برترین های کارگری را متهم به تهمت از بهره برداری از نقاط ضعف در Covid-19 محرک به غنی سازی مدیران شرکت های بزرگ’

رهبران برخی از بزرگترین اتحادیه های کارگری در ایالات متحده هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است مسواک زدن را کنار منافع کارگران در آن توزیع تریلیون دلار در coronavirus نجات بودجه و به جای استفاده از پول مالیات دهندگان بیشتر به غنی سازی ثروتمند مدیران شرکت های بزرگ.

به عنوان وجوه مجاز توسط چند تریلیون دلاری مراقبت در عمل شروع به پرواز کردن درب های کارگری نوشت: در نامه (pdf) به رهبران دموکرات دوشنبه که آنها “مشکل مهم که کارگر حمایت نمی شود مورد نیاز از دریافت کنندگان.”

“ما نگران هستند که فدرال رزرو تسهیلات وام برای کسب و کارهای بزرگ نیاز نیست که این شرکت ها برای حفظ حقوق و دستمزد کارگران در, در حالی که این برنامه برای اواسط اندازه کسب و کار با شکست مواجه شامل anti-برون سپاری مقررات و یا مفاد و حفاظت از کارگران حق سازماندهی” اتحادیه نوشت. “این به این معنی است که به جای محافظت از خوب خانواده-حمایت از مشاغل که شما در نظر گرفته شده و این بودجه می تواند مورد استفاده برای غنی سازی مدیران شرکت و سهامداران بدون توجه به کارگران است.”

“ما نمی توانیم دوباره باید دولت فدرال نجات شرکت ها و عمده کارفرمایان و کارگران ترک با هیچ معنی دار حمایت.”

این اتحادیه با ارسال نامه به مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) و سن. Sherrod قهوه ای (D-اوهایو.). نامه’ امضا کنندگان عبارتند از: دن مور از ارتباطات کارگران آمریکا Tor کوان از فدراسیون معلمان آمریکا و جان, خاکستری, خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی.

مراقبت عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه گذشته شامل برخی از محدودیت های شرکت کنندگان فدرال کمک مالی بودجه از جمله محدودیت در اخراج سهام buybacks و اجرایی جبران—اما این قانون همچنین سبب خزانه داری وزیر استیو Mnuchin به چشم پوشیدن از این محدودیت به طور موثر ارائه آنها بی معنی است.

“ما خوشحال بودند که برای دیدن یکی از مفاد مراقبت عمل مورد نیاز است که بسیاری از کارفرمایان دریافت مالیات دهندگان بودجه مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن 90 درصد از کارکنان خود را در حقوق و دستمزد” این اتحادیه نوشت: دوشنبه ، “متاسفانه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و فدرال رزرو به طور موثر لغو هر گونه نیاز به حفظ حقوقی واجد شرایط در شرکت های دریافت کننده کمک کند.”

“وزارت خزانه داری در ضمن شکست خورده است و به دنبال راهنمایی تحت مراقبت در قانون حمایت از شرکت هواپیمایی اشتغال به طور بالقوه خطر مشاغل خوب و مناسب در این بخش و همچنین” اتحادیه گفت.

اتحادیه ها و هشدارهای آمد و به عنوان ترقی خواهان همچنان به افزایش, هشدار در مورد چگونه تریلیون دلار در شرکت های بزرگ کمک مالی بودجه در حال استفاده, به خصوص با توجه به این که محدود ساز و کارهای نظارتی ایجاد شده توسط مراقبت در عمل هنوز به طور کامل عملکرد.

فدرال رزرو متعهد به ساخت عمومی نام شرکت هایی که دریافت پول کمک مالی اما بانک مرکزی گفته است که آن را انتشار شرایط و ضوابط مالیات دهندگان وام.

این اتحادیه خواستار دوشنبه که قانونگذاران دموکرات کار برای تضمین که هر آینده بسته محرک شامل اجرا محدودیت برای محافظت از کارگران و جلوگیری از احتکار توسط مدیران شرکت های بزرگ.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“ما مصرانه از شما را به اطمینان حاصل شود که هر آینده قانون, پاسخ به همه گیر و اقتصادی خرید اینترنتی شامل نه تنها قوی کارگر قوانین و مقررات حفاظت از اما که آن دسته از مقررات الزام آور و قابل اجرا بر روی دریافت کنندگان فدرال مالیات دهندگان کمک های بدون نقاط ضعف در مراقبت عمل می کنند که برگ برنده دولت بهره برداری به تضعیف آنها در حال حاضر” از رهبران کارگری نوشت.

“ما نمی توانیم دوباره باید دولت فدرال نجات شرکت ها و عمده کارفرمایان و کارگران ترک با هیچ معنی دار حمایت” به آنها اضافه شده است.

جزئیات کامل نامه به شومر و قهوه ای:

از طرف ما میلیون ها نفر از اعضای, با تشکر از شما برای رهبری که به شما نشان داده اند در طول این فوق العاده به چالش کشیدن بار به کشور ما جنگ COVID-19 بیماری همه گیر. ما به خصوص می خواهم برای تشکر از شما برای تلاش های خود را اولویت بندی کارگران و کارگر حمایت در تهیه پیش نویس از مراقبت عمل می کنند و خود را همچنان به تلاش برای ارائه کمک به میلیون ها نفر از کارگران سراسر ایالات متحده که رنج می برند از این بیماری همه گیر و اقتصادی خرید اینترنتی.

