کاغذ توالت کوتاه, مواد غذایی فراوان

چند روز اول از coronavirus بحران نشان داد که روکش تمدن ممکن است نازک تر از ما به عهده گرفت.

آمریکایی ها به سرعت محروم قفسه های سوپر مارکت از کاغذ توالت و حوله کاغذی و خانگی دیگر کالاها. این دست پاچگی تقریبا اشوبگرانه تهاجم از خریداران و حتی نقل مکان کرد و یکی از ساکرامنتو زنجیره ای مواد غذایی به استخدام خارج از وظیفه پلیس ایستاده و حفظ نظم.

چند هفته بعد کاغذ توالت است که هنوز هم در تامین کوتاه مدت اما فروشگاه ها هنوز کافی اگر نه بیش از حد فراوان سهام بسیار مهم تر کالا — مواد غذایی است. کشاورزان farmworkers کامیونداران پردازنده های مواد غذایی و فروشنده باید همچنان به انجام خود کار حیاتی اغلب در شخصی خطر آلوده شدن.

چه اتفاقی می افتد بودند شرایط به معکوس با قفسه های مواد غذایی خالی در حالی که کسانی که با کاغذ توالت هنوز نگردند? آن را بسیار زشت بسیار سریع و تاریخ به ما می گوید که غریزه بقا خواهد و پا زدن و دیگر کالاها مردمی نیز شده اند انباشت اسلحه و مهمات را به بازی می آیند.

که سناریو خوشبختانه بسیار بعید است که رخ می دهد اما ما باید آگاه باشند که فوق العاده پیچیده سیستم ارائه می شود که مواد غذایی به فروشگاه و سپس به جداول ما این است که احساس فشار است.

بسته شدن رستوران ها و مدارس و دیگر تجاری خریداران مواد غذایی سنگین مالی به هر کس در سیستم. کشاورزان در حال شخم زدن مزارع کاهو و دیگر محصولات تازه برای عدم کارگران برای برداشت آنها و مشتریان به خرید آنچه آنها برداشت. دامداران هنوز باید شیر گاو خود را, اما بسیاری از آزادسازی آنچه آنها تولید با توجه به شدت کاهش می یابد تقاضا نه تنها برای مایع شیر اما پنیر و دیگر محصولات لبنی بیش از حد.

کالیفرنیا است که همه باید بدانند ملت کشاورزی, تولید کننده, اما ما اغلب تمایل به گرفتن این واقعیت مسلم. در برخی محافل — به ویژه در میان محیط زیست و عدالت اجتماعی فعالان — کشاورزان هستند را رد کرد و به عنوان حریص despoilers. آنها به اشتباه این مفهوم را میرسانند که وجود دارد بدون نیاز به مقیاس بزرگ صنعتی کشاورزی که در مقیاس کوچک آلی کشاورزان می توانند نیازهای ما است.

این بحران باید به ما بگویید در غیر این صورت و در هر زمان آن به پایان می رسد ما باید ظهور با یک درک جدید برای کسانی که رشد ، برداشت ، پردازش و ارائه مواد غذایی ما — و نشان می دهد که توجه ملموس در راه است.

ما باید تا پایان این دهه از مجادله بر سر آب و ساخت جدید ذخیره سازی و انتقال پروژه است که به کشاورزان آنچه آنها نیاز به حفظ و افزایش تولید و همچنین دیدار با خواسته های خانواده ها و آب دیگر کاربران.

ما باید افتخار مردان و زنانی که در زمینه کار می کنند در حالی که بسیاری از ما پناهگاه در محل برای جلوگیری از عفونت است. آنها باید نسبتا پرداخت می شود برای انجام این کار دشوار و اغلب خطرناک وظایف قرار داده است که مواد غذایی در جدول ما حتی اگر این به معنی افزایش قیمت های خرده فروشی.

ما باید با آب پایان دهه مجادله بیش از مهاجرت و ارائه مهاجر مستند نشده — به عنوان بسیاری از سه میلیون نفر در کالیفرنیا — که در زمینه کار در ساخت و ساز و بی شمار دیگر صنایع مهم وقار مسیر از سایه ها و به وضعیت قانونی و شهروندی است.

همزمان ما باید آن را آسان تر و بیشتر سودآور برای اتباع خارجی که مایل به کار فصلی در کالیفرنیا کشاورزی به اینجا می آیند. این شرم آور است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به فکر کاهش مهمان کارگر دستمزد به کاهش بار مالی به کشاورزان. می فرستد که دقیقا پیام اشتباه به دلیل کمبود قابل اعتماد کار یکی از بخش کشاورزی بزرگترین سردرد.

برخی می گویند coronavirus بحران همه چیز را تغییر میدهد. باید آن را تغییر ما راضی و گاهی نگرش خصمانه در مورد کشاورزی است.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im