گنج: پنج عجیب و غریب و با ارزش thrift store اکتشافات

مارس 12 (UPI) — فروشگاه های صرفه جویی مدت طولانی است که نقاط داغ برای شکارچیان گنج و مقرون به صرفه جویندگان اما گاهی اوقات اهدا موارد به نوبه خود کاملا تکان دهنده ارزش — هر دو احساساتی و پولی.

اخیر thrift store اکتشافات شامل غیر معمول می یابد اعم از با ارزش عکس اصلی به آثار هنرمندان مشهور-و گاهی اوقات پول نقد.

در اینجا پنج داستان اخیر غیر منتظره گنجینه های کشف شده توسط sharp-eyed فروشگاه صرفه جویی کارگران و مشتریان:

1. اصلی سالوادور دالی حکاکی چوب

وندی هاوکینز یک داوطلب در خط صورتی صرفه جویی کشتی در کیتی هاوک, N. C., گفت که او رفتن را از طریق اهدا و آثار در فروشگاه مرتب سازی اتاق هنگامی که یک آیتم است که به نظر می رسد غیر منتظره ای, پیر, گیر افتاد چشم او.

هاوکینز به حال قطعه مورد بررسی توسط کارشناس و از آن به عنوان یک شناخته شد اصلی سالوادور دالی کنده کاری چوب در بخشی از این هنرمند را 100 قطعه سری بر اساس دانته در کمدی الهی. فروشگاه به فروش می رسد قطعه ای که با مته سوراخ دالی امضا برای $1,200.

2. افراد مشهور, مجموعه عکس های

کارکنان در Opnieuw & Co فروشگاه صرفه جویی در مرتزل بلژیک بودند که رفتن را از طریق اهدا آلبوم عکس برای اطمینان از آنها پاک کردن قبل از ضربه زدن به کف فروش و زمانی که آنها در سراسر مجموعه غیر معمول.

عکس ها در این آلبوم به تصویر کشیده زن نما با افراد مشهور از جمله کیانو ریوز, تام کروز, آنجلینا جولی و درو بریمور. فروشگاه با استفاده از رسانه های اجتماعی برای شناسایی این زن که ماریا Snoeys-Lagler یک عضو سابق هالیوود خارجی انجمن مطبوعات که در سال 2016 در سن 87.

یک بلژیکی ایستگاه تلویزیون قرار داده فروشگاه در تماس با Snoeys-Lagler در کالیفرنیا پس از این آلبوم و عکس ها می تواند بازگشت به خانواده است.

3. پادشاه لویی پانزدهم صفحه

یک خانواده انگلیسی رفتن را از طریق مجموعه ای از مشتاق شکارچی گنج جودیت Howard کشف یک بشقاب چینی او تا به حال خریداری شده از فروشگاه صرفه جویی در هونگرفرد انگلستان در سال 1982 نادر بود مصنوع.

صفحه ساخته شده در سال های 1754 در وینسنس فرانسه برای پادشاه Louis XV. این غذا که تنها هزینه Howard 17 دلار به حراج گذاشته شد برای $32,615.

4. حلقه نامزدی

هدر گاردنر خریداری آبی شمال ژاکت برای نامزدش, داستین, در زندگی واقعی وزارتخانه فروشگاه صرفه جویی در پینهورست آیداهو در ماه اکتبر 2019.

گاردنر گفت: داستین عینک کت چندین بار قبل از او باز یک جیب زیپ و کشف “بسیار احساساتی item” — ارزشمند حلقه نامزدی. گاردنر گفت: او در حال تلاش برای پیگیری کردن ژاکت را صاحب اصلی برای بازگشت به حلقه.

5. سرما پول نقد

هوارد کربی خرید نیمکت و عثمانی مجموعه ای از زیستگاه برای بشریت بازیابی در اوسو, Mich., و مبلمان در غار مرد خود را برای چند هفته قبل از او مورد بررسی قرار گرفته چرا یک کوسن در عثمانی بود و غیر منتظره ای شرکت است.

کربی دختر-در-قانون باز کوسن و کشف آن شده بود پر شده با $43,170 پول نقد. کربی گفت: یک وکیل به او توصیه کرد که او را در حقوق خود را به نگه داشتن پول اما او تصمیم گرفت برای تماس با فروشگاه به امید شناسایی صاحب حق است.

پول به پایان رسید تا با کیم Fauth-نیوبری که به تازگی مرحوم پدربزرگ بود که صاحب اصلی از مبلمان. او گفت که خانواده اش تا به حال تقریبا به حال کوچ و عثمانی سوخته قبل از تصمیم به اهدای آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im