تهمت متهم به سرکوب CDC هشدار که کامل مدرسه Reopenings مطرح ‘بالاترین خطر’ از Covid-19 گسترش

رهبر یکی از بزرگترین معلمان اتحادیه های کارگری در آمریکا متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از آخر هفته از “تلاش برای دفن” دستورالعمل های فدرال هشدار داد که به طور کامل بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در پاییز به شمار بالا خطر گسترش Covid-19 و به خطر انداختن سلامت دانشجویان دانشکده و پدر و مادر.

69-صفحه بسته (pdf) از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مواد به دست آمده توسط نیویورک تایمز و دارای برچسب “برای استفاده داخلی تنها” هشدار که “بیشتر مردم یک دانشجو یا عضو هیات تعامل با, و دیگر که تعامل بالاتر از خطر Covid-19 گسترش یافته است.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن سرکوب CDC گزارش که به این نتیجه رسیدند ‘به طور کامل باز شدن مدارس و دانشگاه ها باقی مانده بالاترین خطر برای گسترش coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن پنس DeVos تا به حال این گزارش و گفت: برعکس.”
—Randi Weingarten, فدراسیون معلمان آمریکا

اسناد و مدارک بسیاری که در حال حاضر مطرح شده آنلاین هشدار می دهند که “اندازه کامل در کلاس های حضوری” در حال حاضر “بالاترین خطر” گسترش coronavirus در مقایسه با دوره های مجازی و کلاس های کوچک که در آن دانش آموزان باقی می ماند حداقل شش فوت از هم جدا در همه زمان ها است.

این بسته با توجه به زمان “بود در میان مواد برای فدرال پاسخ تیم که در حال اعزام به نقاط داغ در سراسر کشور برای دوره کوتاه از زمان.”

در حالی که آن را “معلوم نیست که آیا آقای ترامپ دیدم سند” این بار در گزارش “آنچه روشن است این است که فدرال کارشناسان بهداشت و درمان با استفاده از یک نقشه راه است که بسیار متفاوت از آنچه آقای تهمت می خواستم.”

Randi واینگارتن رئیس جمهور از 1.7 میلیون-عضو فدراسیون معلمان آمریکا, ناودان تهمت معاون رئیس جمهور مایک پنس و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos برای بی پروا هل دادن به بازگشایی مدارس به عنوان فدرال کارشناسان بخش خصوصی هشدار داده شدید خطرات ناشی از انجام این کار بدون روشن ایمنی طرح است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن سرکوب CDC گزارش که به این نتیجه رسیدند ‘به طور کامل باز شدن مدارس و دانشگاه ها باقی مانده بالاترین خطر برای گسترش coronavirus” Weingarten توییتی شنبه. “مغلوب ساختن پیشی جستن پنس DeVos تا به حال این گزارش و گفت: برعکس. او عمدی نهفته است را به مخاطره می اندازد هزار نفر است.”

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت در توییتر که غیر الزام آور مدرسه بازگشایی دستورالعمل های ارائه شده توسط CDC—که توصیه می کند که دانش آموزان در حفظ شش پا از فاصله از یکدیگر و سایش پوشش صورت—هستند “بسیار دشوار” و “گران است.”

در یک تلاش آشکار برای mollify رئیس جمهور—که او نیز تهدید به قطع کمک های مالی به مدارس که نمی بازگشایی—پنس گفت: در طول یک نشست خبری چهارشنبه گذشته که CDC قصد دارد به انتشار اسناد جدید “دادن حتی وضوح بیشتر در هدایت رفتن به جلو است.” CDC مدیر رابرت Redfield گفت: در مصاحبه روز بعد که اسناد جدید را تغییر نمیدهد آژانس دستورالعمل های موجود.

در طول مصاحبه صبح روز یکشنبه در سی ان ان‘s “وضعیت اتحادیه” DeVos بارها و بارها حاضر به گفتن نیست که آیا مدارس باید به دنبال CDC بازگشایی دستورالعمل و ادعا کرد که “هیچ چیزی در داده ها است که نشان می دهد که بچه ها در مدرسه است و به هیچ وجه خطرناک است.”

تشکر. Ayanna Pressley (D-جرم.) پاره پاره DeVos برای ارائه “هیچ برنامه ای” با خیال راحت به بازگشایی مدارس به عنوان “معلمان و بچه ها و پدر و مادر هستند که ترس برای زندگی خود را.”

“شما نقطه را به یک بخش خصوصی که قرار است در سود بیش از مردم و ادعا کرد که زندگی هزاران نفر از کارگران ضروری,” Pressley توییتی. “من نمی خواهد به شما اعتماد به مراقبت از یک گیاه خانه اجازه دهید به تنهایی فرزند من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>