مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جرات ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند

واشنگتن – امروز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نهایی پیشنهاد خود را به روده بیش از 40 سال از حل و فصل حقوق محیط زیست. کاخ سفید شورای کیفیت محیط زیست (CEQ) منتشر شد متن نهایی از یک حکومت فراگیر که eviscerate اجزای اصلی محیط زیست ملی و سیاست عمل می کنند (NEPA) یک مهم برای حفاظت در جوامع هوای پاک, آب تمیز و بهداشتی و همچنین افتتاح گونه ها و زمین است. عدالت زیست محیطی و حفاظت از طرفداران اعلام کرد قصد خود را برای پاسخ به عقبگرد با اقدام قانونی.

CEQ پیشنهاد اوج امان ، چندین ساله حمله NEPA را برای حمایت از کارگران و جوامع محلی و محیط طبیعی است. این امر باز کردن درب برای دولت معاف خطوط لوله در مقیاس بزرگ ورود به سیستم عملیات ضایعات کوره های زباله سوز دود خارج می گردند و بزرگراه ها و تعداد بی شماری از دیگر اقدامات فدرال از بررسی های زیست محیطی و یا به شدت محدود جوامع محلی توانایی برای مشارکت در محیط زیست فرایند تصمیم گیری است.

“ما باید به طور مداوم شکست این دولت را بی امان معیوب برچیدن پادمان برای مردم و محیط زیست و ما را انجام خواهد داد تا دوباره با این قانون نهایی” گفت: سوزان جین قهوه ای در غرب حقوق محیط زیست مرکز. “یک اقتصاد پر رونق است نه در تقابل با کارگر حفاظت و محیط زیست سالم – این بستگی به هر دو.”
“هنگامی که این دولت خواهید به یاد بگیرند که اقتصاد مردم؟” خواسته کریستن Boyles, کارکنان, وکیل در Earthjustice. “برش NEPA صدای سکوت قرار می دهد و آسیب پذیر جوامع, بهداشت و محیط زیست از جمله هوا و آب در خطر است. ما در حال رفتن به نظاره نشست و اجازه می دهد تا تصمیم گیری است که می تواند آسیب برساند و سلامت عمومی در طول یک بحران بهداشت عمومی بروید صدمه ندیده است. ما شاهد خواهید بود آنها را در دادگاه.”
دولت را به بی توجهی به NEPA مگس در دهه اجماع دو حزبی در قانون است. گذشت تقریبا به اتفاق آرا توسط کنگره و به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور نیکسون در سال 1970 آن را محصول سال تعیین فعالیت از افرادی که می خواستند بیشتر می گویند در تصمیم گیری مؤثر خود را در خانه های سلامت و محیط زیست است.
منابع اضافی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>