خطرناک … و یا به اندازه کافی امن?

شهرت بد … یک واقعیت یا ادراک?

خطا در کنار احتیاط … یا کنجکاوی?

توطئه سفر به تاج جواهر آفریقای جنوبی در زمستان سال گذشته و تابستان در شهر کیپ تاون — من تا به حال سوالاتی مانند آن چرخش در سر من در مورد پرواز اتصال شهر ژوهانسبورگ. دومی گزینه کردم بهترین من. برای پرواز برگشت از کیپ تاون, من تصمیم گرفتند برای یک روز توقف در Joburg که بزرگترین شهر کشور و یکی از چند داستان.

برای برخی از آرامش ذهن در داستان های ترسناک در مورد فشار به نکته صفحه اصلی سرقت و بدتر من یک محلی را به من نشان دهد و همکار من در کالیفرنیا دوستان در اطراف. Thabo ملو صاحب سفر آزمایشگاه آفریقای جنوبی ارائه می دهد که ماجراجویی, فرهنگ و سبک زندگی تورهای استقبال ما در O. R. Tambo فرودگاه بین المللی و در زمان ما برای سوار شدن.

Thabo ملو صاحب سفر آزمایشگاه آفریقای جنوبی ارائه ماجراجویی, فرهنگ و سبک زندگی تورهای. او در کیپ شرقی اما می گوید: “من متعلق به Joburg در حال حاضر.” (عکس از جسیکا Kwong)

ملو رشد در کیپ شرقی استان در کشور ساحل جنوب شرقی و نیز زندگی می کردند در شهر کیپ تاون.

“من متعلق به Joburg در حال حاضر,” او گفت:. “من دزدیدند در کیپ تاون است. هرگز در Joburg. در اینجا من هرگز احساس تهدید توسط هر کسی.”

داستان از شهرهای متعدد

ملو عبارت بودند کمی برای من سخت به این باور که ما سوار توسط Alexandra township. “الکس” تاسیس شد در سال 1912 بود و یکی از معدود مکان هایی در آفریقای جنوبی که در آن مردم سیاه و سفید می تواند در زمین خود از طریق موروثی به عنوان. این شهرستان را آجر خانه ها و حاجت شد وصله با چوب و فلز, قطعه, قطعات, از حصار شکسته شد و یا صدر با سیم خاردار و clotheslines آویزان پیاده رو.

الکساندرا در ژوهانسبورگ افریقای جنوبی شهرستان تاسیس شد در سال 1912 بود و برای فعالان سیاسی از جمله نلسون ماندلا. این آجر خانه ها و حاجت و گاهی فاقد برق و آب در حال اجرا. (عکس از جسیکا Kwong)

الکس بود برای فعالان سیاسی از جمله نلسون ماندلا که در مبارزه علیه آفریقای جنوبی نهادینه تبعیض نژادی آپارتاید تبدیل شد و این کشور اولین رئیس جمهور سیاه. شهرستان اغلب هنوز فاقد برق و آب در حال اجرا ملو گفت: برخی از پروژه های مسکن باید معلوم subpar.

“این بسیار انده را ببینید. اما این یک طرف از آفریقای جنوبی شما نمی توانید به فرار از که شما نمی توانید خجالتی و دور از. سعی و پنهان که دور من فکر می کنم در آن طول می کشد کمی خارج از کشور,” او گفت:. “ما نمی تواند کمک کند آن را اتفاق افتاده است — آن اتفاق افتاده است. من حدس می زنم در حال حاضر ما فقط باید برای پیشرفت فراتر از آن.”

در مجاورت کم درآمد الکساندرا شهرستان است سندتن است که به نام “ثروتمندترین مایل مربع در آفریقا است.” (عکس از جسیکا Kwong)

مردم سفید زندگی می کردند و نزدیک به مرکز اقتصادی Joburg و سیاه پوستان دورتر و در عین حال مجاور به الکس نشسته سندتن را “ثروتمندترین مایل مربع در آفریقا است.” در سال های منتهی به آپارتاید رسمی در سال 1994 سفیده ترس از افزایش نرخ جرم و جنایت در Joburg تجاری کسب و کار منطقه دور نقل مکان کرد.

“سندتن یک محصول است که” ملو گفت: به ما گذشت مدرن و آسمان خراش های درخشان. “مردم همیشه می گویند آن را مانند یک مینی نیویورک در ساخت.”

