شکنجه هنوز: شما هرگز کودک خود را (و یا اگر شما او/او غیر قابل تشخیص خواهد بود)

child_mom_luis_echeverria_reuters_5b7f48

یک گواتمالا مادر جدا شده از فرزند خود است. عکس لوئیس Echeverria/ایسنا. عکس جبهه Guillermo آریاس/گتی

غرق در خود نژادپرستانه بی کفایتی او به عنوان چهره coronavirus شیوع تهمت دوباره هدفمند قهوه ای, مردم قربانیان ترین و وحشیانه صورت گرفته است ، اخبار او “به شدت” به دنبال بسته شدن مرز جنوبی – هر چند مکزیک تنها سه قربانیان همه آلوده در ایتالیا و ما باید بیش از 60 – یکی بیشتر mindlessly تنبیهی رشته مرز سیاست که cruelties رفتن apace. در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است احساس به خصوص کینه جو در پی از نادر شکست در مرز: در روز جمعه از یک دادگاه تجدید نظر در سان فرانسیسکو مسدود شده دو سیاست است که باید به طور موثر متوقف پناهندگی در این کشور – و یا در کلمات از یک تیتر و آنها را “وحشیانه پاره پاره ماسک آف مغلوب ساختن پیشی جستن و ستم.” در یک حکم دادگاه را رد کرد و تلاش برای نوار مهاجران که از مرز عبور دیگر در مقام نقاط ورود. و در یک بزرگتر حرکت آنها متوقف بسیار منفور “باقی می ماند در مکزیک” سیاست که سمت چپ 60,000 مهاجران سرگردان در مکزیک در کثیف شرایط; اورولی به نام Migrant حفاظت پروتکل را ارائه هیچ حمایت اما دیده است تا به 1000 نفر به قتل تجاوز حمله و یا ربوده شده در آنچه که به طور گسترده ای تلقی می شود “یک فاجعه انسانی قرار دارد.” خواستار عمل نامعتبر در تمامیت آن” تیوی دادگاه آن را به احتمال زیاد نقض فدرال و قوانین بین المللی و حکومت پناهجویان باید به ایالات متحده اجازه داده در حالی که پرونده های آنها خود را به زحمت راه خود را از طریق دادگاه ها. گفت: آیتالله سیستانی که همراه با چند گروه تا به حال آورده و کت و شلوار “در آن زمان برای دولت به دنبال قانون و جلوگیری از قرار دادن پناهندگی پناهجویان در راه آسیب است.” افسوس که فاکس نیوز تیز اشاره کرد که جلوگیری موقت بود و این مورد به احتمال زیاد خواهد شد به تازگی جناح راست دیوان عالی کشور است. با تشکر از سوزان کالینز.

بدون در نظر گرفتن کسانی که پیروزی ممکن است بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر بیش از حد بسیاری از. برای اولین بار پزشکی و کارشناسان حقوق بشر باید گفت که مجبور به جدایی از بیش از 5,500 کودکان مهاجر از خانواده خود را در مرز با خود همراه سوء استفاده و ضربه مطابق با استاندارد حقوقی برای شکنجه. در اخلال گزارش جدید از پزشکان برای حقوق بشر با عنوان شما هرگز کودک خود را دوباره: مداوم اثرات روانی خانواده, جدایی,” پزشکان دریافتند که تهمت سیاست است که رسما در سال 2018 به پایان رسید اما در گریم واقعیت امروز ادامه دارد “تشکل های بی رحمانه ، غیرانسانی و اهانت آمیز درمان” با اثرات مخرب “شما احتمالا برای همیشه.” گزارش PHR ارزیابی 17 بزرگسالان و کودکان نه از آمریکای مرکزی بود که از هم جدا شده تقریبا دو ماه. همه فرار کرده بودند خطرات مشابه در کشورهای خود. بسیاری از بزرگسالان دریافت کرده بود تهدید به مرگ از کارتل های مواد مخدر و پس از آن آنها سعی در حرکت در داخل کشور تغییر شماره تلفن جلسه اخاذی مطالبات به امید حفاظت از کودکان خود را, بسیاری از آنها تا به حال تخدیر شده, ربوده شده و یا تهدید توسط باندهای. در نهایت آنها به سمت چپ. “پدر و مادر اعتماد به نفس” در این گزارش آمده است: “سفر به ایالات متحده را در نتیجه برای حفاظت از فرزندان خود را.” اما در اینجا آنها ملاقات با سوء استفاده های جدید. کهنه به سرد, کثیف, مراکز بازداشت کودکان و نوجوانان شد “زور” از سلاح های خود را و یا به سادگی “ناپدید” توسط مرزی عوامل که مسخره نگرانی های خود را. کودکان گریه وحشت زده تسلی ناپذیر جسمی و جنسی مورد آزار قرار گرفته و دور whisked به سرپناه سیستم. در مقابل گریه بچه ها حیرت زده مادران آنها دست به دستبند بازجویی و تهدید به بازداشت و تبعید و یا گزارش عنوانی هشدار.

هر چند کسانی که با آنها مصاحبه کرده بود متفاوت تجربیات سفر, مقصد اردوگاه – پزشکان زده بودند توسط “عملا یکسان” آسیب های روانی آنها را دیدم; حتی دولت ناظران باید اذعان کرد که آسیب همراه با فقدان هر سیستم به اتحاد دوباره خانواده. کارشناسان می گویند به خصوص کودکان و نوجوانان خواهد رنج می برند اغلب شدید و طولانی مدت از جمله اثر تغییرات فیزیکی به مغز در دراز مدت رگرسيون تاثیر در شناخت و رفتار و در نهایت نرخ های بالاتر از مزمن جسمی و اختلالات روانی. برای پیش کلامی کودکان از جمله تروما می تواند مقدار به “به خطر انداختن کودکان بسیار مناسب به نام و هویت” عمیقی نقض (که) به منزله ناپدید شدن اجباری.” ترین و حیاتی و horrifically پزشکان می گویند شوک ترور و یا غم و اندوه را تحمل توسط کودکان بود عمدا وارد با هدف ارعاب پدر و مادر را به قصد بازگشت به کشورهای خود – و اغلب مرگ و میر خود را. مقامات ایالات متحده به عمد انجام اقدامات “باعث درد شدید و درد و رنج” آنها نوشتن “به منظور تنبیه کردن, اجبار و ارعاب آمریکای مرکزی از متقاضیان پناهندگی به پناهندگی خود را ادعا می کند.” پزشکان تاکید کرد که نزدیک یک عامل کلیدی در استدلال خود سوء استفاده مطابق با استاندارد حقوقی برای شکنجه – استدلال که قبلا تنها توسط کارشناسان حقوقی. آنها همچنین می گویند مقامات مرزی نادیده گرفته هشدارهای از پیشرو کارشناسان پزشکی که جدایی خانواده را به شدت دچار روان زخم کردن این کودکان و بزرگسالان است. “به عنوان یک پزشک هیچ کس آماده شد برای این اتفاق در خاک ما گفت:” این گزارش همکاری نویسنده دکتر Ranit Mishori. “این است که فراتر از تکان دهنده است که این می تواند اتفاق می افتد در ایالات متحده آمریکا توسط آمریکایی ها در آموزش و مستقیم قصد از مقامات دولت ایالات متحده.”

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در ماه ژوئن سال 2018 یک قاضی فدرال با صدور دستور دستور دولت برای توقف آن جداسازی. اما نقاط ضعف باید اجازه تمرین به ادامه و پس از آن حداقل از 1142 کودکان سرکوب شده است. حتی زمانی که بازگشت به خانواده خود را با تشکر از کار خستگی ناپذیر توسط گروه های حقوق آنها صورت چند PTSD مرتبط با موانع از آنچه یک منتقد را “گسترده و بی رحمانه آزمایش در پشت کودکان است.” و این آزمایش ادامه می دهد: در هفته گذشته در تگزاس افتتاح شد: یکی دیگر از جدید کمی anal toy تا “مرکز پردازش” – معروف به اردوگاه های کار اجباری در یک سری از “سیاه چاله ها رسیده برای سوء استفاده از شرایط است.” روز پنج شنبه بود که سالگرد شروع “باقی می ماند در مکزیک”سیاست – و روز قبل از دادگاه متوقف آن – اعضای کنگره اسپانیایی انجمن و طرفداران جمع آوری شده را به محکوم کردن آن و دیگر مرز جنایات با هدف مسدود کردن و یا از بین بردن سیستم پناهندگی. به طور غیر قانونی مردم را وادار به صبر ماه زندگی در پناهگاه ها و چادر و گل و بدون دسترسی به پزشکی و یا خدمات حقوقی گفت: در جلسه صندلی Joaquin کاسترو یکی بیشتر “نقض حقوق قانونی و حقوق بشر از افرادی که به دنبال پناه” – که مبادا ما فراموش قانونی در این کشور است. این افراد گفت: کاسترو “باید به خرس” شرایط و سختی ها و بله از سه سال گذشته: “این انسان هستند.” او ممکن است اضافه شده مردم انجام این سیاست ها نیست. برای کسانی که نمیتوانید آن را و یا حاضر به آن را ببینید قهرمانانه مردمی از RAICES و بسیاری دیگر از گروه های حمایت فوری بپرسید به نظر نمی آید دور.

asylum_david_maung_epa_4200.jpg

کالیفرنیا. عکس های دیوید Maung/EPA

child_ringo_chiu_ap_ap20023314203609.jpg

پیوست. عکس رینگو Chiu/AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im