درمان Coronavirus مانند تیرانداز فعال NYC شهردار اروپا و آمریکا پناهگاه در محل سفارش برای تمام شهرستان

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: بعد از ظهر سه شنبه که ساکنان شهر باید آماده برای یک “پناهگاه در محل” به ترتیب با 48 ساعت آینده برای مقابله با کروناویروس شیوع چشمگیری تشدید اقدامات برای مهار این بیماری که آمد ساعت پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: دولت هنوز هم می تواند حداقل 45 روز دور از اوج عفونت است.

“این یک واقعیت است که در حال صحبت در مورد دلیل بحران همچنان به رشد” گفت: de Blasio از امکان سفارش در یک کنفرانس مطبوعاتی افزود: “این کاملا روشن است این است که یک رشد سریع بحران است.”

یک پناهگاه در محل سفارش—بیشتر به طور معمول در ارتباط با این کشور بحران از تیرباران های دسته جمعی—آیا محدود کردن شهر نیویورک زندگی عمومی و حتی بیشتر از آن است که در حال حاضر با رستوران ها و کافه ها در سراسر شهر بسته و یا عامل در شدت محدود و ظرفیت مدارس و دانشگاه ها تعطیل.

به گزارش نیویورک تایمز, de Blasio است و با توجه به دیگر اقدامات برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر آمار:

با لغو اعمال جراحی الکتیو و رد بيمار از بيمارستان با سرعت بیشتری این شهر می تواند تا حدود 7000 بیمار تخت شهردار گفت. یکی دیگر از 1200 به 1300 تخت می تواند اضافه شود و با در نظر گرفتن بیش از فضای بلا استفاده در بیمارستان ها و تبدیل یک تازه ساخته شده خانه سالمندان در بروکلین بود که هنوز تحت اشغال است.

در اوایل روز شنبه در نشست خبری روزانه در شیوع کومو گفت: او نمی خواهد در نظر تعطیل شهرستانها و که آنها نمی تواند “قرنطینه” خود را دارند.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“ما از شنیدن شهر نیویورک در حال رفتن به قرنطینه خود را. که درست نیست” گفت: Cuomo. “این نمی تواند اتفاق می افتد.”

“این نمی تواند اتفاق می افتد از نظر قانونی” فرماندار ادامه داد. “هیچ شهری در دولت می تواند قرنطینه خود را بدون تایید دولت. و من هیچ علاقه ای ندارند و هیچ برنامه ای ندارند به قرنطینه هر شهر است.”

کومو نیز به خبرنگاران گفت که ایالت نیویورک است “45 سال” از اوج عفونت و محزون می خوانی آمادگی برای آینده یورش بیماری و مرگ و میر.

فرماندار بیانیه درو ترسناک و خواستار اقدام فوری از ناظران.

“اگر ما 45 روز قبل از ما به اوج ما” گفت: podcaster راشل Millman “ما نیاز به تعمیرات اساسی بیمارستان ها و هتل ها از امروز شروع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de