مغلوب ساختن پیشی جستن دولت blacklists نیروهای شبه نظامی عراق رهبر

Feb. 26 (UPI) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز چهارشنبه تعیین شده رهبر ایران به یمن را که به تازگی کشته شدن یک پیمانکار آمریکایی در یک حمله موشکی در ارتش عراق به عنوان یک تروریست در سطح جهانی.

وزارت امور خارجه اعلام کرد تعیین Ahmad al-Hamidawi رهبر کاتا نائب حزب الله به عنوان یک ویژه تعیین شده جهانی تروریستی به انکار او را “منابع برای برنامه ریزی و انجام حملات تروریستی” را در بیانیه ای گفت. تعیین بلوک تمام اموال خود را در داخل ایالات متحده و میله شهروندان ایالات متحده را از انجام کسب و کار با او.

کاتا نائب حزب الله یک گروه تروریستی فعال در سوریه و عراق تاکنون مسئولیت چندین حمله تروریستی علیه ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در عراق اعلام کردند.

اخیرا شبه نظامی که ایالات متحده تعیین شده به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی در جولای 2009 انجام یک حمله موشکی در دسامبر. 27 برابر عراق پایگاه نظامی در نزدیکی کرکوک کشته Nawres حمید آمریکا و پیمانکار کار را برای پنتاگون و مجروح شدن چهار سرباز امریکایی. ایالات متحده در پاسخ با حملات هوایی در پنج سایت در غرب عراق و شرق سوریه است که واحدهای بسیج مردمی که کاتا نائب حزب الله بخشی از گفت کشته شدن حداقل 25 نفر.

در پاسخ صدها نفر از معترضان با هجوم به سفارت آمریکا در بغداد و در نتیجه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کارگردانی نظامی برای ترور قاسم سلیمانی در یک حمله هوایی.

شبه نظامیان نیز برگزار می شود مسئول برای انجام یک تک تیرانداز در حمله به معترضان در بغداد, کشته شدن 100 نفر و مجروح شدن 6000 بیشتر.

“امروز تعیین اطلاع عمومی آمریکا و جامعه بین المللی است که احمد Hamidawi مرتکب شده و یا شمار قابل توجهی از خطر ارتکاب اعمال تروریستی” دولت اسلامی خبر داد. “نامگذاریهای تروریستی و افراد و گروه ها افشا و منزوی کردن آنها و انکار آنها را از دسترسی به سیستم مالی آمریکا.”

وزارت امور خارجه هماهنگ برای مبارزه با تروریسم ناتان فروش به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه او نمی خواهد اظهار نظر در مورد اینکه آیا کاتا نائب حزب الله مطرح شده هر یک قریب الوقوع تهدید به ایالات متحده اما در حال حاضر زمان مناسب برای افزایش فشار بر این گروه تروریستی است.

“من فکر می کنم ما می توانیم آنها را در خود کلمه است که آنها ایالات متحده آمریکا به عنوان یک دشمن قسم خورده و به همین دلیل ما در حال amping تا ما فشار مالی بر آنها را به گرسنگی آنها را از منابع” او گفت:.

تعیین صادر شد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن اصلاح به منظور اجرایی 13224 است که اجازه می دهد تا وزارت امور خارجه به لیست سیاه رهبران گروه های تروریستی بدون نیاز به اتصال آنها را به طور مستقیم به خاص اعمال تروریستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>