Feb. 14 (UPI) — محصولات کشاورزی معامله شد بین آسیا و اروپا جمعیت 3000 سال زودتر از تصور یک مطالعه علمی منتشر شده در این هفته نشان می دهد.

یک غار حفاری توسط دانشمندان چینی در شرق کوه های آلتایی-که مرز چین و مغولستان قزاقستان و روسیه — به همراه داشت غلات رادیوکربن مورخ به 5,200 سال است.

نمونه ها قدیمی ترین ثبت نمونه هایی از گندم و جو کشاورزی تا کنون ثبت شده در آن منطقه از آسیا و حرکت تاریخ اولیه برای کشاورزی در این منطقه عقب مانده حداقل 1000 سال.

این کشف همچنین تقویت این نظریه که آسیایی و اروپایی متقابل توسعه کشاورزی و تکنولوژی طولانی predates جاده ابریشم شبکه ای از مسیرهای تجاری آغاز شد که حدود 2 قرن است. اوایل مبادلات نقش حیاتی در شکل دادن به توسعه فرهنگی در سراسر اروپا و آسیا محققان می گویند

این مطالعه به رهبری دکتر Xinying چو با همکاری آکادمی علوم چین و آلمان در موسسه ماکس پلانک برای مطالعه تاریخ بشر منتشر شد این هفته در مجله علمی, طبیعت, گیاهان است.

محققان نشان می دهد که چگونه انسان کشت محصولات زراعی در نسبتا عرض شمالی و چگونه آنها کردند. از پیش سازهای مدرن گندم و جو شد و به طور معمول رشد در ارتفاعات پایین تر و در آب و هوای گرمتر و این مطالعه نشان می دهد محصولات’ سازگاری به شدیدتر شرایط.

ارزن ساخته شده از غلات سبوس دار و بعد تبدیل به محصول مهم در باستان اروپا و گندم تبدیل شد به یک جزء اصلی محصول در آسیا در چین هان سلسله آغاز شد که در 2 قرن دوم قبل از میلاد

“این کشف یک عهد به نبوغ انسان و حالت co-تکاملی پیوند بین مردم و گیاهان است که آنها در حفظ خود را کشت مزارع” ژو گفت: در آزادی مطبوعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im