مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تالاب فریب یک آژانس فدرال موجب اقتدار تالاب ها به عنوان یکی دیگر به دنبال تخریب آنها

واشنگتن – دو فدرال, سازمان های محیط زیست در حال گرفتن نقطه مخالف پوزیشن های زیست محیطی و ارزش اقتصادی تالاب ها با توجه به کارکنان مسئولیت زیست محیطی (همکار). در حالی که تو S. آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) پرده برداری کرده است یک قانون اجازه می دهد بیش از نیمی از تالاب ها در کشور به لایروبی و پر, U. s. Fish & Wildlife Service (FWS) جشن “آمریکا تالاب ماه” با web-حوادث پادکست و دیگر فعالیت های برجسته اهمیت حفظ تالاب.
 
در مارس 11 مطبوعاتی FWS اعلام تالاب به “از اهمیت حیاتی برای جوامع محلی تفریح و حیات وحش” آژانس همچنین بر “بحرانی توابع و خدمات اکوسیستم تالاب شامل شارژ آبهای زیرزمینی فیلتر کردن بیش از حد مواد مغذی سموم و رسوبات از آب است که به پایان می رسد تا در رودخانه ها و اقیانوس ها و لوله ها کاهش در برابر سیل و حمایت از شکار, ماهیگیری و فرصت است.”
 
و در عین حال بسیار مزایای تبلیغ توسط یک سازمان هستند که به طور کامل رد کرد دیگر. سازمان حفاظت محیط زیست “آب های ایالات متحده آمریکا” (WOTUS) قانون نهایی فقط روز قبل از آن تخفیف قبل از آژانس برآورد گسترده مزایای منتقل شده توسط تالاب. نظیر است ثبت یک شکایت رسمی که اتهامات عنوان شده است که سازمان حفاظت محیط زیست U-نوبه خود در تالاب طراحی شده بود از طریق علمی متعهد تقلب توسط آژانس های برتر سیاسی انتصاب.
 
“سازمان حفاظت محیط زیست سیاست جدید این است که هر دو کاهش رادیکال از آب تمیز عمل می کنند حمایت و برگشت از نیم قرن از آمریکا سیاست محیط زیست” اظهار داشت: همکار مدیر اجرایی تیم Whitehouse سابق سازمان حفاظت محیط زیست اجرای وکیل. “من حدس می زنم ماهی ها و حیات وحش خدمات دریافت نمی کند کاخ سفید یادداشت که تالاب ها ارزش خود را از دست داده.”
 
همکار تخمین می زند که سازمان حفاظت محیط زیست جدید WOTUS قانون اجازه خواهد داد که 60 درصد از ایالات متحده آب و تالاب و 90 درصد در مناطق غرب پر شود بدون مجوز. از دست دادن بیش از 40 میلیون هکتار از تالاب نیز اثرات ویرانگر و تهدید آب آشامیدنی برای یک سوم از آمریکایی ها است.
 
در آن آزادی مطبوعات FWS با افتخار بازگو هزینه صدها میلیون دلار سالانه در برنامه های طراحی شده برای حفظ و یا افزایش تالاب. در همان زمان همکار سازمان حفاظت محیط زیست در معرض اسناد آشکار است که در میان وخیم اقتصادی اثرات آن WOTUS حکومت را از بین بردن یک و نیم میلیارد دلار در سال تالاب کاهش و ترمیم میباشد.
 
“این مضحک است که ما یک سازمان دولتی صرف میلیون ها نفر برای حفظ تالاب ها در حالی که یکی دیگر از آژانس connives خود را برای نابودی” اضافه شده Whitehouse اشاره کرد که نظیر این است که در میان مجموعه رو به رشد از سازمان ها و کشورهای تشکیل پرونده دعاوی ابطال جدید WOTUS قانون است. “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن WOTUS طرح غالب این ماه ممکن است یکی از آخرین است که در آن آمریکا تالاب می توان جشن گرفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im