مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواستار ماسک پوشیده می شود در طول سفر هوایی

جولای 3 (بی بی سی) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر کرده است ارشاد به فرودگاه و شرکت های هواپیمایی به دستور استفاده از پوشش صورت در همه زمان ها و همچنین استخدام های اجتماعی فاصله اقدامات و به حداقل رساندن فرد در تعاملات برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

بخش حمل و نقل و بهداشت و خدمات انسانی و امنیت با صدور دستورالعمل ها پنج شنبه معرفی شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها به اتخاذ بهداشت عمومی اقدامات به عنوان شرکت های هواپیمایی افزایش پروازها در ایالات متحده در میان بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

تبلیغات

“این سند را فراهم می کند هدایت روشن به شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها برای محافظت از سفر و ما را تشویق مردم به توجه به آن گفت:” حمل و نقل وزیر ایلین Chao, در بیانیه ای.

این سند شامل 11 دستورالعمل از جمله استفاده از ماسک و یا پارچه پوشش صورت برای همه بالای سن دو.

“شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها به شدت تشویق به نیاز است که هر کس به درستی پوشیدن یک ماسک و یا پارچه صورت پوشش در فضاهای مشترک” سند گفت: توضیح استثنا باید در محل قرار داده برای کسانی که رنج می برند از یک وضعیت پزشکی است که باعث می شود آنها را مشکل تنفس.

آن را همچنان که در فرودگاه و شرکت های هواپیمایی باید ماسک در دسترس برای مسافران و کارکنان بیان یک ماسک “به خصوص لازم است هر زمان اجتماعی فاصله اتصال حفظ شود.”

در مورد اجتماعی فاصله گرفتن سند توصیه فرودگاه با استفاده از “اقدامات مناسب” مانند طبقه نشانه گذاری و مسدود کردن ترمینال و یا منطقه دروازه صندلی در تمام فضاهای مشترک برای کمک به مردم به این عمل سلامت اندازه گیری و اطلاع رسانی به مسافران هنگامی که آن را ممکن است برای پاسخگویی به این دستورالعمل در حالی که تاکید بر اقدامات پیشگیرانه دیگر مانند سخت بهداشت دست.

دستورالعمل منتشر شد که شرکت های هواپیمایی ظرفیت آسانسور محدودیت در پروازهای خود را.

خطوط هوایی آمریکا اعمال محدودیت بر ظرفیت پرواز در روز چهارشنبه اما گفت که آنها را به اطلاع مسافران هنگام پرواز کامل است و اجازه می دهد تا آنها را به تغییر پروازها بدون هیچ هزینه اضافی.

هواپیمایی متحده گفت: آن را نمی خواهد با قرار دادن یک کلاه بر روی آن پرواز اما می خواهم بگویم مسافران هنگام پرواز بودند ،

در اواخر آوریل, Delta Air Lines جت بلو ایرویز و خطوط هوایی آمریکا اعلام کردند که نیاز به همه مسافران به سایش پوشش صورت در هواپیما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>