وزارت خزانه داری doles یکی دیگر از $9.5 B به خطوط هوایی ایالات متحده برای حقوق و دستمزد کمک

آوریل 25 (UPI) — وزارت خزانه داری ایالات متحده روز شنبه گفت آن پراکنده اضافی $9.5 میلیارد دلار در کمک به شرکت های هواپیمایی آوردن مجموع محرک به صنعت به $12.4 میلیارد دلار در طول یک کاهش تقاضا برای سفر است.

صندوق رفت و به هشت عمده شرکت های هواپیمایی و 29 کوچکتر حامل مسافر بیانیه ای گفت:. قبلا $2.9 میلیارد دلار پرداخت شد به 93 هوایی برای حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه روز دوشنبه اعلام کرد.

برنامه بودجه می تواند استفاده شود تنها به پرداخت “کارمند حقوق دستمزد و مزایای” خزانه گفت و بیشتر پرداخت خواهد شد ساخته شده به متقاضیان تایید “در نورد اساس است.”

این برنامه ایجاد شده بود تحت $2.3 تریلیون Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا شده در ماه گذشته.

“این کمک های مالی وزارت خزانه داری ارائه تحت عنوان IV مراقبت عمل ضروری است برای کمک به کارگران آمریکا, حفظ ما در صنعت حمل و نقل هوایی و کمک به کسب و کار حیاتی هستند که به حفظ امنیت ملی” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در بیانیه ای گفت:. “وزارت خزانه داری به طور کامل متعهد به ارائه کمک به مردم آمریکا و حمایت از اقتصاد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im