فردا جولای 8: در سراسر کشور #SenateFail بعد از عمل خواستار اقدام در COVID در حالی که سناتورها در تعطیلات

واشنگتن – از فعالان این کشور بزرگترین کار محیط زیست و مترقی گروه در سراسر کشور در حال برنامه ریزی در سراسر کشور #SenateFail بعد از عمل اقدامات با هدف قرار دادن سناتورها در میدان نبرد متحده برای امتناع از رای دادن در عمل قهرمانان و رفتن به تعطیلات و در حالی که COVID-19 مورد افزایش در سراسر کشور است.

فعالان ارائه خواهد شد “عدم” کارت گزارش به سناتورها و شرکت در کاروان های اجتماعی دور تظاهرات و کنفرانس های مطبوعاتی و دیجیتالی اقدامات در ایالت از جمله آریزونا, کلرادو, فلوریدا, آیووا, کنتاکی, مین, کارولینای شمالی و ویرجینیا و کارولینای جنوبی است.

بیش از 40 ، 000 آمریکایی ها مبتلا هستند COVID-19 هر روز هزاران نفر در بیمارستان بستری هستند و کشورهای در حال مجبور به توقف خود را دوباره دهانه به صرفه جویی در زندگی می کند. آمریکایی ها در اعتراض به نمایندگی از زندگی در خیابان. در همین حال مجلس سنا را ترک کرده است برای رفتن در تعطیلات پس از امتناع از تصویب قهرمانان قانون abdicating مسئولیت خود را به انجام کاری برای محافظت از آمریکایی ها.

این #SenateFail بعد از عمل در نظر گرفته شده است به یاد سناتورهای است که آنها مسئول این مقدار عظیم از درد و رنج است که مردم در حال تجربه در سراسر کشور است. جوامع در سراسر کشور در حال آماده سازی برای استقبال از سناتور خانه با یک پیام روشن است که آنها در حال شکست. دانش آموزان و والدین در حال آماده سازی کارت های گزارش برای ارائه به سناتور خود را در بسیاری از کشورهای. در کشورهای دیگر گروه های جامعه و خط مقدم کارگران در حال آماده سازی لیست سنا شکست. میلیون ها نفر از کارگران ضروری و بیکار — لازم نیست از تعطیلات و ادعا می کنند که مقامات منتخب مجاز به گرفتن یک در طول این بحران است.

برنامه ریزی اقدامات در سراسر کشور شامل:

 • چند گزارش کارت تحویل در فلوریدا به سن. روبیو و سناتور. اسکات
 • اجتماعی دور, تجمع در بهبهان با هدف قرار دادن بهداشت ، Toomey
 • یک ماشین کاروان در کلیولند
 • یک flashmob در مین هدف قرار دادن کالینز سناتور.
 • در فرد و دیجیتال اقدامات برنامه ریزی شده در از شرکت FL, GA, IA, KT, من, NC, PA و SC

چه: #SenateFail اقدامات برای برگزاری سناتور پاسخگو برای امتناع از تصویب قهرمانان قانون برای کمک به میلیون ها رنج می برند به دلیل COVID-10 به ویژه مردم فقیر مردم سیاه و سفید و مهاجران است.

 • گزارش تحویل کارت
 • ماشین کاروان
 • اجتماعی دور تظاهرات و کنفرانس های مطبوعاتی
 • جرم اقدامات دیجیتال

همه اجتماعی فاصله دستورالعمل خواهد شد مشاهده

که: فعالان و اعضای مترقی گروه از جمله فدراسیون معلمان آمریکا خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی آمریکا, پستی, کارگران, اتحادیه اروپا, اتحادیه خدمه پرواز – CWA ایالات الکتریکی رادیو و دستگاه کارگران آمریکا کار شبکه برای پایداری, Greenpeace USA, Sunrise, حرکت, دوستان, زمین, 350.org Sierra Club, تغییر نفت, بین المللی, مرکز تنوع زیستی, North Carolina میزگرد در شغل و آب و هوا, A. فیلیپ راندولف موسسه مرکز برای تغییر جامعه, کلرادو, AFL-CIO, مرکز, مردمی, دموکراسی, سه شنبه Tomey CASA, تفکیک گروه, PA منطقه 10 آب و هوا از مرکز ملی کودکان, کمپین, زمین, اکشن, Inc.

هنگامی که و که در آن:

 • جولای 8: اقدامات را در تعدادی از شهرستانها در میدان نبرد متحده در زمان های مختلف/مکان.
 • برای تماشا و یا ضبط از راه دور livestreams خواهد شد به اشتراک گذاشته آنلاین. به دنبال رسانه های اجتماعی در #SenateFail.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net