تام هنکس به یکی دیگر از به روز رسانی خود را coronavirus تشخیص است. اینترنت ناودان او

بازیگر تام هنکس مشترک یکی دیگر از به روز رسانی در مورد وضعیت خود را بعد از اینکه تشخیص داده رمان coronavirus و اینترنت بوداده او را برای آن.

آنچه اتفاق افتاد:

  • هنکس و ریتا ویلسون تشخیص داده شد با رمان coronavirus هفته گذشته است. دو آزمایش مثبت در حالی که آنها در استرالیا برای الویس پریسلی biopic.
  • صبح روز یکشنبه هنکس به یک وضعیت به روز رسانی از طریق Instagram. او به یک عکس که نشان داد یک کانگورو یک لیوان آب و یک بطری Vegemite — استرالیا گسترش اغلب اضافه شده در نان تست.
  • هنکس نوشت: “به لطف یاران. اجازه دهید مراقبت از خودمان و هر یک از دیگر. Hanx.”

اینترنت در واکنش به عکس

اینترنت بلافاصله در زمان umbrage با Vegemite. در شوخی, توییت, توییتر, کاربران ناودان هنکس برای استفاده از خیلی از گسترش.

در جدی تر توجه داشته باشید:

هنکس ارسال شده یک عکس از خود و همسرش که روز پس از تشخيص داد. او با تشکر از همه حامیان او به من نوشت: برای Deseret News.

  • هنکس نوشت: “سلام دوستان. ریتا ویلسون و من می خواهم برای تشکر از هر کس در اینجا در پایین دست که در نظر گرفتن چنین مراقبت خوب از ما. ما COVID-19 و در انزوا بنابراین ما نمی گسترش آن را به هر کس دیگری.”
  • هنکس ادامه داد: “کسانی هستند که برای آنها می تواند منجر به یک بیماری جدی است. ما مصرف آن را یک روز در یک زمان. چیزهایی وجود دارند که ما می توانید انجام دهید برای دریافت از طریق این پس از مشاوره کارشناسان و مراقبت از خودمان و یکدیگر ندارد؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de