معامله گر جو, نام تجاری جدید تعریف برخی از محصولات پس از درخواست تماس برای حذف ‘نژادپرستانه’ بسته بندی

20 ژوئیه (UPI) — ایالات متحده فروشگاه زنجیره ای معامله گر جو گفت: آن را تغییر بسته بندی آن بین المللی محصولات غذایی پس از یک درخواست آنلاین خود را با نام تجاری “نژادپرست است.”

کنیا دوستان-دانیل معامله گر جو ملی, مدیر روابط عمومی, در بیانیه ای گفت که در حالی که رویکرد خود را به نام تجاری خود را مواد غذایی چینی به عنوان “معامله گر مینگ” و آن مواد غذایی مکزیکی به عنوان “معامله گر خوزه” ممکن است شروع به عنوان یک “نشاط تلاش در شمول” این شرکت در حال حاضر به رسمیت می شناسد و آن را به حال اثر مخالف است.

تبلیغات

“با استفاده از این در ذهن ما تصمیم چند سال پیش به استفاده از تنها معامله گر جو نام بر روی محصولات در حال حرکت به جلو” اچ-دانیل گفت: توضیح است که تمام محصولات خواهد بود در همان بسته بندی “خیلی زود است.”

“بسته بندی برای تعدادی از محصولات در حال حاضر تغییر یافته است, اما وجود دارد تعداد کمی از محصولات که در آن بسته بندی است که هنوز رفتن را از طریق فرایند” او گفت:.

اعلام کرد به دنبال یک Change.org درخواست garnering بیش از 2,140 امضا در اوایل روز شنبه خواستار زنجیره ای از بیش از 500 فروشگاه در سراسر ایالات متحده به “حذف نژادپرستانه نام تجاری و بسته بندی از فروشگاه خود را.”

درخواست متهم این شرکت با نام تجاری نژادپرست بودن آن را به عنوان exoticizes فرهنگ های دیگر با ارائه عنوانی جو به عنوان پیش فرض نرمال بقیه بر اساس هستند.

“موضوع مشترک بین همه این تجاوزات است تداوم شگفتی هدف از آن این است که به درک فرهنگ های دیگر, اما برای بیشتر و فاصله آنها را از درک “طبیعی” این دادخواست گفت. “در حال حاضر نام تجاری با توجه به این زمینه ضروری پس از آن می شود حتی بیشتر trivializing و بد تر از قبل.”

معامله گر جو اعلام می آید در سراسر کشور در میان ناآرامی و تظاهرات در برابر نژادی و نابرابری موجب توسط پلیس-درگیر قتل جورج فلوید در اواخر ماه مه.

در اواسط ماه ژوئن Quaker Oats شرکت سازنده عمه Jemima به مخلوط نان شیرین و پهن و شربت و مریخ ساز از عمو بن و برنج اعلام کرد و آنها را تغییر علامت تجاری محصولات خود را پس از اعتراض.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>