بالا دادگاه اروپایی رو متحده–E. U. داده ها-انتقال قرارداد

شهرستان لوکزامبورگ – با استناد به ایالات متحده سرزده و گسترده نظارت شیوه های اتحادیه اروپا در دادگاه عدالت امروز باطل Privacy Shield داده ها-انتقال توافق بین اتحادیه اروپا و ایالات متحده است. بیش از 5000 شرکت های ایالات متحده تکیه بر Privacy Shield برای اطلس انتقال داده. دادگاه به این نتیجه رسیدند که این توافق نتواند به اندازه کافی محافظت از حریم خصوصی در حقوق اروپایی ها از آمریکا توده نظارت است.

حاکم آمد در یک مورد در اصل به ارمغان اتریش وکیل و مدافع حریم خصوصی حداکثر سچرمس در برابر Facebook ایرلند. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ارائه شهادت متخصص مورد نظارت ایالات متحده قوانین در این مورد.

“این حکم روشن می سازد که هیچ توافق بین المللی می تواند به اندازه کافی محافظت از حریم شخصی مردم از ایالات متحده,’ زمان توده نظارت برنامه ها و شیوه های گفت:” اشلی Gorski کارکنان ارشد وکیل با آیتالله سیستانی امنیت ملی پروژه. “نظارت ایالات متحده نقض اساسی حقوق و حریم خصوصی و همچنان به عنوان یک مسئولیت مالی برای شرکت های ایالات متحده در تلاش برای رقابت در بازار جهانی است. مگر اینکه کنگره به سرعت عمل می کند به تصویب جامع نظارت اصلاحات ایالات متحده کسب و کار ادامه خواهد داد به پرداخت عواقب.”

دادگاه نیز برگزار شد که اتحادیه اروپا محافظت از اطلاعات در کمیسیون باید تعلیق یا منع انتقال داده ها تحت جداگانه ابزار به نام استاندارد قراردادی بند اگر کمیسیون نتیجه گرفت که قانون ایالات متحده نتواند به طور مناسب محافظت از اروپایی ها’ data — به عنوان دادگاه به این نتیجه رسید امروز.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

امروز حکم باعث می شود آن را بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است — برای بسیاری از شرکت های کسب و کار در اروپا به برون سپاری حجم قابل توجهی از اطلاعات به شرکت های فن آوری در ایالات متحده برای پردازش و یا برای مقاصد پشتیبان گیری. شرکت ها هنوز هم قادر خواهد بود برای اجرای فردی برای انتقال اطلاعات که در آن به عنوان مثال رضایت کاربران برای انتقال داده های خود را و یا جایی که این انتقال به شدت لازم است به عملکرد یک قرارداد.

این دومین بار است که اتحادیه اروپا در دادگاه عدالت را باطل کرده است داده های توافق بین اتحادیه اروپا و ایالات متحده است. دادگاه در سال 2015 باطل بندر امن توافق — اولیه تلاش دو دولت برای آشتی اروپایی قانون حفظ حریم خصوصی و شیوه های نظارت ایالات متحده — پس از ادوارد اسنودن نشان داد که NSA ضمانت شیوه های نظارت. ACLU قبلا هشدار داد کنگره و کمیسیون اروپا که حریم خصوصی سپر قرارداد نامعتبر بود چرا که شکست خود را به اطمینان حاصل شود که قانون ایالات متحده به اندازه کافی محافظت از حقوق افراد در اتحادیه اروپا است.

آیتالله سیستانی خواهان در کنگره به ریشه اصلاحات نظارت ایالات متحده قوانین برای مهار ضمانت جاسوسی و به اطمینان حاصل شود که معنی دار وجود فرصت برای به چالش کشیدن دولت نظارت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>