تونی Bradley پر رونق با یوتا جاز نیمکت

سالت لیک سیتی — تونی Bradley شروع به ظهور به عنوان پشتیبان مرکز که یوتا جاز امیدوار بود او را.

آن نبوده است سوار شدن آسان برای سومین سال مرکز که قبل از این فصل تنها در 12 بازی NBA.

در اولین حضور از سال Bradley تلاش برای پیدا کردن راه خود را به عنوان هر بازیکن بی تجربه خواهد اشتباه است که همه بیش از حد معمول برای کسی که خود را برای اولین بار NBA تکرار.

آغاز 2019-20 کمپین پر شده بود با دقیقه که برادلی در بر داشت خود را رسوب اولیه و اغلب گرفتار شدن بیش از کمک و گذشت برای آسان سطل مشکل نورد و در پایان با هر نوع ثبات.

اما با شانس بیشتری در دادگاه و بیشتر, جامد, جای, در, جاز, چرخش, Bradley شروع به پیدا کردن راه خود را بسیار به لذت خود را از تیم, چرا که به عنوان Bradley آغاز شده است به عنوان یک نسخه پشتیبان قابل اعتماد به رودی Gobert بقیه جاز نیمکت شروع به شکل گرفتن به عنوان به خوبی.

قبل از همه ستاره برادلی خالص منهای-0.7 در زمان خود بر روی زمین حتی با افزایش بهره وری منجر به شکستن. پست همه ستاره Bradley است plus-5.2 در نه بازی به طور متوسط امتیاز بیشتر بالاتر از میدان-هدف درصد بالاتر پرتاب آزاد درصد و کمتر از دو خطا در هر بازی.

“این فوق العاده است به نیمکت به ما یک بالابر” Gobert گفت: پس از روی نیمکت بود نقطه روشن در از دست دادن به تورنتو رپتورز در شب دوشنبه. “این یک مزیت بزرگ برای ما است. بهترین تیم در جهان بسیار خوب مشخصه. به خصوص در پلی آف, شما نیاز به نیمکت به شما می دهد یک آسانسور. اگر ما نیمکت نگه می دارد و این راه من فکر می کنم آن را برای رفتن به بزرگ برای ما است.”

برادلی یک بازیکن که می پوشد احساسات خود را به سادگی و در زمانی که او اشتباه می کند در این بازی او را سخت ترین منتقد. آیا بلافاصله پس از مصیبت در دادگاه و یا زمانی که او subbed از این بازی روشن از زبان بدن خود را که برادلی در حال مبارزه در درون خود به اجازه رفتن از لحظه های منفی.

آن چه داناون میچل می گوید: بزرگترین چیزی که برگزاری Bradley عقب است و همچنین چیزی که برادلی است انجام بهتر که از اواخر که می تواند دلیلی برای افزایش پیشرفت.

“بزرگترین چیزی که من به او بگویید هر وقت این است که آنچه در گذشته اتفاق افتاده در گذشته اتفاق افتاده است, که آیا آن را خوب یا بد بود قادر به حرکت به بعدی چیز” میچل روز دوشنبه گفت:. “اگر شما را به اشتباه نمی ساکن در چگونه شما ساخته شده اشتباه فقط رفتن به خارج وجود دارد و پیدا کردن یک راه برای انجام کاری.”

میچل در ادامه به توجه داشته باشید جاز اخیر چهار بازی سفر جاده ای و چگونه او می خواهم متوجه تفاوت در بردلی (آرکانزاس) در پیروزی در برابر نیکز.

“من فکر می کنم آن را در نیویورک و بابی Portis دو threes در او و او از نوع من” او گفت:. “اما پس از آن او آمد و تا به حال یک بلوک و زد زمین. کسانی که بازی می کند. نگاه کنید امشب دو بلوک تهاجمی بودن آن چیزهایی که شما را دوست دارم برای دیدن کردن از او و من فکر می کنم که بسیاری از آن است که او را از سر خود را.”

در علاوه بر این به ایستاده در راه خود برادلی است از دیدن این میوه ها از کار خود پرداخت. در طول هر جاز عمل Bradley دیده می شود رفتن را از طریق مختلف ارسال دریل با جاز معاون توسعه و مربیان است.

او شیوه های پست خود رفت و آمد نورد پس از روی صفحه نمایش و نگه داشتن توپ بالا و دور از آغوش کنجکاو مدافعان. او با این نسخهها کار بر روی بازی را از طریق تماس با ما و او با این نسخهها کار بر روی مهارت های دفاعی خود را — همه از آن مناطق است که برادلی قابل ملاحظه ای قوی تر در طول فصل است.

با این کار هم تیمی است که او سهام طبقه با ویژه جو اینگلس و مایک کانلی دیده اند تفاوت شده است و اعتماد برادلی ،

“تونی نشانی از یک کار بزرگ از غربالگری و گرفتن به لبه که باز می شود همه چیز برای همه ما” Ingles گفت.

و آن را مانند Bradley نوع بازیکن است که به دنبال برای قرار دادن اعداد بزرگ است. به دست آوردن اعتماد هم تیمی های خود به خصوص جانبازان مانند اینگلس و کانلی و قادر به پخش آنها را فقط به عنوان رضایت بخش برای جوان مرد بزرگ.

“من احساس می کنم مانند مایک و جو اعتماد در pick-and-roll عبور از آن را به من به سمت راست بازی” برادلی گفت. “این فقط تکرار تمام راه را از OTAs در ابتدای فصل. فقط تکرار و آنها به من اعتماد با توپ. من سعی می کنم برای تصمیم گیری درست در هر زمان که آنها آن را پرتاب به من. فقط خواندن آن من می توانم یا ذخیره کردن آن را تا آن شناور یا تصویب به گوشه ای برای باز سه.”

برادلی نیز متوجه احساس بهتری برای آن کانلی دوست دارد به حرکت در اواسط محدوده طول میانه pick-and-roll شرایط و بهره گیری شده است که در ادامه شیمی ساختمان.

“زمانی که من در pick-and-roll with me و او او را دوست دارد به تصویب و من سعی می کنم به او باز برای اواسط محدوده شات” برادلی گفت. “من فقط احساس می کنم مثل شیمی بین من و مایک وجود دارد. به علاوه او اعتماد من با کمی جیب عبور زمانی که من رول.”

به عنوان Bradley همچنان به دور به شکل و تبدیل شدن به خود بازیکن جاز بازیکنان نمی تواند بیشتر افتخار می کنم.

هر زمان برادلی می سازد و دفاعی موثر توقف هر زمان که او بلوک های توپ, حتی زمانی که او می شود کمی جیب عبور از کانلی و پس از اتمام کوتاه و دراز تا بقیه جاز بازیکنان در پای خود را در حاشیه تشویق او را در.

“این است که تهاجمی ترین غالب است که من او را دیده ام که همه دیده ایم تونی” میچل گفت. “او انجام شده است واقعا خوب است. شما ببینید ما واکنش ما همه خوشحال برای او هنگامی که او می رویم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de