Trial by fire: Coronavirus زلزله, آزمون Mendenhall در 100 روز اول به عنوان شهردار

سالت لیک سیتی — این تنها 100 روز به Salt Lake City, شهردار ارین Mendenhall اول مدت است. و در عین حال آن را در حال حاضر احساس می کند مانند یک عمر به شهردار جدید.

در 100 روز اول, Mendenhall و دولت مواجه شده با دو بحران بی سابقه ای که باید لرزاند یوتا و پایتخت آن شهر: 5.7 ریشتری زلزله — یوتا, بزرگترین زلزله در 28 سال و جهانی coronavirus همه گیر است که توقیف کسب و کار به دام افتاده Utahns در خانه های خود و roiled اقتصاد ملی است.

این یک استارک تغییر از روشن شدن چشم انداز اقتصادی پیش از این شهردار به عنوان او در ژانویه مشتاق به پا زدن شروع خود اهداف بلند پروازانه برای کیفیت هوا طرح پایداری مسکن و بیشتر.

امروز به عنوان COVID-19 چالش های جهان تبدیل زندگی روزمره و به طور نامحدود dark اقتصادی ابرها — شهردار جدید در حال حاضر آگهی سالت لیک سیتی در یک واقعیت کاملا متفاوت از او هنگامی که او سوگند یاد کرد و در کمتر از چهار ماه پیش.

“این قطعا غیر منتظره” Mendenhall گفت: Deseret News در مصاحبه روز سه شنبه 100 روز نشانگر به دوره اول به عنوان شهردار. “زندگی غیر قابل پیش بینی است.”

و در عین حال Mendenhall گفت که او احساس می کند “کامل و سپاسگزار” او و تیم خود را مجهز به “نهادی دانش” به صورت چالش های پیش رو.

تازه از خسته کننده کمپین Mendenhall گفت که او احساس می کند مانند او یک “ورزشکار” است که هنوز اجازه نمی دهد تا در آموزش است. او با تشبیه آن به یک تفریح و سرگرمی از او — بوکس.

“این مرا به یاد آن جنبش. شما بر روی انگشتان شما پیش بینی حرکت بعدی شما در حال برنامه ریزی خود را حرکت” Mendenhall گفت. “و در این تجربه همه کسانی که عضلات پس به صحبت می کنند در حال استفاده است.”

صاحب نظران سیاسی می گویند آن را بیش از حد به زودی به دانستن چه نوع از سیاسی پیامدهای دراز مدت تاثیر COVID-19 همه گیر خواهد شد که برای Mendenhall.

“هیچ مقام برگزیده می خواهد برای مقابله با شرایط اضطراری — یک زلزله و یک بیماری همه گیر در 100 روز اول دو واقعا دشوار است همه چیز را از طریق رفتن و خود را برای دیدن شهروندان و ساکنان از طریق” گفت: Morgan لیون Cotti مدیر دانشیار از دانشگاه یوتا Hinckley موسسه سیاست است.

“انتخاب رهبران معمولا بیش از حد اعتباری و بیش از حد سرزنش به هر عمده وقایع در حال جریان است.”

همه گیر اقتصادی ابرها طوفان می تواند طلسم مشکل برای Mendenhall بسته به آنچه که در آینده در فروشگاه برای سالت لیک سیتی و چگونه کسب و کار و ساکنان ممکن است رنج می برند گفت: دانشگاه یوتا استاد علوم سیاسی متی Burbank.

اما زمان بحران نیز به شهردار جدید یک فرصت برای درخشش Cotti گفت.

“اغلب در زمان بحران است که ما واقعا ببینید که چه نوع از رهبر یک نفر است و ما می توانید ببینید که چگونه مردم می توانند به افزایش به چالش و چگونه دیگران نمی تواند” Cotti گفت.

به عنوان یک شهردار که متعهد می شود در دسترس COVID-19 اجتماعی فاصله مورد نیاز ارائه یک چالش جدید برای Mendenhall. اما او اقدام به ماندن متصل با ساکنان با ارسال نزدیک به روزانه ویدئوها از خودش بحث در مورد اتفاقات و آنچه ساکنان باید انجام دهند به ایمن ماندن.

Burbank با اشاره به همه گیر چالش های در حال دادن به سیاستمداران فرصت را به کنترل خود در آورده و پیام ها با سهولت بیشتر. اما او و Cotti اعتبار Mendenhall بودن مداوم و اطمینان صدای ترسناک زمان.

“ما قبل از دیده می شود این بیماری همه گیر و حتی از طریق انتخابات, او, این, آرام, راه صحبت کردن با او را دوست دارد یکی در یک گفتگو, دوست, ارتباط بین فردی, و من فکر می کنم ما در حال دیدن او سعی کنید به تکرار است که به عنوان بهترین او می تواند از طریق رسانه های اجتماعی” Cotti گفت.

Cotti تشبیه شهردار پست به “مدرن روز پای بخاری چت است که به مردم اطمینان آنها به دنبال” نیز در حالی که “منجر به عنوان مثال نشان دادن دریاچه نمک ساکنان شهر که او در خانه است که او پس از مشاوره از شهر و پس از او خود را جهت.”

