بالا-شش چیز به دیده بان در دختران بسکتبال پلی آف:

1.مادر Dei را جذاب حذفی قرعه کشی در بخش:

پادشاهان (26-2) در حال کشت دوم در استخر خود را به سیرا کانیون (24-4) که آنها لبه 43-42 در فینال سواحل غرب خوشی در دسامبر. 30. یک نکته این است که مادر Dei پخش در سیرا دره عمیق و باریک — حاکم دولت قهرمان — on Feb. 22. پادشاهان ممکن است نیاز به پیروزی نهایی که در استخر-بازی بازی در بازی راه به ادعای یک اسکله در اولین بخش نهایی پس از 2015.

اما مادر Dei همچنین می تواند نگاه به گذشته خود باز کن در برابر بازدید Etiwanda (24-4) در روز شنبه. پادشاهان لبه عقاب 50-47 در فینال اوایل فصل نبرد در ساحل

2. سازمان دیده بان برای Orangewood آکادمی در بخش 2AA:

اسپارتها (21-6) باز در بخش استعداد خود را به عنوان های اخیر 59-58 پیروزی برابر Etiwanda نشان داد. آنها دانه بالا در این بخش است و می تواند رسیدن به اولین بخش نهایی پس از خود تقسیم 5AA عنوان در سال 2015.

3. مراقب باشید از سن کلمنت در بخش 2A:

بالا-کشت Tritons برنده ناهموار ساحل جنوبی لیگ آشکار و مانند یک تهدید عمده برای رسیدن به اولین بخش نهایی از سال 2007. پست اواز یا موسیقی دو نفری از جسی بلین (17.6) و الا گاردینر (16.5 امتیاز) هستند به طور متوسط یک ترکیب 34 امتیاز در هر بازی.

5. نگه داشتن چشم در تروی در بخش 1:

رزمندگان در حال کشت دوم به دانشگاه هاروارد-Westlake در بخش اند اما استعداد و آمادگی برای دفاع از عنوان.

5. آلیسو Niguel-هانتینگتون بیچ به نظر می رسد جذاب در بخش 1:

گشت و گذار قهرمان لیگ Oilers بازی میزبان را به آلیسو Niguel در یکی از بهترین دور اول بازی های پنج شنبه. Oilers جامد دفاع خواهد شد یک آزمایش توسط یک اکتان بالا Wolverines جرم است که بازی سخت تر برنامه. برنده خواهد رسیدن به دور دوم اما این کار دشوار خواهد بود شنبه: در بالا-کشت-دانشگاه هاروارد-Westlake آینده خداحافظی و شامل ستاره junior Kiki Iriafen.

6. تپه آفتابی-Tesoro یکی دیگر از هیجان انگیز دور اول جفت شدن با حقوق لاف زدن:

آنچه که در سخت ترین مدرسه لیگ در اورنج کانتی: آزادراه یا ساحل جنوبی ؟ این در دور اول بازی شنبه کمک خواهد کرد که پاسخ به این سوال آن را به عنوان آزادراه لیگ دونده تا تپه آفتابی نقش میزبان را به ساحل جنوبی runner-up Tesoro. از Lancers شناخته شده اند با صدای بلند جمعیت در خانه اما تیتان بازی کرده اند به چالش کشیدن برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de