مغلوب ساختن پیشی جستن admin اعلام کرد اتهامات علیه 22 MS-13 اعضای باند

جولای 16 (سلامت) — وزارت دادگستری است و برای اولین بار تحت تعقیب یک رهبر بدنام MS-13 باند با تروریسم مربوط به اتهام تهمت و گفت: دولت به عنوان دادستان رونمایی از کیفرخواست علیه بیش از 20 نفر از اعضای این سازمان جنایی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که اتهامات جدید علیه اعضای این باند او به نام “بد اخلاق و بد” روز چهارشنبه در دفتر بیضی در این شرکت از دیگر مقامات از جمله دادستان کل ویلیام Barr.

تبلیغات

“ما فقط به این نتیجه رسیدند تاریخی عملیات منجر به دستگیری و صدور کیفرخواست از ده ها تن از وحشی MS-13 اعضا و رهبران در سراسر کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

حداقل 22 نفر از اعضای MS-13 متهم شده اند در سه مورد در سراسر کشور به عنوان بخشی از آخرین توسعه در عملیات مشترک نیروی کار ولکان که بار ایجاد شده در ماه اوت سال 2019 با این ماموریت در نهایت از بین بردن یکی از بزرگترین سازمان های جنایی با هدف قرار دادن رهبری آن در ایالات متحده است.

MS-13 یا Mara Salvatrucha تشکیل شد در جنوب کالیفرنیا توسط مهاجران آمریکای مرکزی در سال 1980 بود اما پس از رشد به یک اطلس جنایی سازمان با 50000 تا 70000 تا اعضا در ال سالوادور به تنهایی.

Barr گفت: MS-13 منحصر به فرد است که در آن خیابان “وحشیگری” است که مشترک در باندهای دیگر است نه محور منافع تجاری به عنوان مورد با مافیا اما توسط “افتخار ترین وحشی خونخوار فرد شما می توانید و ایجاد شهرت به عنوان یک قاتل است.”

“آنها با استفاده از این ترور که آنها باعث وحشیگری خود را برای گرفتن” او به خبرنگاران گفت: از کاخ سفید است. “و آنها بدست طور فزاینده ای به قاچاق انسان و در حال حاضر با قاچاق مواد مخدر. اما این حاشیه را تا حدی برای خود هدف اساسی است که خشونت و ارعاب مردم است.”

در میان کسانی که به اتهام شامل آرماندو Eliu Melgar Diaz, 30 بود که تحت تعقیب در منطقه شرقی ویرجینیا با تروریسم جرائم — اولین گذاشته شده توسط وزارت دادگستری علیه یک عضو این باند است.

Barr گفت: Melgar — که در حال حاضر در زندان در السالوادور — مسئول 20 از باند دسته در 13 ایالت و greenlit ترور درخواست در ایالات متحده آمریکا است که خواهد آمد از ال سالوادور. دادستان همچنین او را متهم به نظارت بر فعالیت های در السالوادور گواتمالا و مکزیک است.

دادستان متهم او را با توطئه به ارائه حمایت مادی به تروریست ها توطئه برای کشتن و یا ضرب و جرح افراد در خارج از کشور توطئه برای ارتکاب اعمال تروریستی فراتر از مرزهای ملی و توطئه برای تامین مالی تروریسم در میان کشت و جرائم دیگر.

وزارت دادگستری نیز اعلام کرد که به دنبال مجازات اعدام برای Alexi Saenz بود که متهم در سال 2017 او را متهم به قتل هفت نفر از جمله دو دانش آموزان دبیرستانی با یک کارد بزرگ و سنگین و یک چوب بیس بال.

“ما اعتقاد داریم که این هیولا که قتل کودکان قرار داده شود باید مرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این افراد قتل کودکان و آنها این کار را به آرامی و وحشیانه به عنوان امکان پذیر است. ما نمی خواهد اجازه می دهد این حیوانات به تهدید و ارعاب جوامع ما. و دولت نمی خواهد استراحت تا زمانی که هر عضو از MS-13 است که به عدالت به ارمغان آورد.”

در دوم از سه مورد چهارشنبه اعلام کرد هشت تن از اعضای باند از جمله رهبران fo سواحل شرق هالیوود و ملوانان دسته شدند متهم را در یک 24-تعداد کیفرخواست در چند racketeering جرائم متصل به شش اتهام قتل. آنها نیز تحت تعقیب به دو اقدام به قتل به اتهام یک توطئه آدم ربایی و قاچاق مواد مخدر توطئه در میان دیگران.

در مورد سوم, 13 رهبران و اعضا و همکاران این باند متهم شدند در 21-تعداد کیفرخواست unsealed در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه نوادا برای نقض فدرال به اصطلاح شخص مهم در میان یکدسته اساسنامه درگیر شدن در یک جنایی سازمانی و چندین مواد مخدر و سلاح گرم جرائم از جمله حمل و نقل مقادیر انبوه از متامفتامین.

“این است که احتمالا از meanest بدترین باند در هر نقطه در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و دندانه بزرگ بوده [است] در آنها قرار داده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>