سنتی دفتر رهبر ممکن است رهبر در تنظیمات زوم BYU مطالعه می گوید:

پروو — مهارت در آن طول می کشد برای تبدیل شدن به یک رهبر در جهان واقعی ممکن است همان ویژگی است که کار خواهد کرد و همچنین در واقعیت مجازی یک مطالعه جدید نشان می دهد.

تحقیقات از دانشگاه بریگهام یانگ نشان می دهد که اعضای تیم های مجازی تمایل به رسمیت شناختن رهبران در راه بسیار متفاوت نسبت به فرد اعضای تیم است. یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله کسب و کار و روانشناسی مورد بررسی قرار گرفت “اورژانس رهبران” — کسانی که با هیچ مقام رسمی, اما کسانی که به رسمیت شناخته شده به عنوان رهبران در میان اعضای تیم در گروه با سطوح مختلف مجازی تعامل است.

محققان کشف کردند که در چهره به چهره و موقعیت اعضای تیم ارزش افراد با “کلاسیک” صفات رهبری — مانند برون گرایی و هوش. اما در مجازی تنظیمات این ویژگی به عنوان موثر نیست.

“من هنوز فرم برداشت (از طریق), ‘آیا شما باهوش یا با وجدان?’ اما در حال حاضر برداشت من از رهبری شما در حال هدایت به مراتب بیشتر توسط ‘شما انجام داده اند همه چیز برای این تیم است که رهبر بود؟'” گفت: کودی ریوز, دستیار استاد رفتار سازمانی و منابع انسانی در BYU دانشکده ماریوت کسب و کار.

“آیا به شما کمک کند برای نظارت بر منابع ما نظارت بر محیط زیست, آیا شما به کمک به دیگران (توسط) رسیدن و کمک به آنها را? شما در حال انجام کارهایی هستند که رهبر بود و نه فقط ” آیا شما یک رهبر نوع?'”

این مطالعه نشان می دهد که به دلیل وجود دارد ممکن است کمتر اجتماعی نشانه های موجود برای تعامل انسان همراه با افزایش شانس برای miscommunication اعضای تیم ممکن است تمایل جذب به سمت افرادی که پیاده سازی ملموس اقدامات برای اطمینان از حصول هدف بیش از کسانی که مردم با شخصیت کاریزماتیک.

“در تیم های مجازی آن را مهم تر از در یک چهره به چهره ملاقات را به ایستادگی کردن به عنوان کسی که کمک می کند تا دیگران” ریوز توضیح داد. “کسانی که زمان را به توقف و کمک به دیگران با وظایف بیشتر احتمال دارد به عنوان رهبران.”

برای مطالعه ریوز و همکارانش مشاهده 220 دانش آموز تیم در میانه دو دانشگاه که ملاقات برای کار در اختصاص پروژه ها عمدتا عملا عمدتا در شخص و یا در ترکیبی از این دو گزینه است. این پرسشنامه نظرسنجی در مورد خود و اعضای تیم خود را’ ویژگی ها و رفتارهای همراه با آنها که فکر می کردم به تیم خود را به رهبران. مقایسه داده ها با ریز نمرات دانشجويان مجازی تعاملات محققان اشاره الگوهای چگونه رهبران تمایل به سطح بیش از طیف وسیعی از مجازی به فرد در تیم است.

ریوز گفت: درک تفاوت بین مجازی و سنتی رهبران “استارک.” او افزود که اگر چه ارتباط اجتماعی است که هنوز هم بحرانی برای رهبران در تیم های مجازی آنلاین, مولد رهبری هدایت می شود عمدتا از طریق جزئی اعمال مانند گاهشمار نظارت بر ارائه انتقادات و پیشنهادات و همچنین کار تیمی و هماهنگی.

“این واقعا یک نکته مهم برای کسب و کار به درک. اگر من کارگران مشغول به کار مشترک به خصوص اگر من رسمی رهبران و من نمی خواهم آنها را به تضعیف توسط دیگران که اورژانس رهبران, من نیاز به آموزش آنها چه هستند این رفتارها را به شرکت در ” او گفت:.

“آن مهم تر در حال حاضر که من دارم کار عملا از آن زمانی که آنها مشغول به کار بودند چهره به چهره است.”

نویسندگان گفت که به عنوان کار مجازی بیشتر رایج می شود برای سازمان ها مدیران و اعضای تیم را بهره مند از دانستن است که صفات رهبری و رفتار تاثیر می گذارد رهبری برداشت های مختلف و متنوع مجازی زمینه. به عنوان مثال می تواند برای سازمان ها برای جلوگیری از به طور خودکار ترویج افرادی که خود را متمایز کرده است به عنوان اورژانس از رهبران بیشتر در فرد زمینه به نقش رهبری در بسیار مجازی زمینه.

“در محیط های مجازی اقدامات ما صحبت می کنند و با صدای بلند گفت:” مطالعه همکاری نویسنده استیون Charlier استاد مدیریت در گرجستان جنوبی دانشگاه. “این نرم افزار مهارت های سنتی که مدیران تکیه می کنند ممکن است ترجمه نمی کنید به راحتی به یک محیط مجازی.”

ریوز به توافق رسیدند. “یک رهبر طبیعی” که نیست معمولا درگیر در این خاص رهبر-مانند رفتارهای اما همیشه نوع از ‘است’ باید خیلی مراقب باشید زیرا این نوع هستند که در بالاترین خطر دیگر به عنوان یک رهبر در مجازی زمینه.”

با جدید “عادی” کار آنلاین “در حال حاضر زمان برای سازمان و کارکنان به دست آوردن مجازی شایستگی رهبری گفت: رهبری نویسنده Radostina Purvanova از دریک دانشگاه. “این مهارت از آینده است. آن دسته از شرکت هایی که در حال حاضر در آغوش مجاز در حال حاضر به دلیل بیم و مزایای — و بقیه ما باید به گرفتن تا به سرعت و یا دیگری ما را به سادگی پشت سر گذاشت.”

ریوز با اشاره به مطالعه تحقیق قبل از شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس اما اطلاعات حاصل از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به شرکت ها و سازمان های تابع به طور موثر تر اگر و هنگام انتقال آنها به بیشتر تعاملات بین فردی در لباس رسمی در محل کار.

“من امیدوارم که این رفتارها ادامه می دهند حتی زمانی که ما در حال بازگشت به چهره-به-چهره آنها مفید خواهد بود وجود دارد حتی برای رهبر ظهور. آنها فقط به عنوان مهم (فرد) به عنوان ما در بر داشت آنها در تیم های مجازی” او گفت:.

“بنابراین شاید اگر هیچ چیز دیگری, این می شود یک کاتالیزور برای کمک به القای برخی از کسانی که مهارت های لازم برای آموزش رهبران ما به طوری که آنها بهتر مجهز شده به کار با تیم خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>