مغلوب ساختن پیشی جستن Admin. مجازات انرژیهای تجدید پذیر در حالی که نجات نفت و گاز

MT. – مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی گروه خواستار پرداخت از دو سال گذشته از انرژی خورشیدی و باد پروژه ها در سرزمین های فدرال رویترز گزارش شده است. این حرکت با عنوان “چند میلیون دلار رسید” به باد و انرژی خورشیدی در صنایع تضاد به هدیه و کمک مالی دولت شده است دوش گرفتن صنعت نفت و گاز پس با این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده است.

“ساخت تجدید پذیر صنایع پرداخت میلیون ها دلار در حالی که pandering به صنایع استخراجی در معرض رئيس جمهور را به این اولویت ها گفت:” کریس Saeger سخنگوی غربی ارزش پروژه است. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نفاق حیرت انگیز است: آنها با استفاده از یک بحران بهداشت عمومی به عنوان بهانه ای به قید وثیقه از رئیس جمهور شرکت cronies در حالی که خروج از هر کس دیگری به دفع کردن برای خود.”

به گزارش همشهری داستان, داخلی وزارت انتظار دارد به جمع آوری 50 میلیون دلار در عطف به ماسبق هزینه از پروژه های تجدید پذیر در سال 2020 است. داخلی متوقف شده بود شارژ تجدید پذیر صنایع اجاره در سال 2018 به بررسی شرکت شکایت بود اما همواره حاضر به اظهار نظر در نتایج حاصل از این بررسی است. در مقابل داخلی-اجرای سابق نفت و گاز لابی دیوید برنارد– کمک کرده و نفت و گاز حفاری در زمین های فدرال دریافت امداد از پرداخت حق امتیاز را در میان روغن رکود بازار.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است پرهیاهو برای نجات صنعت نفت و گاز در طول coronavirus بیماری همه گیر. فقط در دو هفته اول مدیریت کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد Protection Program (PPP) و نفت و گاز و معدن شرکت کردم عظیم $3.9 میلیارد دلار PPP بودجه حتی اگر برنامه طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک و نه داد و ستد عمومی شرکت های بزرگ. در آن نجات استخراجی از منابع شرکت های بزرگ دولت داده است PPP بودجه به یک خارجی متعلق به استخراج اورانیوم از معدن شرکت با روابط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایندیانا مبتنی بر زغال سنگ شرکت با سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی خود را به عنوان لابی نفت و شرکت های بزرگ که با صرف میلیون ها نفر در سهام buybacks.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

و ماه گذشته دولت اعطا لابی نفت یکی دیگر از خواسته های خود را و ساخته شده آن را آسان تر برای صنعت نفت و گاز برای دسترسی به منابع مالی است. پس درخواست از مستقل نفت Association of America, خیابان اصلی برنامه اعطای وام کاسته محدودیت در وام گرفتن برای مدیون شرکت های نفتی و به آنها اجازه استفاده از وام به تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی های موجود.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز اجازه شرکت آلوده کردن قلاب. پس از coronavirus شروع به تهمت آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) وزارت دادگستری (DOJ) و کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال (FERC) همه به تازگی اعلام کرد اجرای تعطیلات برای دولت جریمه مجازات و حل و فصل پرداخت از جمله شرکت هایی که متعهد عمده تخلفات زیست محیطی.

اطلاعات بیشتر در مورد منافع خاص سوخت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخگو باشد.ما و تلاش های مداوم برای حک کردن بیشتر بزرگ نفت و زغال سنگ و معدن کمک مالی در WesternValuesProject.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر