مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح گسترش حفاری نفت در آلاسکا و قطب شمال رزرو

واشنگتن – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد نسخه نهایی برنامه ریزی برای آلاسکا قطب شمال غربی منطقه امروز که گسترش نفت و گاز اجاره به حفاظت زیستگاه های حیات وحش. این طرح به نوبه خود بیش از حدود 18.6 میلیون هکتار از زمین های عمومی در بزرگترین roadless منطقه در ایالات متحده به صنعت نفت است.

سوزاندن بازیابی نفت برآورد شده در این منطقه می تواند منجر به بیش از 1.1 میلیارد تن دی اکسید کربن, آلودگی تعمیق بحران آب و هوا با توجه به تجزیه و تحلیل توسط مرکز تنوع زیستی. این معادل این است که تولید گازهای گلخانه ای از حدود 300 نیروگاه های زغال سنگ عامل برای یک سال. پیشنهاد می آسیب افتتاح گونه از جمله خرس های قطبی و یخ مهر و موم در حال حاضر در تلاش برای زنده ماندن در گرم شدن جهان.

“عطف صنعت نفت شل در آمریکا بزرگترین توسعه نیافته مرزی یک فاجعه خواهد بود برای ما آب و هوا و حیات وحش آلاسکا” گفت: کریستن Monsell یک دادستان ارشد در این مرکز است. “حفاری چاه های نفت و گاز در غرب قطب شمال انجام می دهد بسیار زیاد آسیب به حیات وحش قطب شمال در حال حاضر تحت محاصره از بحران آب و هوا. ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

امروز نهایی “یکپارچه فعالیت طرح” از مغلوب ساختن پیشی جستن دفتر مدیریت زمین باز می شود تا بخش های ملی نفت و رزرو — آلاسکا محافظت از نفت اجاره توسط دولت اوباما. طرح نهایی تصویب جایگزین ترجیح داده بود که از جمله در طرح و چرخش بیش از حتی زمین بیشتر از 18.3 میلیون هکتار زیر که طرح های پیشنهادی.

رفته به ادامه مطالب

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز. مخاطرات هرگز بالاتر بوده است.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

این طرح را شرکت های نفتی این منطقه در اطراف Teshekpuk دریاچه است که حفاظت زیستگاه های گوزن گله خرس های قطبی, میلیون ها نفر از پرندگان مهاجر و امرار معاش شکار بومیان آلاسکا. حفاظت زیستگاه منطقه اطراف Teshekpuk دریاچه مجاور به بید نفت-پروژه سایت که کونوکو فیلیپس در حال حاضر به دنبال تایید از پل به توسعه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر برگزار شد بزرگ فروش اجاره در مناطق رزرو در حال حاضر باز به نفت لیزینگ. مرکز و دیگر گروه های واصل طرح دعوی در دادگاه در سال 2018 به چالش کشیدن آن فروش. مورد انتظار یک تصمیم از 9 مدار دادگاه تجدید نظر.

“باز کردن بیشتر از قطب شمال به حفاری و fracking فوق العاده بی پروا” Monsell گفت. “همه قطب شمال نفت باید در زمین باقی می مانند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im