کاغذ توالت جنگ و Shithouse سرمایهداری

اجرا بر روی کاغذ توالت به ارمغان آورده است شکست سرمایهداری در جلو و مرکز به حمام از هر خانه در سراسر استرالیا یک روند است که در حال حاضر گسترش به کشورهای دیگر است. ما شاهد در زمان واقعی و با نتیجه خیره کننده سنگ-سرد واقعیت است که بازارهای در حال بی اثر میانجی از منابع مستعد ابتلا به بدترین vagaries از ذهنیت گله. درک قریب الوقوع کمبود کاغذ توالت با توجه به گسترش COVID-19 مجموعه ای گسترده وحشت. ما ممکن است تمایل به خنده در implausibility از کل سناریو اما آیا وضعیت واقعی یا فرضی است که در کنار نقطه. حقیقت این است که در این مورد ممکن است به نظر می رسد غریبه تر از داستان است که بازار کار در نقطه شیرین بین کمبود و ترس است.

کسانی که انبار کاغذ توالت در خطر هستند در حال اجرا و بسیاری بدون شک راه رول بیشتر از آنها همیشه می تواند امید به استفاده از در این دوره از چند ماه. این افراد را با موفقیت اجتناب فاجعه در حالی که چاشنی تا شهروندان خود را در روند. کل وضعیت کاملا به معنای واقعی کلمه یک متعفن ظروف سرباز یا مسافر. چه غم انگیز است به خصوص اگر چه, این است که این داستان از کمبود و احتکار است که یک مشترک. این داستان از سرمایه داری خود را.

بیایید وانمود کنیم که ما در حال صحبت کردن در مورد مسکن به جای کاغذ توالت برای یک لحظه. همان اصول در واقع اعمال می شود. کسانی که به این ملک در بازار اولیه و یا توانایی برای ورود به بازار مسکن در این مرحله هستند که برندگان بزرگ است. در اوایل ما در حال صحبت کردن در چندین نسل پیش زمانی که زمین ارزان تر شد و مردم به مراتب کمتر. آن زمانی بود که خریداران زرنگ و دانا می تواند به جمع آوری گسترده سهام. نتیجه نهایی این است که خود را فرزندان و نوه ها تا به حال به انجام بسیار کمی برای حفظ ثروت است که آنها به ارث رسیده از ادامه استخراج ارزش در قالب اجاره از خواص آنها متعلق به.

این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آن را یکی از افراطی امتیاز و بهره برداری. منتقدان اغلب وحشت زده خود را عدم همدلی اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به هیچ مفهوم مراقبت از فقرا دقیقا به این خاطر او را ندارد. در یک مد مشابه اگر شما خوب انبارهای کاغذ توالت شما به احتمال زیاد نه خیلی نگران در مورد آنچه هر کس دیگری در محله خود را ممکن است انجام شود. شما فقط به دنبال شماره یک, بنابراین شما می توانید همچنان به انجام خود را به شماره twos در صلح است. بسیار شبیه به اجرا بر روی کاغذ توالت تولید می شود برندگان و بازندگان با ایجاد یک وضعیت کمبود بنابراین بیش از حد می کند بازار مسکن داشته باشد.

چند استطاعت مسکن دقیقا به این خاطر که شده است وجود دارد یک دهه اجرا بر روی این کالا. گسترش مقیاس زمان باعث می شود آن را کمتر آشکار است به عنوان به آنچه در جریان است اما این دقیق همان مکانیزم در بازی. کسانی که به مسکن در مرحله اول باید چیزی برای ترس. آنها مستعد ابتلا به این ابهامات که طاعون تجربیات کسانی که از دست داده. ناامنی اغلب می آید در قالب قیمت های متورم. در حالی که وجود داشته اند نمونه از مردم در تلاش برای فروش دستمال توالت با قیمت های گزاف در eBay تا کنون تقاضا است و نه منطبق فروشندگان استثماری انتظارات. مسکن موضوع دیگری است که در آن کسانی که در اوایل باید پرداخت قیمت های متورم موضوع خود را به جریان استخراج از معنی خود را در قالب اجاره و یا پیدا کردن خود را بی خانمان.

این واقعیت است که وجود دارد fistfights در فروشگاه های مواد غذایی است که نوک کوه یخ در شرایط ناامیدی است که مردم می توانند هنگامی که قرار داده در یک زمینه از بحران است. خشونت اجتناب ناپذیر می شود که وحشتناک فکر کردم که ما می دانیم که مسکن یک بحران سیستمیک. از یک طرف مردم را عطف بر یکدیگر بازتابی از یک فردی جامعه, فرهنگی درک که تنها emboldens ثروتمند. فقرا به ندرت فرم همبستگیهای که آنها را تشویق به نوبه خود به ستمگران سازماندهی رویدادهای مانند اجاره اعتصاب. آنها بیش از حد مشغول مبارزه با یکدیگر بیش از تکه های به پایان می رسد دیدار.

کسی که احتکار صدمه دیده است ؟ پاسخ باید روشن شود. چه در خانه یا در کاغذ توالت آن است که مردم فقیر و کار خانواده زندگی چک چک که بدترین آسیب دیده. آنها نمی تواند استطاعت به انبار کردن کالاها مانند کاغذ توالت زیرا آنها به طور مستمر پرداخت اجاره به طوری که آنها می توانید دسترسی به اساسی ترین و در عین حال بیشترین احتکار کالا از همه: مسکن.

کاغذ توالت آخرالزمان است که در حال حاضر باعث مردم را به تجدید نظر در استراتژی های خود را برای مدیریت بدن خود را در راه است که از سقوط طعمه به بیشتر احتکار پرداخت بزرگ باج و یا توسل به خشونت است. وجود دارد برای مثال در بحث های زیادی در رسانه های اجتماعی مورد مزایای می شود. در حالی که در پاسخ به کمبود کاغذ توالت ممکن است به نظر می رسد بی اهمیت در طرح های بزرگ سرمایه داری را فراهم کرده است ما با یک نگاه اجمالی به آنچه در آن به معنی برای کشف راه های دیگر از بودن در جهان است. در زمینه مسکن از جمله آزمایش می آید در قالب تعاونی های بین نسلی ترتیبات زندگی و حتی مسکن squats.

وجود دارد یک تفاوت کلیدی بین کاغذ توالت و مسکن هر چند. کاغذ توالت کمبود بعید به طولانی شدن پدیده است. رونق به زودی مجسمه نیم تنه. عمده فروشان در حال حاضر شروع به قرار دادن محدودیت در مقدار مردم را می خرید. آنها مداخله در بازار, به رسمیت شناختن آن است که هر قرار نیایش از آن که “رایگان” است dystopian فانتزی که مخل به جامعه به عنوان یک کل. وضعیت مسکن از سوی دیگر است طولانی امر و یک برگ که بسیاری از مردم در سرما. آن است که رفتن به خود رفع و دولتهای مختلف در سراسر جهان ثابت کرده اند که آنها تمایلی به تنظیم در راه است که عادلانه. در مواجهه با چنین ineffectuality و نابرابری سپس سوال می شود: چقدر گه مردم حاضر را ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de