محاکمه آغاز می شود در طرح دعوی در دادگاه بیش از سوزان پاول را به قتل فرزندان

تاکوما بشویید. — یک فصل نهایی در وحشتناک حماسه یوتا که از بین رفت یک دهه پیش و قتل او پسر جوان در یک حمله آتشین توسط پدر خود را سال بعد شروع سهشنبه با باز کردن اظهارات در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر واشنگتن بیش از پسران’ مرگ و میر.

جاش پاول مشکوک شد در سال 2009 ناپدید شدن همسرش سوزان Cox پاول زمانی که او کشته پسران 7 ساله چارلی و 5 ساله برادن در سال 2012. واشنگتن دولت مسئول پرونده آورده بود آنها را به خانه خود را برای نظارت و بازدید اما او قفل شده است و او را از حمله به پسران با یک تبر ریخته بنزین بر روی آنها و آنها را کشته و خود را در انفجاری در آتش سوزی خانه.

سوزان پاول پدر و مادر چاک و جودی کاکس از Puyallup, واشنگتن, شکایت دولت اداره اجتماعی و خدمات بهداشتی درمانی وی از سوی مامورین که سهل انگاری خود را کمک کرده و منجر به مرگ و میر خود را يافت.

طرح دعوی در دادگاه پرتاب شد در سال 2015 شد اما دوباره در سال گذشته با 9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر.

محاکمه آغاز شد که در Pierce County Superior Court روز سه شنبه انتظار می رود به آخرین چهار هفته KOMO-تلویزیون در سیاتل گزارش شده است.

سوزان پاول گزارش از دست رفته در ماه دسامبر سال 2009 زمانی که خانواده بود و زندگی در غرب دره شهر. جاش پاول هرگز متهم در ناپدید شدن همسر خود را ادعا او گرفته بود فرزندان خود را در وسط یک-از-این-شب کمپینگ در دمای انجماد.

Unsealed اسناد گفت: مقامات یافت سوزان پاول خون در یک طبقه در کنار یک مبل که به نظر می رسد به تازگی تمیز شده.

محققان همچنین دریافتند سیاست های بیمه عمر در سوزان پاول و مشخص شد که جاش پاول بود واصل مدارک به برداشت حساب بازنشستگی او پول حدود 10 روز پس از ناپدید شدن او.

بدن او هرگز یافت شده است.

جاش پاول نقل مکان به واشنگتن را با دو پسر اما مبارزه با همسرش, پدر و مادر بر حضانت کودکان. دولت قاضی اجازه داده او را به نظارت و بازديد.

این Coxes’ وکیل آن Bremner گفت: دولت در بخش های اجتماعی و خدمات بهداشتی و درمانی باید شناخته شده جاش پاول یک خطر برای پسران, در بخشی به دلیل آنها شاهد آنچه رخ داده در طول نیمه شب سفر کمپینگ.

“مهم ترین چیزی که ما می خواهم برای دیدن یک تغییر واقعا در اقدامات و سیاست (اداره اجتماعی و خدمات درمانی) که در — نگاه نکنید از الحاق به خانواده به هر قیمتی. بلکه نگاه در بهترین منافع کودک” Bremner گفت.

“هیچ شکی نیست که قتل این دو پسر بود یک تراژدی وحشتناک,” لری art thot به نمایندگی از گروه اجتماعی و خدمات بهداشتی و کودک حفاظتی خدمات در دادگاه گفت. Art thot گفت که قبل از قتل وجود ندارد شواهد کافی برای انکار پاول ملاقاتها تحت دستورالعمل های دقیق. و او گفت: مقامات تا به حال به دنبال قانون KIRO-تلویزیون در سیاتل گزارش شده است.

“گروه دریافت نمی کند برای رفتن به کودکان و نوجوانان از خانه های مردم را فقط به دلیل آنها می خواهند به آنها ندارد و قدرت به انجام این کار” art thot گفت.

Cox وکیل خانواده تد فری گفت: هیئت منصفه آنها باید جایزه کاکس خانواده $87 میلیون که او گفت: معادل 5 میلیون دلار برای هر یک دقیقه از پسران دچار از دست پدر خود را.

چاک Cox, مرکز, و, همسرش, جودی Cox, راست, ایستاده, با, دختر, Denise ارنست چپ و خود را وکیل, Ted باک دوم از سمت راست سه شنبه, فوریه. 18, 2020, در طول یک استراحت در یک جلسه Pierce County Superior Court در تاکوما بشویید. در اولین روز از طرح دعوی در دادگاه مدنی بیش قتل کاکس جوان يافت.
آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر