جولای 7 (UPI) — تاتنهام منتقل شد تا شماره 8 موقعیت در جدول رده بندی لیگ برتر پس از پیروزی باریک برابر اورتون در لندن است.

اسپرز به دست آورده 1-0 پیروزی با توجه به هدف خود از اورتون مدافع مایکل کین روز شنبه در تاتنهام ورزشگاه. تاتنهام تا به حال فقط یک پیروزی در قبلی نه قبل از بازی روز دوشنبه پیروزی.

تبلیغات

“من احساس می کنم بسیار خوشحال با نقاط چرا که ما نیاز آنها را بسیار” اسپرز مدیر خوزه مورینیو گفت SpursTV. “من احساس می کنم بسیار خوشحال با این تیم واکنش پس از یک عملکرد بد است که ما تا به حال در برابر شفیلد یونایتد.

“این یک عملکرد هنری و نه یک عملکرد باور نکردنی استعداد باور نکردنی, کیفیت, اما آن را یک عملکرد تیم مقابل یک تیم بسیار خوب است.”

تاتنهام و اورتون بودند بدون گل میدوی را از طریق نیمه اول قبل از 24 دقیقه miscue. ستاره مهاجم هری کین در جعبه در شروع دنباله. اسپرز رو به جلو با دریافت یک پاس و یک شوت به سمت اورتون هدف است. تلاش منحرف شد دور توسط دفاع قبل از آن فرود آمد در پای اسپرز’ Giovani Lo Celso.

Lo Celso تبدیل شده و در زمان یک شات سریع. تلاش رفت و گذشته یک مدافع اما ضربه کین به او زد به دفاع از. این منحرف شات سپس به نزدیکی-ارسال توری به عنوان دروازه بان اورتون اردن Pickford کبوتر به سمت هدف است.

“هنگامی که شما بازی در برابر این تیم با این کیفیت و انرژی شما را به انجام بیشتر” اورتون مدیر کارلو آنچلوتی گفت EvertonTV.

“عملکرد عادی بود نه فوق العاده. من مطمئن بود که قبل از بازی ما می تواند انجام دهد بهتر است.”

اسپرز نبرد بورنموث در 1 p. m. EDT شنبه در بورنموث, انگلستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im