طوفان گرمسیری آرتور پوستی با ریزش زمین بیش N. C. بیرونی بانک

18 مه (بی بی سی) — آرتور اول نام گرمسیری سیستم از سال 2020 کومودو بود معلق در هوا در امتداد ساحل کارولینای شمالی روز دوشنبه دو روز پس از ابتلا به افسردگی گرمسیری حدود 125 کیلومتری ملبورن فلوریدا.

از 11 p. m. EDT دوشنبه, مرکز آرتور در حال حرکت بود به دور از کارولینای شمالی در یک سرعت 16 مایل در ساعت افزایش قابل توجهی از آن آهسته به جلو محوری از 7-8 mph در روز یکشنبه. طوفان پایدار باد به 60 مایل در ساعت از 45 در National Hurricane Center را ساعت 8 صبح روز شنبه مشاوره.

طوفان واقع شده بود 190 کیلومتری شمال شرق Cape Hatteras, N. C. اوایل روز دوشنبه آرتور مرکز تنها صرف 20 مایل از شرقیترین قسمت بیرونی بانک ها.

طوفان رها کردن باران های سنگین و بادهای توفانی در سراسر بخش شرقی وزارت امور خارجه همچنین در حالی که تولید خطرناک گشت و گذار شرایط و پاره کردن جریان. Gusts باد نزدیک به 50 مایل در ساعت با امواج تا 12.5 پا شد گزارش با توجه به اطلاعات ارائه شده از یک جسم شناور واقع در جنوب شرقی Cape Hatteras.

یک طوفان گرمسیری هشدار صادر شد یکشنبه و باقی مانده در اثر برای بخش هایی از ساحل کارولینای شمالی روز دوشنبه از جمله برای Pamlico و البمارل برای تلفن های موبایل و Ocracoke ورودی به اردک, North Carolina.

یک مجموعه ای از وب کم فیلم از روز شنبه نشان داد باد شلاق باران و آشفته دریا در این منطقه دور از هر ایده از یک روز ایده آل در ساحل.

AccuWeather بالا پیش بینی طوفان دن Kottlowski گفت که اگر چه آرتور همچنان ضعیف طوفان گرمسیری آن را ادامه خواهد به ایجاد یک منطقه بزرگ از متوسط تا سنگین باران بیش شرقی کارولینای شمالی. باران برای اولین بار نقل مکان به منطقه جمعه شب.

“بارش بالغ به طور متوسط 2-4 اینچ بیش از این منطقه از جمله در سراسر بیرونی بانک ها. محلی مقادیر بالاتر امکان پذیر است که در آن باران سنگین ماندگار ترین و با AccuWeather محلی StormMax برای بارندگی 6 اینچ,” Kottlowski گفت.

هر موج طوفان و طغیان رود با آرتور خواهد شد کمتر از 3 فوت با کمترین آب افزایش مربوط به ورودی مناطق در Pamlico و البمارل برای تلفن های موبایل Kottlowski اضافه شده است.

یک منطقه خاص پیش بینی نگران است Ocracoke جزیره که دچار آسیب های گسترده ای از طوفان دوریان در ماه سپتامبر. موج طوفان بیش از Ocracoke می تواند یکی دیگر از خطر سیل و خسارت مانع هر گونه مداوم بهبود تلاش برای جزیره است.

روز یکشنبه کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر خواست ساکنان به توجه نزدیک به اول قابل توجهی گرمسیری تهدید این فصل است.

“هر کس در مناطق ساحلی ما باید آگاه و محتاط به عنوان آرتور برس ساحل ما روز دوشنبه گفت:” کوپر. “توجه به پیش بینی و آیا شانس در خطرناک گشت و گذار.”

خشن گشت و گذار و قوی تبدیل جریان خواهد خمیر ساحلی کارولینای شمالی از دوشنبه. خطرناک دریایی شرایط نیز انتظار می رود با دریا ساختمان به 8-10 پا ایجاد خائنانه شرایط را برای دریانوردان.

این امتیاز برای آرتور در AccuWeather RealImpact مقیاس برای طوفان خواهد بود کمتر از یک است.

“دریاهای خشن و توفانی بادها را گسترش خواهد شمالا به بالا mid-Atlantic coast اواخر دوشنبه از طریق جمعه به عنوان طوفان به سمت شرق منحرف و شاید اصطبل بیش از آب باز” AccuWeather هواشناس رنه داف گفت.

زمان آرتور همزمان با کارولینای شمالی فاز اول بازگشایی استراتژی میان coronavirus بیماری همه گیر. بسیاری از مناطق دچار فشار از آرتور باران و وزش باد از جمله Hatteras و Ocracoke سلیمان به تازگی بازگشایی به مسافرانی زیر اجباری تعطیلی به دلیل شیوع ویروس. میله, رستوران ها و سالن های ورزشی بسته باقی می ماند در طول دره شهرستان و شخصی تجمع بیش از 10 نفر باقی می ماند و ممنوع است.

ورود آرتور ادامه یک روند از پیش فصل توسعه در سال های اخیر است. در واقع, شده است وجود دارد به نام طوفان سیستم قبل از ژوئن 1, رسمی شروع فصل طوفان, هر سال پس از 2015.

پس از شلاق بیرونی بانک ها, آرتور می رود که سر به دریا و ریختن آن گرمسیری ،

“غیر گرمسیری نسخه از آرتور هنوز هم می تواند باقی می ماند به خوبی تعریف شده طوفان سیستم به روز شنبه اما باید آن را تضعیف و آن را به عنوان عبور می کند در نزدیکی و یا بیش از برمودا پنج شنبه صبح” Kottlowski گفت.

AccuWeather هواشناسان می گویند در حال حاضر وجود دارد هیچ دیگر سازمان های گرمسیری سیستم در اقیانوس اطلس و هر یک توسعه جدید است که انتظار نمی رود از طریق حداقل در اوایل هفته آینده.

گزارش اضافی توسط Chaffin Mitchell

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de