مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان می کند او آموخته بسیاری از خوار جمهور نیکسون شنبه شب قتل عام

نشان می دهد او نیاز دروس در طول ریاست جمهوری خود را در چگونه برای جلوگیری از بودن پاسخگو ممکن است سوء رفتارهای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “فاکس و دوستان” در روز جمعه است که او تا به حال “آموخته است که بسیاری از ریچارد نیکسون” تنها رئیس جمهور ایالات متحده به استعفا از میان یک استیضاح تلاش است.

در طول گسترده تلفن گفتگو با صبح نشان می دهد میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: درس او آموخته از نیکسون “آیا مردم آتش” و پیشنهاد یک مشکل اصلی برای نیکسون بود که “او تا به حال نوار همه جا.”

“شلیک همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اشاره به نیکسون در سال 1973 “شنبه شب قتل عام” است که در آن رئیس جمهور از کار اخراج ویژه دادستان بررسی رسوایی واترگیت و پذیرش استعفای خود دادستان و معاون دادستان کل. “من باید ام در یکی از راه, اما من خوشحالم که من چون نگاه در راه آن معلوم شد. همه آنها یک دسته از کلاهبرداران و آنها گرفتار شدم.”

نظرات و پیشنهاد تهمت آموخته “چگونه به گرفتار ایم” فقط امنیت ویرایشگر کیت Brannen.

در واقع تهمت به اخراج چند مقامات بالا مشخصات در طول مدت خود را. خود را فردی گری FBI مدیر James Comey در مارس 2017 جلب مقایسه شنبه شب قتل عام به عنوان Comey بود که منجر به رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و ارتباطات با روسیه است.

رئیس جمهور همچنین خواستار سابق دادستان کل جف جلسات’ استعفا در نوامبر سال 2018 پس از شکایت بارها و بارها که تا به حال جلسات recused خود را از روسیه آغاز کرد.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره حمله جلسات بیش از recusal گفت: به جای “مرد بودن” و محکوم کردن این تحقیقات به عنوان “جعل” سابق سناتور آلاباما اجازه داده بود که آن را به حرکت به جلو.

تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر دادستان کل ویلیام Barr برگزار شد و موقعیت از شروع به رئیس جمهور پیشنهاد تحقیق و تفحص هرگز آغاز کرده اند.

بر درو انتقادات پنج شنبه پس از وزارت دادگستری کاهش یافته است آن پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین بیش نهفته است گفت: اف بی آی—که فلین التماس کرد گناه را به دو برابر است. اخراج از این مورد موجب اتهامات که Barr است که به نمایندگی از منافع مغلوب ساختن پیشی جستن و نه کسانی که از آمریکا.

نیکسون “تا به حال نوار همه جا. من گناه. من هیچ کار اشتباهی است و هیچ نوار” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه نشان می دهد که حتی اگر او گناه در روسیه مورد و یا اوکراین مورد که منجر به استیضاح وجود شواهد کافی برای محکوم کردن او را.

در حالی که گفت او یاد گرفته به مقامات آتش تهمت افزود که او “انجام یک چیز بسیار خوب” با رد Comey ماه پس از به دست گرفتن.

در توییتر سابق از دولت اخلاق مدیر والتر Shaub نوشت که در واقع نیکسون ممکن است قادر به یادگیری چیزی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به منظور جلوگیری از پاسخگو باشند.

“نیکسون تنها آرزو برای فاسد سناتور مغلوب ساختن پیشی جستن در جیب خود” Shaub نوشت.

در حالی که این تصمیم 10 سناتور جمهوریخواه در سال 1974 به حمایت نیکسون استیضاح رهبری به رئیس جمهور استعفای قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که با انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 انتخابات تقریبا به اتفاق آرا به حمایت از رئیس جمهور. در مقابل تنها یک جمهوری خواه ایالت میت رامنی (R-Utah) در درگیری با حزب او در ماه فوریه به رای دادن به نفع رفع تهمت از دفتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de