متاسفانه به اجرای این قانون انجام شده است و بودجه شروع به جریان های مختلف به کارفرمایان و شرکت ها و نهادهای ما مشکل مهم که کارگر حمایت نمی شود مورد نیاز از دریافت کنندگان. ما نگران هستند که فدرال رزرو تسهیلات وام برای کسب و کارهای بزرگ نیاز نیست که این شرکت ها برای حفظ حقوق و دستمزد کارگران در, در حالی که این برنامه برای اواسط اندازه کسب و کار با شکست مواجه شامل anti-برون سپاری مقررات و یا مفاد و حفاظت از کارگران حق سازماندهی. این به این معنی است که به جای محافظت از خوب خانواده-حمایت از مشاغل که شما در نظر گرفته شده و این بودجه می تواند مورد استفاده برای غنی سازی مدیران شرکت و سهامداران بدون توجه به کارگران است.

ما می دانیم که شما به اشتراک گذاشتن باور ما این است که مهم ترین مرحله است که کنگره می تواند به اطمینان حاصل شود که فدرال مالیات دهندگان بودجه استفاده می شود در درجه اول برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد. اطمینان حاصل کرد که کارگران کار خود را نگه دارید و اقتصادی یقین کسانی که شغل ارائه بسیار مهم است به حد تاثیر اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر در کلی اقتصاد ایالات متحده. که دقیقا همان است که چرا ما خوشحال بودند که برای دیدن یکی از مفاد مراقبت عمل مورد نیاز است که بسیاری از کارفرمایان دریافت مالیات دهندگان بودجه مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن 90 درصد از کارکنان خود را در حقوق و دستمزد. متاسفانه تهمت و دولت و فدرال رزرو به طور موثر لغو هر گونه نیاز به حفظ حقوقی واجد شرایط در شرکت های دریافت کمک. وزارت خزانه داری در ضمن شکست خورده است و به دنبال راهنمایی تحت مراقبت در قانون حمایت از شرکت هواپیمایی اشتغال به طور بالقوه خطر شغل خوب در این بخش نیز هست.

در ضمن اهمیت کارگران قادر به تشکیل یک اتحادیه و صدا در محل کار خود را ساخته شده است کاملا روشن در این بیماری همه گیر. حمایت ارائه شده توسط اتحادیه قراردادها و توانایی اتحادیه کارگران برای صحبت کردن در کار بدون ترس از کارفرما قصاص اجازه می دهد میلیون ها نفر از خط مقدم کارگران ضروری برای شکل دادن به سیاست محل کار است که نه تنها حفاظت از بهداشت و ایمنی در کار در طول این همه گیر اما عموم مردم نیز هست. علاوه بر این اتحادیه قرارداد نیز ارائه مهم برای حمایت از کارگران قادر به کار در طول بحران. مراقبت عمل می تواند مورد استفاده قرار گیرد به نیاز متوسط کارفرمایان دریافت مالیات دهندگان بودجه در پاسخ به این بیماری همه گیر به بی طرف باقی می ماند هنگامی که کارکنان خود را انتخاب کنید به اعمال حقوق قانونی خود برای سازماندهی به یک اتحادیه. دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و فدرال رزرو در حال ظاهرا انتخاب را به هر گونه الزامات مربوط به بی طرفی در اتحادیه سازماندهی تلاش.

با توجه به فوق العاده طبیعت از حمایتی است که دولت فدرال برای ارائه به بخش خصوصی از طریق مراقبت در عمل هدف از مراقبت در عمل برای محافظت از شغل خوب را به عنوان شرط دریافت کمک بودند کاملا معقول و منطقی تلاش برای اطمینان حاصل شود که پول مالیات دهندگان است به خوبی استفاده می شود. ما بسیار نا امید شده اند که برگ برنده دولت یک بار دیگر نشان داده است بی توجهی کامل برای رفاه خانواده های شاغل و موفق به پیاده سازی هر گونه شرایط است که به نفع کارگران است.

به عنوان قدرتمند صداها و رهبران در آمریکا برای کار خانواده ما مصرانه از شما را به گام به اطمینان حاصل شود که کارگر مقررات حفاظت در واقع تحمیل شده بر گیرنده فدرال کمک در پاسخ به این زمان بیماری همه گیر. بعلاوه, ما می خواهیم به شما اطمینان حاصل شود که هر آینده قانون, پاسخ به همه گیر و اقتصادی خرید اینترنتی شامل نه تنها قوی کارگر قوانین و مقررات حفاظت از اما که آن دسته از مقررات الزام آور و قابل اجرا بر روی دریافت کنندگان فدرال مالیات دهندگان کمک های بدون نقاط ضعف در مراقبت عمل می کنند که برگ برنده دولت بهره برداری به تضعیف آنها در حال حاضر. ما نمی توانیم دوباره باید دولت فدرال نجات شرکت ها و عمده کارفرمایان و کارگران ترک با هیچ معنی دار حمایت.

با تشکر از شما دوباره برای رهبری خود را در کار به عنوان سمبل کارگر حمایت به مراقبت در عمل و با تشکر از شما در پیشبرد برای کار کردن با ما را به اطمینان حاصل شود که کسانی که به حمایت تبدیل به واقعیت برای خانواده های کارگر سراسر کشور رفتن به جلو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im