بالا کره شمالی گزارش خبرگزاری کارگران به زحمت سخت تر در بیمارستان سایت

جولای 9 (UPI) — بالا رسمی کره شمالی در بازدید از سایت ساخت و ساز جدید پیونگ یانگ بیمارستان عمومی پیش از اکتبر مهلت زمانی که کره ای حزب کارگران انتظار می رود که به علامت سالگرد 75.

پاک پونگ جو سابق نخست وزیر کره شمالی و معاون رئیس کمیته مرکزی حزب حاکم خواست کارگران در سایت برای تبدیل شدن به نه خود راضی و خود نقش و مسئولیت های پیونگ یانگ را تحت کنترل دولت خبرگزاری KCNA گزارش شده است.

تبلیغات

بیمارستان یک پروژه آغاز شد که در بهار پس از رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد پیشنهاد کره شمالی تجهیزات پزشکی بودند ناکافی برای مقابله با یک بیماری همه گیر.

در آوریل KCNA گفت: کره شمالی به اتمام بنیادی کار در بیمارستان و که “نظامی سازندگان مشغول به کار در منطقه اندازه گیری صدها هزار متر مکعب…[دادن] تولد به یک نوآوری با تکمیل حفاری” جلوتر از برنامه.

پیونگ یانگ ادعا کرده است وجود دارد صفر موارد COVID-19 در کشور است اما همچنین فاش کرد این قرنطینه صدها نفر از مردم بدون ارائه جزئیات.

این هفته با توجه به رسانه های دولتی پاکستان خواست کره شمالی کارگران به تامین مواد و “حداکثر رساندن بهره وری کار است.”

پاکستان همچنین در بازرسی از سایت های دیگر از جمله sock کارخانه در پیونگ یانگ و الیاف مصنوعی گیاه.

این رهبر کره شمالی ساخته شده است نه ظاهر عمومی در بیمارستان سایت ساخت و ساز از ماه مارس است اما خواست هموطنان خود به مرحله ضد اپیدمی تلاش ها در طول های اخیر دفتر سیاسی نشست.

پیونگ یانگ است تحقیر سئول برای حفظ ثابت, روابط ایالات متحده آمریکا و به صورت منظم جلسات ایالات متحده آمریکا-کره جنوبی در کره شمالی denuclearization.

در روز پنج شنبه, کره جنوبی ریاست جمهوری خانه آبی گفت: سئول و واشنگتن توافق کردند که به “ادامه روند صلح” پس از یک جلسه بین آمریکا معاون وزیر امور خارجه, Stephen Biegun و Suh Hoon جدید سر از کره جنوبی رئیس امنیت ملی, دفتر, اخبار 1 گزارش شده است.

Suh درخواست Biegun به سر گام به سوی کره شمالی گفت و گو با توجه به KBS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>