مسافران قهرمانی: فیل مایکلسون طول می کشد دور دوم منجر

26 ژوئن (فردا) — بازی خود را در مسابقات برای اولین بار پس از تبدیل 50 کمتر از دو هفته پیش فیل مایکلسون شات 7-تحت 63 جمعه به یک سکته مغزی منجر شود در مسافران قهرمانی در TPC رودخانه ارتفاعات در کرمولل Conn.

پنج-زمان عمده قهرمان نمره در دور دوم از مسافران شد بهترین خود را در یک PGA Tour مسابقات پس از ضبط که همان نمره در دور چهارم از دل فن آوری های قهرمانی در سال 2018 است.

تبلیغات

مایکلسون تا به حال هشت birdies و یک دیو جمعه و در 13-تحت 127 پس از دو دور.

“آن را به نفع خود در هر زمان بدون در نظر گرفتن سن” مایکلسون گفت. “اما این امر می تواند یک دستاورد بزرگ. این بود یک روز سرگرم کننده. من تا به حال یک جلسه بزرگ با [نوسان مربی] اندرو Getson در اوایل این هفته و ما در فشار بر روی چیزی که فقط از نوع آرام به من و احساس من می تواند آن اعتصاب یک کمی بهتر است. آن را تنها دو دور اما از آن شده است بسیار مثبت است.”

مکنزی هیوز بود که رهبر پس از اولین دور از بازی خود را به دنبال باز کردن 60 با 68 به سقوط به مکان دوم کراوات با 23 سال خواهد گوردون برگزار شد که منجر به بسیاری از روز پس از عکسبرداری اولیه 62.

Rory McIlroy — برتر بازیکن در جهان — به دنبال خود دور اول 63 68. او گره خورده بود برای چهارم با Xander Schauffele برندان استیل, Brendon تاد و مارک Leishman در 9-تحت 131.

Bryson DeChambeau مشترک نهم با 10 نفر دیگر در 8-زیر پس از 67 روز شنبه. داستین جانسون شات 64 در حالی که Jordan Spieth بود 4-تحت همتراز پس از دور دوم 69.

تونی Finau, Bubba Watson, جاستین رز, جاستین Thomas and Collin Morikawa در میان کسانی که از دست رفته را کاهش دهد.

قبل از اینکه بازی آغاز شد جمعه دو بازیکن خارج از مسافران به دلیل coronavirus. دنی مک کارتی-که شات 67 در دور اول — آزمایش مثبت برای این ویروس شد و مجبور به خروج از این رویداد.

جوانه Cauley که آزمایش منفی تصمیم به حذف خود از این میدان پس از بازی در کنار مک کارتی در روز پنج شنبه. شده اند وجود دارد هفت برداشت مربوط به COVID-19.