تام برگرون, Erin Andrews ترک ‘رقص با ستاره ها’

جولای 14 (UPI) — تام و ملجأ و ارین اندروز نمی خواهد بازگشت به میزبان رقص با ستاره ها وقتی واقعیت رقابت تلویزیون نشان می دهد آغاز می شود 29 خود را در فصل پاییز.

برگرون تایید این خبر در Instagram, ارسال, “این یک باور نکردنی 15 سال اجرا و غیر منتظره ترین هدیه ای از زندگی حرفه ای من. ممنون میشم برای که و برای دوستی مادام العمر ساخته شده است. که گفت:, در حال حاضر چه هستم من قرار است انجام دهد با تمام این زرق و برق ماسک?”

تبلیغات

برگرون میزبانی بیش از 400 قسمت از ABC شروع سری در سال 2005. اندروز پیوست خود را به عنوان شرکت میزبان در سال 2014.

“تام و ملجأ برای همیشه خواهد بود بخشی از رقص با ستاره ها , خانواده,” ABC و استودیو گفت: در یک بیانیه مشترک. “همانطور که ما سوار در یک خلاق جهت او حرکت نشان می دهد با ما از صمیم تشکر و قدردانی برای علامت تجاری خود را از شوخ طبعی و جذابیت کمک کرد که این نشان می دهد یک موفقیت است. ارین را نیز نمی توان بازگشت و ما قدردانی از همه که او را به سالن رقص. طرفداران شده اند ریشه برای او و پس از او در اصل رقابت به عنوان یک شرکت کننده در سال 2010 و امضای او حس شوخ طبعی تبدیل به یک مشخصه نشان می دهد.”

برگرون شد آشکارا انتقادی در فصل گذشته از شبکه تصمیم به بازیگران سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات شان اسپایسر.

شبکه و تولید شرکت هنوز اعلام تعویض و یا زمانی که آنها را می توان نام برد.

ABC و استودیو صورت چالش های تولید آنها به عنوان آماده سازی برای راه اندازی فصل 29 میان COVID-19 بیماری همه گیر. ABC سرگرمی جمهور karey به برک گفت: مهلت ارسال آثار به نمایش خواهد به دنبال بهترین شیوه های ایجاد شده در سرزمین های دیگر.

“من دور دمیده با نبوغ و مراقبت که آنها در حال تولید آن,” او گفت:. “ما در حال آوردن تمام کسانی که نوآوری به آمریکا پخش. من واقعا اعتماد به نفس در خود برنامه است.”

از گروهی با عروس آلوم Kaitlyn Bristowe است که برای اولین بار افراد مشهور برای پیوستن به بازیگران برای فصل 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>