فرهنگی hub

هنگامی که ما وارد Joburg حومه Braamfontein آن زمان به خارج شدن از ماشین. در جریان یک گرافیتی تور پیاده روی نبود اما کاملا مخالف است. خیابان های جوان هیپ حومه احساس کاملا امن به عنوان راهنمای ما Bongani Mathbula از Jozy مثلث اندیشه تور به ما گفت که داستان و تاریخ پشت گرافیتی هنر در هر گوشه. Mathbula اعتراف کرد که همیشه چنین نیست.

ژوهانسبورگ حومه Braamfontein پر از نقاشی های دیواری و تساوی یک ران جمعیت جوان. (عکس از جسیکا Kwong)

“Joburg بود یک نوار قرمز شهر,” او گفت:. “بسیاری از مردم از ترس به راه رفتن در اینجا 10 سال به 15 سال به عقب همه راه رفتن بسیار سریع سرعت تفکر’, میخوام حمله کردند, میخوام حمله کردند.'”

اما Joburg در حال حاضر قابل پیاده, Mathbula گفت و مهم این است که “شما نیاز به یک ارتباط با شهر.”

نلسون ماندلا نقاشی دیواری در Juta خیابان با کلمات “بنفش باید حکومت” ادای احترام به و فعال ضد آپارتاید بنفش باران کردند. آن است که توسط Shepard Fairey که نقاشی باراک اوباما “امید” پوستر. (عکس از جسیکا Kwong)

ترین به طور گسترده ای شناخته شده نقاشی دیواری در منطقه است که توسط Shepard Fairey که رنگ قرمز و بژ و آبی باراک اوباما “امید” پوستر که شد یک تصویر نمادین خود را برای سال 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. Fairey را عاقبت به آن پس به صحبت می کنند است که نلسون ماندلا نقاشی دیواری در Juta خیابان با کلمات “بنفش باید حکومت” ادای احترام به و فعال ضد آپارتاید بنفش باران کردند.

علاوه بر نقاشی های دیواری Braamfontein یک hub برای مد است. که شامل ساخت یک ماشین یا لباس ،

“مردم در حال لباس پوشیدن برای کشتن. “من شکست اما من اینجا هستم.’ اعتماد به نفس” Mathbula توضیح داد و اضافه کرد که تعداد بی شماری از فرهنگ ها از سراسر آفریقا همگرا در Joburg.

“این دیگ ذوب به معنای واقعی کلمه” او گفت:. “در پایان روز شما به اینجا می آیند و شما باید بهترین زمان زندگی خود را. شما می توانید شکستن مرزهای. وجود موجود فرهنگ اما شما می توانید خود را اضافه کنید.”

Gentrification

در حال حاضر که ما دو زنان از کالیفرنیا راحت شد راه رفتن در Joburg, ملو حمل و نقل ما را به درون شهر حوزه از Maboneng بود که یک بار یکی از خطرناک ترین مکان برای گذشتن برای عبور و مرور.

داخلی-شهر Maboneng حوزه شد و هنگامی که یکی از خطرناک ترین مکان برای پیاده روی است اما gentrified. هنر اصلی انبار میزبان غذا و طراحی بازار داخل است. (عکس از جسیکا Kwong)

تحول آغاز شد و در سراسر سال 2010 با توجه به Ayanda Mnyandu یک راهنمای تور با شهرستان اسکیت تور. که در روز شنبه مانند هر یکشنبه, خیابان فروشنده راه اندازی غرفه و به فروش می رسد را به زبان هنر است. هنر اصلی انبار حباب با مردم محلی و بازدید کنندگان با بهره گیری از بسیاری از طعم تازه در بازار مواد غذایی در داخل.

هنر اصلی انبار در Maboneng حوزه از ژوهانسبورگ میزبان غذا و طراحی بازار داخل است. (عکس از جسیکا Kwong)

این Maboneng حوزه تغییر روایت از شهرستان درونی Joburg به عنوان یک منطقه برای افراد کم درآمد به یک محل است که متنوع تر از شهر ثروتمندترین مناطق Mnyandu گفت.

