محاکمه پدر و مادر در پذیرش کالج رسوایی برای شروع Oct. 5

Feb. 27 (UPI) — محاکمه بیش از یک دوجین برجسته پدر و مادر متهم به داشتن نقش در فراگیر ملی پذیرش کالج رسوایی برگزار خواهد شد در ماه اکتبر یک قاضی پنج شنبه اعلام کرد.

ایالات متحده منطقه قاضی ناتانیل M. Gorton تقسیم 15 پدر و مادر که التماس کرد گناه نیست به دو گروه اول شامل بازیگر Lori Loughlin و شوهر Mossimo Giannulli میامی سرمایه گذار رابرت Zangrillo ماساچوست سرمایه John Wilson, USC دندانپزشکی استاد همایون زاده کازینو اجرایی جمال Abdelaziz و منطقه خلیج زن و شوهر دایان بلیک و تاد بلیک مجموعه ای برای شروع در اکتبر. 5.

دوم دادگاه تنظیم شده است برای شروع در ژانویه. 11 و شامل سابق سهام خصوصی رئیس ویلیام McGlashan کانادا, سرمایه گذار دیوید Sidoo, حمل و نقل, شرکت صاحب من-Hsin چن, رسانه های اجرایی الیزابت کیمل مشروب شرکت اجرایی Marci Palatella و انکولوژیست گرگوری Colburn و همسرش امی.

هیئت منصفه انتخاب خواهد کرد آغاز خواهد شد در سپتامبر. 28 مورد است که اتهامات Loughlin و Giannuli با پرداخت بیش از 500,000 دلار رشوه به امن دختران خود را’ پذیرش به دانشگاه به عنوان بخشی از به اصطلاح Varsity Blues رسوایی مربوط 50 برجسته والدین و مربیان ورزشی و دیگران را متهم به سازماندهی رشوه برای اطمینان از پذیرش به دانشگاه های معتبر.

هر دو Loughlin و Giannuli چهره به اتهامات متعدد از جمله توطئه برای ارتکاب تقلب در ایمیل و خدمات صادقانه تقلب در ایمیل و باید هر التماس کرد گناه نیست در همه می شمارد.

آنها در هر صورت از 50 سال در زندان و میلیون ها دلار جریمه اگر مقصر شناخته شود.

در چهارشنبه Loughlin وکلا با اشاره به آی فون یادداشت های نوشته شده توسط این طرح را متفکر ریک خواننده که در آن او گفت FBI گرداننده او را تشویق به دروغ در مورد اینکه آیا او به پدر و مادر پرداخت شد رشوه به تقویت این پرونده ادامه دارد.

“آنها همچنان به از من بپرسید به گفتن دروغ گفتن و باز گفتن آنچه که من گفته مشتریان من به عنوان به که در آن [خود] پول بود — به این برنامه نه مربی و که آن را کمک و آنها می خواهند آن را به یک پرداخت,” او نوشت.

Loughlin وکلا گفت: این یادداشت ها نشان می دهد که بازیگر بی گناه است و درخواست از شروع محاکمه به تعویق افتاد.

Gorton به دفاع وکلای تا مارس 13 به فایل حرکات به رد کیفرخواست سرکوب شواهد و یا به دنبال تحریم ها برای دولت سوء رفتار در پاسخ به یادداشت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>