مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به بهره برداری همه گیر به طور موثر به تعطیل کردن همه مهاجرت: گزارش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ایجاد نفرت و بیزاری نسبت به مهاجران رفته به اوردرایو به عنوان Covid-19 همچنان به خشم در سراسر جهان به عنوان کاخ سفید استفاده کرده است این بیماری همه گیر به شدت محدود ویزا به ایالات متحده آمریکا, خروج پناهندگان رشته و متخصصان پیشرو در نظر بگیرید به دنبال گزینه های خود را در جاهای دیگر.

“از قبل به من می گویند که ماندن در ایالات متحده بود من اولین گزینه برای حرفه ای” ییل دانشجوی دکتری Vitor Possebom گفته سی ان ان. “در حال حاضر صادق بودن و کانادا و اروپا و نیوزیلند و استرالیا به نظر می رسد مانند یک انتخاب بسیار بهتر.”

در یک تجزیه و تحلیل از الگوهای مهاجرت و اثرات تهمت اجرایی احکام و تعطیل فراز از راه های قانونی به این کشور وارد سی ان ان تخمین زده است که این کشور شاهد بی مهابا رها در ادعای پناهندگی ویزای کار و پذیرش پناهندگان. مغلوب ساختن پیشی جستن دوران مشخص شده است قطره در مهاجرت و تنظیم از موانع برای ورود قانونی اما همه گیر فرستاده است کسانی که تلاش به دنده بالا.

آیتالله سیستانی در بیانیه ای در ماه ژوئن در دولت Covid-19 مهاجرت محدودیت قرار داده و سرزنش برای قوانین در مغلوب ساختن پیشی جستن و افراطی مشاور استفان میلر.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را ممنوع کرده است پناهجویان در مرز کارت سبز و متقاضیان خارجی, دانش آموزان, و در حال حاضر حتی بیشتر مهاجران که ابزاری برای ملت ما اقتصادی” گروه گفت. “کنگره باید فورا به بررسی هدف واقعی—و انشعابات—از این استفان میلر ممنوعیت.”

در یک صدای جیر جیر با اشاره به دولت فاجعه, پاسخ به همه گیر و کاهش مهاجرت به, روزنامه نگار, Thomas c. theiner توصیف قطره در ویزا به عنوان “تنها منحنی آنها مسطح است.”

به سی ان ان گزارش داد:

در یک جفت از مهاجرت کاخ سفید اعلامیه صادر شده در مارس و ژوئن دولت به حالت تعلیق در بسیاری از خانواده مبتنی بر مهاجرت و تعدادی از کارگران مهمان ویزا از طریق پایان سال با چند استثنا. مهاجرت موسسه سیاست تخمین زده است که برخی از 167,000 کارگران موقت نگه داشته شود در خارج از ایالات متحده و 26,000 سبز کارت مسدود خواهد شد ماهانه.

به عنوان یک نتیجه از شیوع کنسولگری های خارج از کشور تا به حال به نزدیک ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای افرادی که در خارج از کشور برای به دست آوردن ویزا. از ماه ژانویه تعداد روادید غیر مهاجرتی صادر کرد 94%.

“شما انتظار می رود که در طول این بهداشت عمومی و بحران اقتصادی که دولت را در دستور کار خواهد بود, کنار,” موسسه سیاست مهاجرت تحلیلگر سیاست سارا پیرس گفته سی ان ان “اما به جای آن بوده است به عنوان مهاجم اگر نه تهاجمی تر از آن تا به حال بوده است.”

در ضمن, U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) متوقف چاپ اسناد برای مهاجران قانونی و دارندگان کارت سبز از واشنگتن پست‘s کاترین Rampell نوشت: دوشنبه معنی “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تبدیل مهاجران قانونی به مستند نشده بودند.”

با توجه به Rampell:

برخی از 50,000 کارت سبز و 75,000 دیگر اشتغال اسناد مجوز وعده داده شده به مهاجران نبوده است چاپ USCIS در بیانیه ای گفت. این سازمان گفت: این برنامه ریزی شده بود به تشدید چاپ اما که آن را “نمی تواند حدس و گمان در آینده پیش بینی زمان پردازش.” در صورت furloughs—که آژانس تهدید کرده است که اگر آن را دریافت نمی کند $1.2 میلیارد دلار وام از کنگره—”همه آژانس عملیات تحت تاثیر قرار خواهد شد.”

“نمایش مقالات خود را به من’ دولت به معنای واقعی کلمه روشن کردن پرینتر مورد نیاز برای تولید آن ‘مقالات'” نوشت: Rampell.

به عنوان فلوریدا وکیل مهاجرت Anis صالح گفت Rampell به “بهره وری به طور کلی از روند مهاجرت” رنج می برد با توجه به تصمیمات اتخاذ شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت—یک نتیجه که وکیل پیشنهاد شده بود که بخشی از این طرح است.

“دولت انجام شده است هدف خود را از بستن حقوقی مهاجرت در واقع بدون تغییر در قانون” گفت: صالح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>