‘سمی فرهنگ’ از ادارات پلیس تقبیح پس از 57 بوفالو افسران استعفا در حمایت از دو واحد که در حمله مرد مسن

پنجاه و هفت افسران در بوفالو اداره پلیس Emergency Response Team استعفا جمعه از مواضع خود در واحد در حمایت از دو تن از همکاران خود را که به حالت تعلیق برای تنه زدن یک مرد مسن بر روی زمین در طول یک تظاهرات روز شنبه قرار دادن او در بیمارستان است.

“پلیس که استعفا بیش از این اثبات آنها نباید در نیروی در وهله اول” توییتی کانتر ویرایشگر جفری St. Clair. “من امیدوارم که بسیاری از آنها استعفا دهد. و به زودی.”

بوفالو پلیس خیرخواه انجمن بخش AFL-CIO وابسته به اتحادیه اروپا ادعا کرد در بیانیه ای اعلام استعفای جمعی که دو افسر دوربین تنه زدن 75 ساله مارتین Gugino به زمین با هیچ تحریک شد فقط دستورات.

این معلوم نیست چه دستور رهبری به دختران, حمله پس از آن Gugino دراز بی حرکت بر روی زمین و خون ریختن از گوش خود را.

“این یک نمونه از افسران انجام دقیقا آنچه که آنها قرار است به” اتحادیه رئیس جمهور جان ایوانز گفت: تحقیقی پست جمعه.

Gugino که تحت شیمی درمانی جدی است ، اما وضعیت با ثبات در یک بیمارستان محلی است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به گزارش آسوشیتد پرس:

Gugino جانباز فعال صلح درگیر با غرب, نیویورک, مرکز صلح و همبستگی کمیته گفت: Vicki راس این مرکز مدیر اجرایی. او در توییتر جدول زمانی شامل توییتهایی و رسانهها حمایت از مترقی علل و انتقادی از پلیس. یک صدای جیر جیر از روز شنبه به عنوان خوانده شده: “پلیس باید باشگاه است. و نباید ضد شورش. گارد ملی باید در بازداشت پلیس است.”

افسران باقی خواهد ماند و در نیروی خود استعفا در اثر امتناع از انجام “جنبه های کار شما نمی خواهید برای انجام در حال حاضر (در همبستگی با بی خشونت) در حالی که نگه داشتن خود را کامل چک” گفت: نویسنده ناتان برنارد.

تشکر. جاستین Jalbi (I-Mich.), که معرفی یک لایحه به پلیس واجد شرایط ایمنی محافظت می کند که آنها از تعقیب قانونی توییتی که استعفا شد “ننگین.”

“وجود دارد یک سمی فرهنگ در داخل بسیاری از ادارات پلیس” گفت: Jalbi.

ادامه اعتراضات و تظاهرات بیش از خشونت پلیس را برانگیخت توسط هفته گذشته به قتل غیر مسلح سیاه جورج فلوید توسط چهار مینیاپولیس افسران پلیس در حال راه را برای ادامه از طریق آخر هفته با جمعیت عظیم انتظار می رود در روز شنبه و یکشنبه در شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de