مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد سرمایه گذاری برای زمین و آب حفاظت از صندوق نمی حفاظت از زیبایی های طبیعی

واشنگتن – در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد 2021 بودجه مالی سال بود که امروز منتشر شد بودجه سطح زمین و آب حفاظت از صندوق راه اندازی شد در $14.8 میلیون. این مبلغ می افتد و زیر برنامه بودجه کامل سطح 900 میلیون دلار است و از $485 میلیون کنگره اختصاص به سال گذشته است.

استیو Blackledge, مدیر ارشد, محیط زیست امریکا حفاظت از برنامه با صدور بیانیه زیر را در پاسخ به پیشنهاد LWCF بودجه سطوح:

“زمین و آب حفاظت از صندوق امریکا بهترین تفریح و حفاظت از برنامه و یک دلیل وجود دارد که چرا آن را به دست آورده است که تمایز است. این بودجه شهرستان پارک ها و پیاده روی مسیرهای پیاده روی در سطح محلی نمادین پارک ملی و پناهگاه حیات وحش در سطح ملی و همه چیز را در میان.

“بودجه برای ما زمین های عمومی است wildly محبوب و پشتیبانی از این برنامه باقی مانده است اکثریت دو حزبی. با در نظر گرفتن این هر دو مایه تاسف و رک و پوست کنده گیج کننده برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شست بینی خود را در چیزی است که هر کس می خواهد: ادامه حمایت اولیه و منبع مالی برای پارک ها و پیاده روی مسیرهای پیاده روی و دیگر سرزمین های عمومی است.

“در سال گذشته کنگره را نادیده دولت بخشنامه به صفر کردن بودجه برای زمین و آب حفاظت از صندوق و در عوض اختصاص $485 میلیون دلار برای این برنامه است. که یک گام به جلو است اما این کافی نیست. ما انتخاب نمایندگان فدرال نیاز به تایید کامل 900 میلیون دلار در هر سال است که قانونی در نظر گرفته شده.

“وجود دارد هر دو حزب اسکناس در سنا و مجلس به دنبال اطمینان می دهم که روی زمین و آب حفاظت از صندوق دریافت که پول است. بنابراین شاید پوشش نقره ای به رئیس جمهور بودجه است که آن را به ما یادآوری می کند در یک راه قدرتمند است که کنگره باید از تصویب این لوایح یک اولویت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر