مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید از آزادی PPP داده بلافاصله

واشنگتن – بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به انتشار SBA وام داده, مدیر اجرایی خیابان اصلی داد آماندا Ballantyne تا به حال این را می گویند:

“بدون شفافیت که به عنوان کسب و کار دریافت مالیات دهندگان تامین می شود چک برنامه حفاظت از آن خواهد شد غیر ممکن است برای ارزیابی اینکه آیا این برنامه در واقع زمانی اهداف آن کمک به کسب و کارهای کوچک و حفظ اشتغال در طول COVID بحران است. این مسخره است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خودداری خواهد این اطلاعات نشان می دهد احتمال این که آنها چیزی برای پنهان کردن. اداره آمار نیروی کار داده ها نشان داده است که Latinx و صاحبان کسب و کار کوچک باید توقیف در 1.5 برابر و دو برابر این میزان به ترتیب در مقایسه با کلی کسب و کارهای کوچک است که نشان می دهد که فدرال برنامه های امداد رسانی هستند نه جریان فضاي. بدون اطلاعات در مورد PPP وام برنامه ما در معرض خطر نیست شناسایی شکاف عمده و در ادامه به تشدید نابرابری ثروت در کشور است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دولت باید انتشار این اطلاعات بلافاصله اگر می خواهید آنها را اولویت بندی عادلانه نتایج. آن است که یک گام حیاتی به اصلاح عمده معایب طراحی این برنامه و برجسته که در آن ما باید برای دو چندان کردن تلاش های ما در حمایت از یک بهبود اقتصادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net