واشنگتن – بیش از 36 سازمان پیوسته اند یک گروه کر از قانونگذاران و مقامات نظارتی خواستار تمدید دوره نظر عمومی در تعمیرات اساسی عمده ای برای زغال سنگ-معدن نظارت است که مانع شهروند و فدرال نظارت از برنامه های دولت است.

در این دوره نظر در تغییرات پیشنهادی به سطح معدن کنترل و اصلاح قانون عنوان با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان یک “روشن” امروز بسته. از سطح معدن احیاء و اجرای جمعه درخواست را رد و از جمله از دو سابق OSMRE مدیران به گسترش پنجره به صورت نظر عمومی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است تا دل و روده مشارکت شهروندان و براق آن را به عنوان جزئی روشن” گفت: Aimee اریکسون, مدیر شهروندان شورای زغال سنگ. “این بازنویسی در تضاد نامه و قصد از مقدار مورد نیاز فدرال نظارت از برنامه های دولت است.”

ساکنان در حال حاضر می تواند گزارش مشکلات زیست محیطی در معادن زغال سنگ به اداره فدرال سطح استخراج معادن احیاء و اجرای آن پس از آن مسائل مربوط به “10 روز اطلاع” به دولت و سازمان تنظیم مقررات. دولت باید اقدام ظرف مدت 10 روز به علت تخلف به اصلاح و یا نشان دادن علت خوب است نه اصلاح آن. اگر دولت پاسخ نمی دهند و سپس اداره فدرال ممکن است موضوع و اطلاع از نقض.

پیشنهاد تغییر حکومت این گزارش کل فرآیند برای از بین بردن توانایی مردم برای نقض را به آژانس فدرال. به جای آن نیاز شهروندان برای گزارش تخلفات به دولت است. آن را نیز تغییر روند ساکنان استفاده می به گزارش مشکلات آن را بازدارنده دشوار است. بیشتر متحده باید زمان نامحدود برای پاسخ به عنوان مخالف به زمان حداکثر 10 روز و پاسخ خواهد بود اختیاری به جای اجباری است.

“این یک تلاش آشکار برای دور زدن فدرال نظارت به طوری که زغال سنگ cronies دولت در حال اجرا برنامه های نظارتی می تواند نادیده گرفتن مردم آزار بودن توسط زغال سنگ-معدن آلودگی” گفت: Tierra کاری یک دانشمند ارشد در مرکز تنوع زیستی.

10 روز متوجه ارائه شده منجر به آژانس فدرال مداخله در معادن ذغال سنگ سراسر کشور برای مسائل از جمله غیر قانونی تخلیه زباله به جریان انفجار بدون مجوز و تمیز کردن معدن سایت. در وایومینگ تخلف شناسایی شده توسط یک شهروند شکایت داشت که دولت قادر به تأمین بودجه برای یک شرکت ورشکسته را بالقوه معدن پاکسازی هزینه های. در اوکلاهما فدرال نظارت بر داشت که دولت نیاز نیست یک شرکت معدنی به بازگرداندن زمین را پس از استخراج به پایان رسید.

در غرب ویرجینیا ساکنان استفاده می شود 10-بعد اعلامیه به عنوان یک بخش از یک طولانی, اما در نهایت موفق به نبرد با جابجایی یک مدرسه ابتدایی از زیر 2.8 میلیارد گالن زغال سنگ دوغاب سد. در کنتاکی مردم گزارش داده اند که دولت استخراج آژانس نادیده گرفتن شکایت خود را به مدت پنج سال.

در اوایل این ماه در خانه, طبیعی, منابع صندلی Rep. رائول Grijalva (D-Ariz.) با ارسال نامه ای درخواست تمدید دوره نظر و جلسه عمومی به عنوان سنسور. تام Udall (D-N. M.) و تامی Duckworth (D-بیمار است.).

پیشنهاد حکومت منتشر شده در مارس 14 با عنوان “تعیین مقررات مربوط به صدور ده روز اعلامیه به دولت و مقامات نظارتی و افزایش اقدامات اصلاحی برای دولت قانونی مسائل مربوط به برنامه. قانون پیشنهاد شده از سطح معدن احیاء و اجرای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de