سه نفر را میدزدد و نوجوانان از کفش خود را در زور اسلحه, Salt Lake, پلیس می گویند

سالت لیک سیتی — جنوبی دریاچه نمک مرد دستگیر شد بیش از آخر هفته بعد از پلیس می گویند او دزدیدند a 15-year-old boy از کفش خود را درآورد و سپس با شلیک یک گلوله پدر و مادر این پسر که در مواجهه او.

حدود 2:15 p. m. روز شنبه, پلیس می گویند Keshab Bhattarai, 18 و دو نفر دیگر مواجه a 15-year-old boy در یک کوچه در نزدیکی 2200 جنوبی و 500 شرق. این سه در زمان پسر نایک هوا حداکثر کفش در اسلحه گفت: نمک دریاچه پلیس Sgt. کیت Horrocks.

پس از سرقت, پسر, به نام پدر و مادر خود را که سوار به او و او را برداشت. سه رفت و سپس به دنبال گروهی که مرتکب سرقت و کشف Bhattarai با کفش چند بلوک دور با توجه به یک پلیس استشهاد.

پدر و مادر از ماشین و مواجه Bhattarai. او کاهش یافته است که کفش و زد اما پدر و مادر زد و پس از او با توجه به Horrocks. در حالی که آنها در حال اجرا Bhattarai جیبش اسلحه و شلیک یک دور در آنها ، هیچ کس مجروح شد.

نمک دریاچه پلیس نظارت تصویری از نزدیکی کسب و کار برای کمک به شناسایی فرد مسلح که پوشیده بود مشخص کیسه در طول سرقت Horrocks گفت. کارآگاهان او را در بر داشت به گفته پوشیدن همان کیسه در روز یکشنبه و او را دستگیر کردند.

Horrocks گفت: در شرایطی مانند این کار او را تشویق می کند به تماس پلیس و نه به طور مستقیم در مقابله با یک فرد مسلح خود را دارند.

Bhattarai دستگیر شد و برای تحقیقات از سرقت تشدید, تشدید حمله و جنایت تخلیه از یک اسلحه گرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im