“مردم می گویند این gentrified. پاسخ من به این شهر نمی تواند تنها متعلق به یک جمعیتی است. این فراهم می کند برای اواسط به درآمد بالا بگیر,” Mnyandu گفت. “هر فرد تنها قادر به راه رفتن بالا و پایین این خیابان است.”

‘مبارزه برای آزادی’

نهایی ما متوقف شد سوتو یکی دیگر از شهرستان که در آن بسیاری از فعالان سیاسی زندگی می کردند. سوتو کوتاه برای جنوب غربی شهرستان شد “قلب تغییر” ملو گفت: به عنوان او سوار ما وجود دارد. شورش از سوتو موجب یک حرکت جدی از مردم در تلاش برای افزایش در برابر بی عدالتی دولت است. سفید پوستان در حال حاضر نشان دهنده کمتر از 10 درصد اما هنوز اکثریت آفریقای جنوبی ثروت او گفت:.

“ما باید آزادی های سیاسی بلکه از لحاظ اقتصادی ما هنوز به بردگی گرفته شده. بنابراین مردم را در نظر ما هستند اما ما آزاد نیست” ملو گفت. “ما یک روز وجود دارد.”

ماندلا خانه موزه از صفحه اصلی سیاسی رهبر نلسون ماندلا بازگشت به پس از او منتشر شد از جزیره روبن زندان در سال 1990. قرمز آجر خانه بود و متوسط تقسیم یک اتاق نشیمن, آشپزخانه و اتاق خواب. (عکس از جسیکا Kwong)

ما وارد ماندلا که سیاسی به کشورش بازگشت و پس از او منتشر شد از جزیره روبن زندان در سال 1990. قرمز آجر خانه بود و متوسط تقسیم یک اتاق نشیمن, آشپزخانه و اتاق خواب.

“آنها استفاده می شود به تماس با آن قوطی کبریت به دلیل آن است که بسیار کوچک” ماندلا خانه تور راهنمای Neliswa Abashe گفت.

ماندلا خانه موزه از صفحه اصلی سیاسی رهبر نلسون ماندلا بازگشت به پس از او منتشر شد از جزیره روبن زندان در سال 1990. قرمز آجر خانه بود و متوسط تقسیم یک اتاق نشیمن, آشپزخانه و اتاق خواب. (عکس از جسیکا Kwong)

ما شاهد یک عکس از ماندلا از زندان در سن 71 یک جفت از کفش های قدیمی و یک دیوار که بنا به محافظت از خانواده از گلوله.

نوشته شده در یکی از پنجره های شیشه ای: “‘جدی ندارد و یا مسئول رهبر جمع آوری و یا سازمان مردم آفریقا تا کنون پذیرفته شده تفکیک و جدایی و یا پارتیشن از این کشور در هر شکل و فرم است.’ نلسون ماندلا, 1959.”

موارد ارائه شده برای فروش در ژوهانسبورگ داخلی-شهر Maboneng حوزه. (عکس از جسیکا Kwong)

زمان پرواز کرده بود ما در طول تمام روز توقف و احساس این همه بیش از حد کوتاه است. به عنوان ملو سوار ما را به بازگشت به فرودگاه من از او پرسیدم چه چیزی در نظر گرفته شده است محبوب ترین بخشی از Joburg.

“برای افراد دیگر به شیوه زندگی Maboneng به دلیل پرنیان,” او گفت:.

اما برای ملو آن “قطعا سوتو.”

“از آنجا که آن را بسیار عاطفی,” او گفت: “مبارزه برای آزادی است.”

اگر شما بروید

ماندلا خانه: 8115 اورلاندو غرب Soweto 1804 ژوهانسبورگ; +27 011 936 7754; info@mandelahouse.com; www.mandelahouse.com

سفر آزمایشگاه آفریقای جنوبی: تور شرکت ارائه تجارب با الهام از ماجراجویی و فرهنگ و شیوه زندگی در آفریقای جنوبی. +27 079 341 2744; thabo@travellab.africa; www.travellab.africa

Jozy مثلث اندیشه تور: هنر, موسیقی, ادبی و تورهای پیاده روی از ژوهانسبورگ; +27 67 279 3288; www.jozytriangel.co.za

شهرستان اسکیت تور: هدایت پیاده روی یا ورزش اسکیت بورد سواری تورهای داخلی شهر ژوهانسبورگ; +27 79 839 8833; cityskatetours@gmail.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de