آزمایشات تست فواید درمانی پلاسمای خون از COVID-19 بازماندگان

می تواند پلاسمای خون کشیده شده از کسانی که از بهبود COVID-19 کمک به جلوگیری از جدید کروناویروس عفونت و یا علائم بیماری در کسانی که در حال حاضر آلوده می شود ؟

دو گروه از محققان با هدف پیدا کردن.

یک کارآزمایی بالینی از پزشکان در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی مونته فیور سیستم بهداشت و کالج پزشکی آلبرت اینشتین در نیویورک سعی خواهد کرد برای تعیین اینکه آیا “نقاهت پلاسما” تزریق به بستری COVID-19 بيمار می تواند به محافظت از آنها را از ابتلا به بیماری شدید و یا نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

در ضمن محققان در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی در آمریکا در حال آماده کردن خود برای راه اندازی یک جفت از مطالعات جدید به دنبال استفاده از پلاسما در مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که بیمار در خانه با COVID-19.

دکتر Corita Grudzen معاون صندلی برای تحقیقات در NYU Langone بهداشت, گروه طب اورژانس نوشت: بررسی پروتکل برای شهر نیویورک مطالعه است.

“آنچه که ما امیدواریم که برای دیدن است که نقاهت پلاسما استفاده می شود در این مرحله از بیماری به طوری که در اوایل مانع از بیماران در حال مرگ را از رفتن بر روی یک دستگاه تهويه مکانيکی و یا هر نوع بد نتیجه” Grudzen گفت: در سلامت مصاحبه زنده.

تاکتیک است “مرتب کردن بر اساس از یک عکاسی در اندازه گیری به این معنا که هنگامی که شما لازم نیست که یک واکسن آن چیزی است که می تواند مورد استفاده در عفونت جدید که در آن ما نمی شناخته شده مواد مخدر و یا دیگر درمان یا بیولوژیک که ما می دانیم که کار می کنند در برابر این بیماری” Grudzen توضیح داد.

COVID-19 بازمانده دومنیکو Piccininni 50 و خود را اهدا پلاسما در اواخر ماه مارس در آتلانتا Northside بیمارستان. او امیدوار است او آنتی بادی می تواند کمک به پا زدن شروع که سیستم ایمنی افراد بسیار بیمار توسط coronavirus.

“همسر من, داوطلب, من,” او گفت:. “من هرگز حتی اهدا خون قبل از. اما ما پنج بچه و اگر یکی از آنها در لبه من امیدوارم کسی کمک خواهد کرد. به عنوان عصبی آن را به عنوان ممکن است شما احساس می کنید شما باید به فکر می کنم در مورد همکار خود بشر است. چگونه می تواند به شما نمی فکر می کنم در مورد صرفه جویی در زندگی خود را اگر شما می توانید؟”

سابقه ای طولانی در پلاسما درمان

“خون پلاسما بخش مایع خون” توضیح دکتر Arturo Casadevall صندلی هاپکینز’ بخش مولکولی میکروبیولوژی و ایمونولوژی و محقق در دو هاپکینز در مطالعات ،

مشخصه های آن زرد رنگ بازیگران پلاسما شامل هر دو رنگ قرمز و سلول های سفید خون و همچنین به عنوان بی رنگ پلاکت بدن اعزام به لخته و بنیادی خونریزی از زخم یا بریدگی.

“و [نیز] که در آن آنتی بادی هستند” Casadevall اشاره کرد. “آنتی بادی شناور در مایع است.”

با پلاسما درمانی او توضیح داد: “شما در حال مصرف آنتی بادی است که کسی دیگری ساخته شده زمانی که آنها در بهبود و شما در حال انتقال آنها را به یک فرد جدید. بنابراین فرد جدید می شود آنها در حال حاضر ساخته شده است و می توانید از آنها استفاده کنید حق دور.”

Casadevall گفت: عمل استخراج نقاهت پلاسما از بازماندگان یک بیماری و دادن آن به بیماران یا به عنوان یک اقدام پیشگیرانه و یا به عنوان یک درمان طولانی “تاریخچه” در پزشکی است.

“از آن استفاده شده است برای 120 سال,” او گفت:. “اولین جایزه نوبل داده شد برای آن است. این است چگونه [دور] پشت آن می رود.”

Grudzen نیز اشاره کرد نقاهت پلاسما تاریخچه طولانی در پزشکی اما افزود که “این نه بدون مضرات بالقوه.”

نه بدون خطرات

دو اصلی هستند که بیمار ابتلا به یک بیماری عفونی هر چند خون غربالگری کمک می کند تا به کاهش است که امکان و یا سیستم ایمنی بدن یک بیمار به شدت واکنش به تزریق پلاسما از شخص دیگری. Grudzen اشاره کرد که “به خصوص در افراد مسن آن را کمی بیشتر خطرناک است.”

و Casadevall هشدار داد که پلاسما درمانی هنوز هم نیاز به آزمایش می شود در COVID-19 برای دیدن اگر آن را در برابر این ویروس های خاص, “به سادگی از آنجا که این یک ارگانیسم است.”

به این منظور هاپکینز است برای شروع دو COVID-19 پلاسما تحقیقات به طور همزمان با کمک های مالی که از بلومبرگ Philanthropies ایالت مریلند و هاپکینز.

“اولین آزمایشی است که با تمرکز بر تلاش برای استفاده از پلاسما در معرض خطر جمعیت” او اشاره کرد. که بررسی خواهد شد عبارتند از مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر و ساکنان خانه سالمندان, با حداقل 150 شرکت کنندگان است.

“دادگاه دوم متمرکز شده است در افرادی که بیمار در خانه” Casadevall گفت. “ما می دانیم که بسیاری از افراد بهبود می یابند. اکثر مردم امروز که بیمار هستید در خانه نشسته و امیدوار به گرفتن بهتر است. اما ما همچنین می دانیم که برخی از بخشی از آنها بدتر خواهد شد,” او اضافه شده است.

“بنابراین سوال این است که شما می توانید دخالت در خانه ؟ شما می توانید آنها را به یک واحد پلاسما زمانی که آنها بیمار هستند اما هنوز در ديسترس تنفسی و سپس جلوگیری از آنها را از داشتن برای رفتن به بیمارستان است ؟ ” او گفت:.

Casadevall اذعان کرد که تیم او نمی خواهد برای اولین بار به کشف پتانسیل نقاهت پلاسما. در واقع او اشاره کرد که 7,200 COVID-19 بيمار قبلا تحت درمان با نقاهت پلاسما در بیمارستان در سراسر ایالات متحده است.

محققان هدف گروه های مختلف

در شهر نیویورک محاکمه محققان امیدوارند به ثبت نام 300 نفر از بيماران بستری در سن 18 ساله یا مسن تر از هفت بیمارستان. محاکمه خواهد شد تمرکز بر روی بیمارانی که بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود اما نه تا بیمار آنها منتقل شده اند به واحد مراقبت های ویژه و یا نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

“ما به شدت احساس ما می خواستم برای تست آن در بيماران بستری” Grudzen گفت. اما “ما می دانیم که قبل از آن بهتر است” او اضافه شده است.

در مقابل هر دو هاپکینز مطالعات انجام خواهد شد در جامعه خارج از محیط بیمارستان. و هر دو به دنبال ارائه اطلاعات سخت به نشان می دهد که نقاهت پلاسما درمانی واقعا می تواند کار در برابر COVID-19.

این بدان معناست که این مطالعات خواهد بود تصادفی شده شاهددار است که در آن برخی از بیماران در هر مطالعه را دریافت پلاسمای خون با COVID-19 آنتی بادی در حالی که دیگران خواهد شد به طور منظم پلاسما بدون آنتی بادی یک دارونما.

به عنوان به آنچه می خواهد را تشکیل می دهند موفقیت Casadevall گفت: آزمایش نسبتا ساده اهداف: از یک طرف می نقاهت پلاسما جلوگیری از بیماری و از طرف دیگر آن جلوگیری از این افراد از بدتر ؟ او انتظار دارد که شرکت نتایج در هر دو جبهه در حدود دو ماه.

Grudzen اشاره کرد که در حالی که وجود ندارد به اندازه کافی نقاهت پلاسما در آغاز همه گیر “وجود دارد [در حال حاضر] مقدار زیادی از پلاسما برای تمام بیماران که به آن نیاز دارید.”

اطلاعات بیشتر

وجود دارد بیشتر در مورد COVID-19 همه گیر در دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im