مغلوب ساختن پیشی جستن و مسخر ایران در معرض شکست آمریکا استثنایی

استیضاح محاکمه شد هرگز به تولید اعتقاد, البته, اما, آن می تواند حداقل خدمت به ساحل تا حتی چند اسمی ارکان دموکراسی هنوز دست نخورده است. دهه فرسایش توسط مدیران ارشد بسته بندی شده دادگاه کنگره (در)اقدام و به طور کلی تخلفات را تضعیف مکانیسم های حفاظتی در مناطق از رای گیری و مالی مبارزات انتخاباتی به دولت شفافیت و حقوق فردی است. در حال حاضر با کوتاه مداری روند و اجتناب ناپذیر نتیجه استیضاح شنوایی وجود دارد یکی دیگر از میخ بر تابوت شکسته سیستم که هنوز نشسته بر روی یک آرمانی پایه.

آمریکا استثنایی, هنگامی که آن را در نظر گرفته و در همه بیشتر مشاهده شده در زمینه سیاست خارجی: دخالت در امور دیگران و نگه داشتن جهان به استانداردهای از آن ما به نحوی معاف. این اصل ادعا میکند این دیدگاه است که ایالات متحده به عنوان هژمون جهانی (نظامی اگر نه از لحاظ فرهنگی و یا اقتصادی) دارای مسئولیت مقدس به اقدام لازم برای حفظ و ترویج منافع ما و پشتیبانی باعث می شود که در آن اعتقاد داریم. در عمل این به نظر می رسد جغرافیایی تهاجم سیاسی دستکاری و حقوق محرومیت زمانی که نگرانی های بزرگتر را چنین مصلحت.

با این حال یکی دیگر از نسخه از آمریکا استثنایی است که شامل بیشتر داخلی است. تحت این ساخت هویت ملی می شود به طور کامل محدود با باورهای در روستایی فضائل دموکراسی و عدالت و آزادی و ارتباط “نعمت آزادی.” موازی بین المللی تنوع این جنبه دارای یک ملی تصویر که سکوت مخالفان هنگامی که به استناد اما آشنا نیست در عمل ، در این پوشش از گوشته از میهن پرستی می توان ادعا کرد با کسانی که مشغول به کار به طور فعال در برابر آرمان بالاتر.

این تم ها به نور آمده در این دوره از استیضاح به خصوص در اتمام حجت دفاعی که تأکید در اصل که به عنوان یک قانون اساسی و ماده یک رئیس جمهور نمی تواند به سادگی به اعدام محکوم شده است. منطق این است که بر خلاف زندگی-شاغل فدرال قضات (هشت نفر از آنها حذف شده از دفتر در تاریخ) یک رئیس جمهور باید ایستادگی برای انتخابات هر چهار سال. این به این معنی است که مکانیسم دیگری برای از بین بردن مقامات منتخب یعنی فرایند دموکراتیک است. به عبارت دیگر حرمت قانون اساسی و فرآیندهای انتخاباتی کاهش در برابر کنگره حذف.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

با وجود آن ضمنی انتفاعی آمریکایی آرمان های رادیکال استاندارد تعیین شده توسط این استدلال می تواند در خدمت به سیمان بیشتر “امپراطوری ریاست جمهوری” شده است که به طور پیوسته در حال گسترش بیش از چند دهه. جورج دبلیو بوش به عنوان مثال در زمان صدور عمل از “امضای بیانیه” (اجرا شده در رابطه با تصویب مصوبات) به ارتفاعات جدید از ریاست جمهوری فیات. در این اظهارات بوش به طور معمول ارائه اعتراض و یا حتی آشکار معافیت به لوایح در حال امضا عامل در برخی موارد مانند یک خط مورد حق وتو از مقررات قانونی تلقی ناخوشایند و یا تضاد به رئيس جمهور در دستور کار است.

روند نسبت به گسترش قدرت اجرایی شده است به خوبی مستند شده است اما استدلال پیشرفته در استیضاح محاکمه تهدید به آن را به یک سطح خطرناک است. مفسران باید تاسف پیامدهای acquitting بر این اساس استدلال کرد که در آن به طور موثر می تواند نقصان نزدیک به هر انتخابات ریاست جمهوری در انجام خدمت گرفتن رای. جایگشت از این خواهد اعطای نشستن رئیس جمهور حق را به انجام تقریبا هر چیزی لازم برای حفظ قدرت خود را با چشم انداز واقعی نظارت—جز ظاهرا که از “مردم” را در ما exceptionalist دموکراتیک mythos. (البته رئیس جمهور نیست به انتخاب مستقیم توسط رای مردمی به طوری که حتی این vaunted ساز و شکننده است.)

اساسی اساس استیضاح تبرئه می تواند مشورت واقعی اجرایی carte blanche و در روند تضعیف foundering “کنترل و توازن” در نظام است. این رویه بسیار مهم است بیشتر رندر بی تردید این نظر شکاف بین آمریکا و ارزش های واقعی ما سیاست است. شاید در یک نکته جالب پیچ و تاب و قرار گرفتن در معرض گمراه کننده اصول به متمرد نور روز را بی درنگ انبوه به تقاضای تغییر دهید. تا پس از آن ما به سمت چپ با عینک دموکراتیک ستایش در میان شبح از ظلم و ستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر