مغلوب ساختن پیشی جستن و ایران در حال به خطر انداختن کار مردم, سیاسی برای به دست آوردن

ایالات متحده در حال حاضر در حال دیدن بیشتر coronavirus عفونت پس از همه گیر آغاز شد. Dr. Anthony Fauci فقط هشدار داد که آمریکا به زودی می تواند رسیدن به 100,000 موارد جدید در هر روز. و در هر گروه سنی افراد از رنگ به خصوص سیاه و بومی مردم آلوده شدن و مرگ در نرخ بسیار بالاتر.

موارد موجی از آنجا که ما در حال بازگشایی بدون کافی سلامت عمومی حمایت. حداقل 17 متحده است که شروع شده بود بازگشایی در حال بستن به پایین. این تصادفی نیست که همان متحده که گذشته را تعطیل و برای اولین بار به بازگشایی در حال تجربه نگران کننده ترین خوشه.

ایالات متحده شده است برخورد سخت تر با این بیماری همه گیر از هر ملت دیگر تا حد زیادی با توجه به یک سری از اشتباهات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مدیریت بحران است. در پاسخ به افزایش موارد جمهور تهمت تشویق تیم خود را به “سرعت پایین تست” از آنجا که اعداد ساخته شده او را نگاه بد.

“بازگشت به حالت عادی به عنوان سریع که ممکن است باید بود نه هدف. “طبیعی” است و یک اقتصاد که در آن مردم کار را تمام خطرات به دریافت هیچ پاداش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام می شود تکان دهنده کوچک برای مهار این بحران است. کارشناسان بهداشت عمومی گذاشته اند یک طرح روشن برای گرفتن آمریکایی ها بازگشت به کار با خیال راحت که شامل انبوه, تست, تماس, ردیابی و جداسازی و همچنین به عنوان قرار دادن یک اجرا OSHA استاندارد در محل برای محافظت از مردم در محل کار. رئیس جمهور تهمت را دنبال کرده است دقیقا هیچ کدام از این توصیه ها.

بازگشایی بدون توده تست و اجرا قوانین ایمنی در کار خواهد بود, حکم اعدام برای تعداد بی شماری از آمریکایی ها.

برهنه سیاسی حساب دیفرانسیل و انتگرال پشت بازگشایی بدون حفاظت از سلامت ما است و سرد. اگر مردم به بازگشت به کار و زندگی به نظر می رسد بیشتر “عادی” در ماه نوامبر رئیس جمهور تهمت و خواهان شروط آنها شانس بهتری برای برنده شدن در انتخابات. و آنها در حال حاضر به فداکاری ده ها هزار نفر از آمریکایی زندگی می کند که برای رسیدن به نتیجه.

حتی پس از اقتصاد بازگشایی بسیاری از یقه سفید و ثروتمند کارگران خواهد شد به احتمال زیاد همچنان به telework برای سال آمده است. در ضمن مراقبت های بهداشتی, تولید مواد غذایی, سرویس مراقبت از کودکان و بسیاری دیگر از کارگران ساعتی را به بازگشت به شغل است که به سادگی نمی تواند از خانه انجام می شود. در رای گیری از اواخر ماه مارس 56 درصد از درآمد کارگران گزارش کار از خانه به عنوان در مقایسه با تنها 25 درصد از کارگران کم درآمد است. کارگران کم درآمد—که به طور نامتناسبی سیاه و قهوه ای و—به عقب خواهد رفت چرا که آنها نیاز به یک چک.

رفته به ادامه مطالب

مخاطرات هرگز بالاتر و غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

به جای حمایت از مردم سناتور میچ مک کانل و تشکر. کوین مک کارتی در حال کار سخت به اعمال شرکت ایمنی—حصول اطمینان از غفلت کارفرمایان نمی تواند مسئول برگزار می شود برای عدم پیروی از قوانین ایمنی اساسی است. آنها می خواهند به تضعیف شرکت های مشوق برای نگه داشتن کارگران امن در کار دقیقا در زمانی که کارگران نیاز به این حمایت بیشتر است.

پیشرو مترقی دموکرات باید ایده های دیگر. دموکرات سناتور الیزابت وارن و کنگره اندی لوین پیشنهاد “مهار سپاه” بلافاصله به سطح شیب دار تا مخاطب انبوه ردیابی است که کارشناسان بهداشت عمومی تاکید دارند را نجات زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

خانه دموکرات ها تصویب و اجرا OSHA استاندارد الزام کارفرمایان به کار با کارکنان خود را به توسعه مناسب و استانداردهای ایمنی در هر محل کار اجازه نمی دهد کارفرمایان مسئولیت شانه خالی در حال حاضر متوقف قهرمانان عمل می کنند.

رئیس جمهور تهمت به اصطلاح برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد می گوید متحده آنها خود به خود. در مقابل دموکرات کنگره راسکین را بازگشایی امریکا عمل می پرسد HHS به تعیین که آمریکا بازگشایی قصد دارد اقدامات مناسب برای حفاظت از بهداشت عمومی و سپس منابع متحده با تامین بودجه لازم برای اجرای این برنامه. این است آنچه در آن مانند به نظر می رسد زمانی که دولت ما سرمایه گذاری در مردم به جای درمان آسیب پذیر ترین در میان ما به عنوان یکبار مصرف.

و به جای تهدید به پا زدن کردن مردم بیمه بیکاری اگر آنها حاضر به بازگشت به محل کار قبل از آن را بی خطر است به عنوان برخی از کشورها در حال حاضر انجام, ما نیاز به راه حل های مانند دموکرات کنگره Pramila Jayapal چک بازیابی قانون اجازه می دهد که کارگران برای حفظ حقوق خود و نگه داشتن آنها مزایای مراقبت های بهداشتی تا زمانی که آنها می توانند با خیال راحت بازگشت–کاهش فشار اقتصادی بر خانواده ها و خرید زمان برای قرار دادن مقدار مورد نیاز اقدامات ایمنی در محل. ما نیاز به راه حل های مانند دموکرات کنگره علامت Pocan پیشنهاد گسترش بیکاری غرامت به کارکنان که به کار در روز کاهش می یابد, برنامه ساخت آن را آسان تر برای حفظ اجتماعی فاصله در کار است. راه حل های مانند سناتور وارن و کنگره Khanna پیشنهاد برای افزایش پرداخت و ارائه ایمنی و بهداشت برای حمایت از کارگران ضروری و راه حل های مانند ادامه طولانی مدت بیمه بیکاری.

برگشت به حالت عادی به عنوان سریع که ممکن است باید بود نه هدف. “طبیعی” است و یک اقتصاد که در آن مردم کار را تمام خطرات به دریافت هیچ پاداش. “طبیعی” است و یک اقتصاد که در آن کارگران از رنگ به طور مداوم در پایان آخرین. ما نیاز به رهبران که متعهد به ساخت بهتر و بیشتر انعطاف پذیر و فقط ملت از خاکستر از این بحران است. ما می توانید شروع با ساده فرض است که بدون توجه به آنچه ما مانند نگاه کنید که در آن ما زندگی می کنند و یا چه چیزی در کیف پول ما هیچ یک از ما یکبار مصرف هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>