در حالی که پرداختن به کانادا در مجلس عوام شنبه لیبرال نخست وزیر جاستین ترودو به نام “گفت و گو و احترام متقابل” با توجه به ادامه راه آهن محاصره و تظاهرات در همبستگی با مرطوب’suwet’en ملت ارثی ستاد و زمین مدافعان مبارزه برای جلوگیری از ساخت و ساز از یک خط لوله گاز در unceded خاک در بریتیش کلمبیا.

“من می دانم که مردم صبر در حال اجرا است ، ما نیاز به پیدا کردن یک راه حل است و ما نیاز به پیدا کردن آن در حال حاضر” ترودو گفت: اعضای مجلس یک روز پس از برگزاری نشست وزرای کلیدی دولت را بحث پاسخ به اختلالات کالا و خدمات ناشی از راه آهن محاصره آغاز شد که در اوایل این ماه.

معترضان از Tyendinaga Mohawk قلمرو مستقر خود را در کنار آهنگ های راه آهن در نزدیکی بلویل اونتاریو پس از Feb. 6 در اعتراض به خشونت Royal Canadian Mounted Police (RCMP) حملات هدف قرار دادن, مرطوب’suwet’en زمین مدافعان نشان دادن در برابر ساحلی GasLink خط لوله است.

رویترز گزارش روز شنبه که “Canadian National Railway Co (CN) به دست آمده است یک دستور دادگاه برای پایان دادن به محاصره در انتاریو اما پلیس تا کنون خودداری از استفاده از زور به رعایت آن است.” از طریق راه آهن اعلام کرد که پس از اطلاع رسانی از CN جزئی سرویس تنظیم شده است به رزومه های بین, کبک, مونترال و اتاوا آغاز صبح روز پنج شنبه.

“به’suwet’en و Mohawk سازمان ملل و رهبران بومی در سراسر کشور: ما در حال گوش دادن” نخست وزیر روز سه شنبه گفت. “ما نمی خواهیم که شما را متوقف ایستاده تا برای خود و جوامع حقوق خود و برای آنچه که باور دارید. ما فقط از آنها بخواهید که شما مایل به کار با دولت فدرال به عنوان یک شریک در پیدا کردن راه حل.”

ترودو اشاره او تحت فشار برای استفاده از RCMP برای پاک کردن آهنگ. “به کسانی که می خواهند ما را به عمل در عجله که می خواهند ما را به این جوش پایین به شعارها و نادیده گرفتن پیچیدگی که فکر می کنم که با استفاده از نیروی مفید است,” او گفت:.

“پیدا کردن یک راه حل نخواهد بود ساده است. آن را تعیین, کار سخت, و همکاری” افزود: نخست وزیر. “ما در حال ایجاد یک فضای مسالمت آمیز و صادقانه گفت و گو با تمایل شرکای… ما نیاز کانادایی نشان می دهد هر دو حل و فصل و همکاری. هر کس سهام در گرفتن این حق است.”

در میان کسانی که خواهان پایان دادن به محاصره توسط نیروی محافظه کار است رهبر اندرو Scheer که محکوم ترودو سخنرانی روز شنبه به عنوان “ضعیف ترین پاسخ به یک بحران ملی در تاریخ کانادا.” Scheer سرزنش کرده محاصره در “یک گروه کوچک از فعالان رادیکال” و متهم آنها را از برگزاری این اقتصاد کانادا را به گروگان گرفتند.

با توجه به CBC News:

ترودو تا به حال یک جلسه با بلوک کبک رهبر ایو-François Blanchet NDP رهبر Jagmeet سینگ و الیزابت ممکن است حزب سبز این کشور رهبر در سه شنبه برای بحث در مورد این دولت در پاسخ به ادامه محاصره است.

شیر گفت: ترودو با استفاده از این دیدار برای منحرف کردن اذهان از یک “فاجعه سخنرانی” بود که خالی از هر گونه طرح توجیهی بتن برای از بین بردن محاصره است. او گفت: دیگر رهبران مخالف بودند به عنوان آلت توسط دفتر نخست وزیر است.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

Scheer, دعوت به جلسه. ترودو به خبرنگاران گفت که محافظه کار رهبر نظر و پیشنهاد او تمایلی به همکاری می نماید. به عنوان نخست وزیر در آن قرار داده است: “آقای Scheer رد صلاحیت خود را از سازنده بحث و گفتگو با او غیر قابل قبول گفتار اوایل امروز.”

نظرات از سران حزب در کانادا آمد و به عنوان اعتراض ادامه داد: نه تنها در طول این ملت راه آهن بلکه در خیابان ها. بیش از 1000 نفر در راهپیمایی در تورنتو جمعه شعار “زمانی که نتواند عدالت, بلوک, ریل, بسته, کانادا به پایین” را به عنوان آنها راه می رفت از کریستی چاله پارک به پارک ملکه.

CBC News گزارش داد که معترضان انجام پلاکارد که به عنوان خوانده شده: “بدون رضایت هیچ خط لوله” و “حفاظت از زمین مدافعان.”

اریکا چان یک تجمع اعتراضی در تورنتو مارس در روز خانواده گفت: CBC News که “باید وجود داشته باشد معنی دار مشاوره با مردم بومی و قبل از ساخت یک خط لوله است.” او افزود: “این بسیار روشن است چه درست و آشتی واقعی پایداری را در واقع به معنی. آن را به دولت برای تصمیم گیری که آیا آنها در حال رفتن به دنبال از طریق با آن است.”

روز سه شنبه بعد از ظهر تظاهرات ادامه داشت و معترضان مسدود کردن ترافیک در شهر کیچنر اونتاریو. آنها گزارش انجام شده نشانه هایی که می گوید: “ما در کنار مرطوب’suwet’en زمین مدافعان” و “دست مرطوب’suwet’en.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش در هفته گذشته در طول ماه “بومی معترضان و متحدان خود را جمع آوری و در ساختمان های دولتی و ساحلی GasLink دفاتر و تعطیل بنادر و راه آهن و خیابان و ونکوور Granville پل خیابان برای حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ندارند.”

سوئدی, نوجوانان, آب و هوا فعال گرتا Thunberg تبدیل به توییتر شنبه به اصرار او پیروان برای حمایت از مرطوب’suwet’en ملت در مبارزه علیه خط لوله است.

Thunberg دو بار جایزه صلح نوبل نامزد مشترک یک راهنمای منابع برای حامیان تظاهرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im