مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت ساخت روشن ترین و در عین حال تلاش برای دوباره تعریف کردن که واجد شرایط پناهندگی در میان آشفتگی ملی

واشنگتن – در پاسخ به تهمت مقررات دولت که اساسا محدود که واجد شرایط برای پناهندگی Charanya Krishnaswami این مدیر حمایت برای آمریکا گفت:

“در حالی که بثورات اخیر سیاست های اتحاد سوخته روند به دنبال پناهندگی این قانون جدید است و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مهیج ترین و در عین حال تلاش برای دوباره تعریف کردن که واجد شرایط برای این حیاتی حفاظت. حتی پس از زمان پناهندگی ممنوعیت اجرا تحت پوشش مبارزه با COVID-19 همه گیر برداشته است ده ها تن از تغییرات جدید این مقررات را به پناهندگی قوانین که عملا نوشتن پناهندگان تعریف از وجود خواهد بود و عمیق و به طور بالقوه طولانی مدت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد روشن است: آن است که طراحی یک رژیم است که در آن اکثریت قریب به اتفاق افرادی که به دنبال ایمنی — از بازماندگان جنسیتی مبتنی بر آزار و اذیت و شکنجه به مردم در حال فرار از سطح خشونت دیده می شود تنها در مناطق جنگی — هرگز قادر به آن دسترسی داشته باشید.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دو برابر را در یک بیگانه و ضد مهاجر دستور کار در حالی که رئیس جمهور این است که دامن زدن به خشونت علیه سیاه و قهوه ای مردم در کشور ما با او نژادپرست سفید supremacist شد. آن زمان برای سیاست هایی که در آغوش انسانیت و حقوق اساسی بشر از همه است.”

این بیانیه در دسترس است: https://www.amnestyusa.org/press-releases/trump-administration-making-clearest-attempt-yet-to-redefine-who-qualifies-for-asylum-amid-national-turmoil/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de