Mendenhall نیز هماهنگ با Salt Lake County شهردار جنی ویلسون در سخت تر stay-at-home سراسر شهر بود و countywide سفارشات در غیاب یک ایالت یکی هم برای دفاع از یک ایالت اقامت در خانه سفارش در حالی که عموم حفظ رابطه دوستانه با رژیم صهیونیستی است. گری هربرت.

“در این نقطه آن را خیلی زود به بگویید که چگونه این همه کار می کند,” Burbank گفت اما افزود: “من فکر می کنم او برای به دست آوردن نسبتا خوب از رای دهندگان در آینده برای او تمایل” برای کار با این شهرستان و دولت در حالی که با استفاده از پلت فرم خود را برای برقراری ارتباط با ساکنان.

Mendenhall گفت: تمرکز است چگونه او ممکن است از لحاظ سیاسی تحت تاثیر این بیماری همه گیر — بلکه “چگونه برای به دست آوردن غذا به دست خانواده ها که بیشتر تحت تاثیر” توسط ویروس و کودکان که نمی خواهد بازگشت به مدارس برای بقیه سال.

“من در تلاش برای کار اصیل و از قلب من برای ارتباط با مردم زمانی که همه ما نیاز به اتصال بیش از همیشه قبل از,” او گفت:. “من در تلاش برای کانال چیزی نیست که در حال حاضر در من است.”

Mendenhall خود را جشن 100-نقطه عطف در روز سهشنبه با صدور یک لیست از دستاوردهای, از باز کردن قند در خانه های موقت بی خانمان ها سرپناه به روز رسانی یک شهر سیاست به نیاز هر بخش را به تصمیم گیری از طریق پایداری لنز ضربه-شروع مذاکرات به حرکت می کند تا این شهر انتقال به 100 درصد منابع تجدید پذیر, کار با رهبران دولت در سازش به یوتا داخلی پورت قدرت تامین بودجه برای گیاه 1,000 درختان جدید در غرب-سمت محله ،

“این دستاوردها هستند با تشکر از کار با استعداد و اختصاصی شهرستان کارکنان و شرکای اجتماعی,” Mendenhall گفت: در یک بیانیه آماده. “حتی در ضخامت از COVID-19 بحران ما نیست و کار متوقف شد به سمت ساخت شهر از رویاهای ما.”

اما با COVID-19 دراز مدت اثرات اقتصادی در افق مالی تیم ها پیش بینی درآمد مالیاتی برای رها کردن است که می تواند تاثیر گسترده دولت ها در هر سطح. آن را خیلی زود به می گویند که چگونه عمیقا آن اثرات ضربه, Salt Lake City, بودجه خواهد شد که به دنبال فدرال بازپرداخت برای COVID-19-هزینه های مربوط. اما کسانی که کمبود می تواند فویل بزرگ-بلیط طرح.

آن را از دست داده است بر شهردار که COVID-19 همه گیر آورده عوارض عمده به اهداف خود به عنوان اولین ترم. اما او نورد با مشت.

ماه گذشته Mendenhall گفت که او تا به حال برخی از ایده های واقعا سرد” برای بیش از 13 میلیون دلار در یک زمان اضافی درآمد شهر با تشکر از بالای بودجه مجموعه, اما او و دریاچه نمک شهرستان شورای تصمیم به کنار خیلی از این درآمد برای COVID-19 پاسخ اضطراری.

در حالی که Mendenhall گفت: او را نا امید که درآمد نمی تواند مورد استفاده برای طرح های دیگر او گفت: در یک پیچ و تاب و عجیب و غریب از سرنوشت است که درآمد اضافی آمد و در زمان مناسب به طوری سالت لیک سیتی می تواند پاسخ به همه گیر.

“آن مطمئن شده اند که به اند که یک بار پول … اما این چیزی است که من امضا کرده تا به انجام است که آنچه را که می آید و بهترین آن را برای شهر ما” Mendenhall گفت.

“من می تواند کاج در همه چیز من می خواهم امیدوار به رسیدن به در سال آینده” شهردار گفت: “اما من نیز بر این باورند وجود خواهد داشت فرصت های بیشتر من می تواند تصور کرده اند قبل از.”

شهردار گفت: امروز زمان به چالش کشیدن “نیست طبیعی جدید” بلکه یک “جدید” در حال حاضر و او معتقد است سالت لیک سیتی هنوز هم می تواند “رشد می کنند.” وقتی که آن زمان برای سالت لیک سیتی به آغاز بازگشایی مجدد Mendenhall گفت: وجود خواهد داشت فرصت های شغلی برای ساکنان و کسب و کار و رهبران به “برخی از گزینه های در مورد راه ما می آیند.”

“به عنوان یک شهر, من می خواهم ما را به استفاده از تمام فرصت هایی که وجود دارد خواهد بود که ما حتی ممکن است در عین حال دیدن بیشتر می شود که ما می خواهیم به” او گفت:. “بنابراین وجود خواهد داشت از دست دادن از طریق این اما نیز وجود خواهد داشت فرصت برای تغییر و تحول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im