“تام پرز بدترین کابوس”: تازه انتخاب شده DNC عضو RL میلر به فشار حزب دموکرات در آب و هوا

RL Miller, بنیانگذار انجمن حمایت از آب و هوا شاهین رای انتخاب شد به کمیته ملی حزب دموکرات جمعه گذشته—و او در نظر دارد به فشار حزب دموکرات حاکم بدن برای بهبود چه آن دسته بحران آب و هوا و سوخت های فسیلی صنعت با توجه به روز شنبه در مصاحبه امیلی Atkin گرم عضویت در خبرنامه.

Atkin دوبله میلر “تام پرز بدترین کابوس” برای کالیفرنیا آب و هوا فعال تمایل به مبارزه با به طور مستقیم به DNC صندلی. در طول تصدی خود پرز آمده است در زیر آتش از فعالان و اعضای حزب مترقی برای امتناع از برگزاری یک بحث آب و هوا در این سال انتخابات ریاست جمهوری و معکوس ممنوعیت DNC مصرف سوخت های فسیلی پول است.

خواسته Atkin اگر او در نظر دارد به ایجاد سر و صدای زیادی در مورد بحران آب و هوا در DNC میلر گفت: “من واقعا امیدوارم که قادر به بگویید تام پرز, به صورت, به fuck off. من نباید بگویم که من باید? اوه حتما, من به شما می گویند که.”

“وجود دارد بسیار برای گفتن در مورد چگونه به شدت او به کار گرفته بحث آب و هوا. اما یک چیز وجود دارد که infuriates من است که من قادر به استفاده از برای متقاعد کردن مردم که اهمیتی نمی دهند در مورد آب و هوا به رای من” میلر اضافه شده است. “تام پرز در حال اجرا است DNC از بالا به پایین. او ندارد DNC بدن رای در عمده چیزهایی است.”

در یک صدای جیر جیر دوشنبه تایید انتخابات به DNC میلر نوشت: “من بر روی پلت فرم از آب و شفافیت و پاسخگویی و من قصد دارم به نگه داشتن آن وعده.”

میلر اولویت عبارتند از: حصول اطمینان از بحث آب و هوا برای ریاست جمهوری بعدی اولیه تقویت آب و هوا زبان در حزب دموکرات را سیاست رسمی پلت فرم و پرداختن به پرز 2018 قطعنامه ای که معکوس کوتاه مدت ممنوعیت DNC گرفتن کمک های مالی از سوخت های فسیلی عمل سیاسی کمیته.

“سوخت های فسیلی پول سمی است. آن را در حال غرق شدن دموکراسی ما در تاریک, روغنی, موج,” او گفت:. “برای DNC به ادامه مصرف سوخت های فسیلی در پول در حالی که آن را پشتیبانی از نرم افزار-آب و هوا پلت فرم باعث می شود آنها را در معرض اتهام نفاق. آنها در حال تلاش برای ممنوعیت سوخت های فسیلی در حالی که آنها هنوز هم ادامه به سوخت های فسیلی پول است. چه با که ؟ که اشتباه است. بنابراین من می خواهم به آن را تعمیر کنند.”

گسترده میلر توضیح داد:

وجود دارد بسیاری از مسائل من می خواهم به انجام در DNC, و آن را واقعا آهسته رفتن دلیل آن را به یک موسسه که نمی خواهم تغییر دهید. اما من مبارزه با شرکت های نفتی برای کار روزانه من, بنابراین من استفاده می شود به در نظر گرفتن در مبارزه سخت.

من سعی کردم برای تصویب یک قطعنامه به DNC برای جلوگیری از مصرف سوخت های فسیلی پول است. من مشغول به کار بود در خارج با [DNC عضو] کریستین پلوسی کار در داخل. ما آن را انجام می شود. سپس تام پرز معکوس ما دو ماه بعد. اگر من آن را دوباره من خواهد بود ، شاید من خواهد بود قادر به ایجاد یک تفاوت.

من می خواهم به کار بر پایه شفافیت. کالیفرنیا برگزیدگان 20 DNC, اعضای, و ما می دانیم که ما DNC عضو هستند. اگر مردم را دوست ندارم چه کنم آنها در حال رفتن برای رای دادن به من از اتاق. اما وجود دارد بسیاری از کشورهای که در آن مردم نمی دانند که خود را DNC اعضای حتی هستند.

میلر که زندگی در جنوب کالیفرنیا توسط یک بازمانده از سال 2018 Woolsey آتش که آمد در 500 فوت از خانه اش. “که آتش از آن ساخته شده واقعا شخصی برای من” میلر گفت Atkin, توصیف یک تمرین او در اجتماعات بزرگ برای کالیفرنیا از حزب دموکرات به عنوان رئیس انجمن زیست محیطی.

او شروع با پرسیدن هر کسی از ویران شهر بهشت, کالیفرنیا به ایستادن و به دنبال آن افرادی که به طور مستقیم تحت تاثیر اخیر آتش سوزی به دنبال هر کسی که می داند کسی که تحت تاثیر بحران آب و هوا-سوخت آتش سوزی.

“من انجام داده ام این را چندین بار در اتاق از صدها نفر از مردم است. همه همهمی داند که کسی” میلر گفت. “این چیزی است که اتفاق می افتد در آینده است. این در حال حاضر اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im