به دام آتش نشانان پس از نجات ‘طولانی ترین 15 دقیقه از سال,’ مارشال می گوید

ممانعت از نهر دره عمیق و باریک — سه آتش نشان مجروح شدند پس از اینکه به دام افتاده برای 15 دقیقه جمعه هنگامی که یک سقف فروریخته در بالا از آنها را به عنوان آنها مبارزه یک خانه آتش است.

“فوق العاده ترسناک. که طولانی ترین 15 دقیقه از سال” گفت: یوتا, شهرستان, معاون, آتش, Marshal سفت Crowther بود که بخشی از این تیم رفت که به سوزاندن ساختار برای نجات سه مرد.

اما به دلیل قهرمانانه تلاش آتش نشانان و افسران پلیس از چندین سازمان که زد آتش به رایگان مردان همه از آنها انتظار می رود را بهبود. یک افسر پلیس نیز زخمی شد در طول نجات و در بیمارستان بستری شد.

“از آن زمان مقدار زیادی از شجاعت و تلاش زیادی و مقدار زیادی از شجاعت به انجام آنچه آنها این صبح” Crowther گفت: ستایش از تلاش های امدادگران.

فقط قبل از 4 صبح صاحب خانه و همسر خود را در 1526 S. ممانعت از نهر پناهگاه جاده بیدار شد صدای خود را بالای سر آبپاش روشن. Crowther گفت: آبپاش های مورد نیاز برای خانه های در از راه دور, ديد کوه, منطقه است.

آبپاش او گفت: تا به حال در این منطقه از چوب اجاق گاز استفاده می شود برای گرم کردن خانه.

آتش نشانان اظهار داشت: “آتش در شومینه مسیرهای مرتبط با آن اجاق گاز و سایر ابزار مخازن که به تمام راه را از زیرزمین به اتاق زیر شیروانی” Crowther گفت.

این زن و شوهر در بیرون از خانه با خیال راحت. زمانی که ماموران آتش نشانی وارد آنها شروع به حمله آتش از هر دو در داخل و خارج از ساختار.

7000 فوت مربع خانه تا به حال یک سقف فولادی که Crowther گفت: استفاده می شود به نگه داشتن برف سنگین بار و کمک می کند تا سقف حفظ تمامیت ساختاری بیش از یک آسفالت پشت بام.

“این بسیار ترجیح بام مورد استفاده در backcountry. اما آن را منحصر به فرد است که خرپا را می شکست و سقف به نظر می رسد مانند آن را هنوز هم دارای یکپارچگی برای یک کمی از زمان و پس از آن همه نوع نتواند در یک بار به دلیل جراحی در نهایت به راه” او گفت:.

که آنچه اتفاق افتاده روز شنبه در حالی که سه آتش نشانان رفت داخل گاراژ به مبارزه با شعله های آتش.

“با توجه به سقف وضعیت ما تا به حال ناشناخته سناریو تحت بام و ما تا به حال یک ساختاری سقوط از سقف در حالی که آتش نشانان بودند در گاراژ” Crowther گفت. “سقف گاراژ تحت وزن از سقوط بام سقوط بر روی آتش در گاراژ. به پایان رسید تا با سه آتش نشان در گاراژ که نمی تواند.”

این زمانی است که “mayday تماس” رفت هشدار به دیگران سه آتش نشان دچار مشکل بودند.

بلافاصله 12 تا 15 نفر از جمله اسپرینگویل افسران پلیس و یوتا, شهرستان کلانتر نمایندگان پیوست دیگر آتش نشانان از اسپرینگویل و پروو در حال توسعه یک طرح برای ورود به سوزاندن خانه و مردان به دام افتاده است.

“ما تا به حال به زور به ورود از طریق درب و پنجره. ما تا به حال برای اضافه کردن یکی دیگر از شلنگ حمله به خنک کردن آن منطقه به طوری که امدادگران می تواند در آن وجود دارد بدون آسیب. و پس از آن آنها تا به حال به نوع فشار و کشش و برش و بالا کشیدن و برداشتن پین کسانی که آتش نشانان از وضعیت خود و سپس کشیدن آنها را به جایی که آنها را می توان برای درمان صدمات خود را” Crowther گفت.

“برای 15 دقیقه, من مطمئن هستم که آن را به نظر می رسید برای همیشه برای ما. برای آنها که به دام افتاده و در بطری هوا با مدت زمان محدود فریم بود که حتی دیگر برای کسانی که همراهان.”

هنگامی که سه آتش نشانان آزاد شدند همه آنها آگاه و هوشیار است.

یکی در ابتدا تصور می قابل توجهی در اثر استنشاق دود و گرفته شده توسط پزشکی هلیکوپتر به یک بیمارستان محلی Crowther گفت. یکی دیگر گرفته شده است به یک بیمارستان محلی با یک پا آسیب. سومین آتش نشان تحت درمان قرار گرفت و در صحنه است. اما یک اسپرینگویل افسر پلیس است که بخشی از تیم امداد و نجات نیز تا به حال به انتقال به بیمارستان به درمان برای کاهش کبودی و اثر استنشاق دود او گفت:.

با توجه به اسپرینگویل آتش نشانی همه از آن آتش نشانان شده بود از بیمارستان مرخص اواسط صبح به جز آتش نشان که پرواز با هلیکوپتر. آسیب های خود را نه بحرانی با توجه به گروه.

پس از آتش نشانان نجات داده شدند خدمه رفت و به حالت دفاعی معنی آنها مانع از آتش از گسترش به سایر سازه اما در خانه خود بود و در کل از دست دادن. Crowther برآورد از دست دادن به خانه به حدود 1 میلیون دلار است.

اگر چه آتش در اجاق گاز لوله مشترک هستند اگر آنها را به طور منظم تمیز Crowther گفت: دلایل متعددی وجود دارد که این نوع آتش سوزی شروع می شود, چه آغاز این آتش سوزی صبح روز جمعه به احتمال زیاد هرگز شناخته شده او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>