Treasonous تهمت را رد آوردن ما شغل به دریافت خود را مجددا انتخاب

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت پسر پیتر ناوارو پیشنهاد کرد که امریکا باید صرف حدود 2 تریلیون دلار به تولید بازگشت به ایالات متحده از چین است.

انجام این امر هر دو تقویت ملی آمریکا و امنیت داخلی و ایجاد انفجار در آنچه که می تواند بسیار خوب و پردرآمد شغل برای کارگران آمریکایی.

در حالی که این به نظر می رسد کاملا سازگار با مواضع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نفع معلوم دولت او است که در واقع با آن مخالف است. که همه خاراندن سر خود را.

چرا تهمت بگویید آمریکایی بارها و بارها به مدت پنج سال است که او می خواهد برای آوردن شغل و سپس رد معقول تلاش برای انجام درست آن است ؟

به این دلیل است که offshoring همیشه یک جمهوری خواه است ؟ نیکسون پس از همه,باز با ما به چین ریگان و هربرت واکر بوش مذاکره نفتا و تاریخی مخالفت با برون سپاری از دموکرات ها مانند

سناتور Sherrod قهوه ای و برنی ساندرز.

بنابراین تهمت فقط بازگشت به جمهوری ارتدکسی?

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

وجود دارد و یا برخی از دیگر از دلایل که چرا او نمی خواهید برای انجام هر چیزی واقعا فعال در مورد آوردن شغل بازگشت به امریکا ؟

جان بولتون کتاب جدید به نظر می رسد برای قرار دادن این همه در زمینه.

هنگامی که شما در نظر بگیرید مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان را به آوردن ساخت خانه برای او درخواست که رئیس جمهور یازدهم از چین کمک به او را در سال 2020 کمپین راه رئیس جمهور پوتین را در کمپین 2016 آن را به طور ناگهانی حس می کند کامل.

مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است که چین را بسیج وسیع و پیچیده قابلیت های اینترنت همراه با فوق العاده آن قدرت اقتصادی به او را به نگاه خوب است صدمه دیده است جو بایدن و کمک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت رای.

بنابراین, او مایل نیست به خطر ناراحت کننده چین در حال حاضر.

او نه تنها خیانت به کشور ما و ارزش هایی که زیر بنای یک جمهوری دموکراتیک اما او نیز فروش امیدها و رویاهای آمریکایی کار مردم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را ترسو و بزدل outreaches در سال 2016 و در حال حاضر به دولت های خارجی برای درخواست کمک خود را در فساد آمریکا, انتخابات, است که چیزی کمتر از خیانت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de