مغلوب ساختن پیشی جستن و ایران را از دست داده و Covid-19 محض است دیوانگی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنجشنبه گذشته شغل گزارش که نشان داد یک چشم انداز مثبت در ماه ژوئن نشان میدهد اقتصاد است “خروشان است.”

زباله. وزارت کار جمع آوری داده ها در طول هفته از 12 ژوئن زمانی که امریکا بود گزارش 25,000 موارد جدید Covid-19 هر روز. زمان این گزارش صادر شد در هفته گذشته است که رقم 55,000.

اقتصاد نیست خروشان بازگشت. فقط بیش از نیمی از سن کار آمریکایی ها شغل در حال حاضر بالاترین نسبت در بیش از 70 سال است. چه خروشان است Covid-19. تا زمانی که آن را رام اقتصاد یک شانس ایستادن نیست.

افزایش موارد نیست چرا که امریکا در حال انجام تست های بیشتر برای این ویروس به عنوان تهمت رضایت داد. موارد در حال افزایش است حتی در جایی که تست رو به کاهش است. در ویسکانسین موارد افزایش یافت 28 درصد بیش از دو هفته گذشته به عنوان تعدادی از آزمایشات کاهش 14٪. بیمارستان در تگزاس فلوریدا و آریزونا در حال پر کردن با Covid-19 بيمار. مرگ در حال انتظار به سر خود صعود وحشتناک.

افزایش رخ داده است چرا که امریکا قبل از بازگشایی Covid-19 موجود بود.

تهمت بود بنابراین قصد داشتن یک اقتصاد خوب روز انتخابات است که او در برابر انجام آنچه لازم بود برای جلوگیری از ویروس. او همه چیز را به فرمانداران و مقامات محلی و سپس هشدار داد که “درمان” از بسته شدن اقتصاد بود “بدتر از بیماری است.” تهمت و حتی به نام شهروندان به “آزاد” کشورهای خود را از بهداشت عمومی محدودیت.

“وجود دارد هرگز یک درگیری بین حاوی Covid-19 و گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت. برای اولین بار بود که همیشه یک پیش شرط دوم. با انجام هیچ چیز به حاوی ویروس و تهمت نه تنها باعث ده ها هزار نفر از مرگ و میر غیر ضروری اما قرار دادن اقتصاد به غرفه.”

در عین حال او هنوز هیچ طرح ملی برای, تست, تماس, ردیابی و جداسازی افراد مبتلا به عفونت. تهمت نمی خواهد حتی درخواست آمریکایی ها برای پوشیدن ماسک. هفته گذشته دموکرات ها او را متهم کرد از نشستن در حدود 14 میلیارد دلار بودجه برای تست و تماس با ردیابی که کنگره اختصاص در ماه آوریل است.

این امر می تواند یک چیز اگر هر دیگر غنی کشور در جهان botched آن را به عنوان بد به عنوان اتحاد امریکا است. اما حتی ایتالیا—همیشه شناخته شده نیست برای اثربخشی رهبران آن و یا قابلیت انعطاف آن شهروندان است حاوی ویروس و بازگشایی بدون تجدید حیات.

وجود دارد هرگز یک درگیری بین حاوی Covid-19 و گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت. برای اولین بار بود که همیشه یک پیش شرط دوم. با انجام هیچ چیز به حاوی ویروس و تهمت نه تنها باعث ده ها هزار نفر از مرگ و میر غیر ضروری اما قرار دادن اقتصاد به غرفه.

این چشم انداز مثبت در شغل در ماه ژوئن بود که با توجه تقریبا به طور کامل به شتابزده بازگشایی است که در حال حاضر در حال معکوس شود.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آریزونا جمهوریخواه فرماندار mlb در ابتدا حاضر به سفارش ماسک و حتی منع مقامات محلی از انجام این کار. هفته گذشته او بسته تمام ورزشگاه بارها و سینما. فرمانداران از فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا نیز reimposed محدودیت. مقامات در فلوریدا میامی-Dade شهرستان به تازگی تایید بازگشایی سینما های آرکید قمار کنسرت سالن بولینگ و سالن ها و مکانهای تفریحی. آنها در حال حاضر دوباره آنها را بسته است.

و بنابراین در سراسر امریکا است. گسترده دوباره بسته در جریان است به عنوان اتفاقی که بود بازگشایی. در بزرگترین اضطراری برای بهداشت عمومی در تاریخ ایالات متحده است که در آن حدود 130,000 در حال حاضر از دست داده و زندگی خود را هنوز هم هیچ کس مسئول است.

خودتان را کنترل کنید. نه تنها ویروس بسیاری از زندگی بیشتر در ماه های آینده, اما میلیون ها نفر از آمریکایی ها در معرض خطر تبدیل شدن به بی بضاعت. اضافی مزایای بیکاری تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس به پایان ژوئیه 31. حدود یک پنجم افراد در خانوار مستاجر در معرض خطر اخراج سپتامبر 30. بزهکاری نرخ وام مسکن باید بیش از دو برابر از ماه مارس.

“خودتان را کنترل کنید. نه تنها ویروس بسیاری از زندگی بیشتر در ماه های آینده, اما میلیون ها نفر از آمریکایی ها در معرض خطر تبدیل شدن به بی بضاعت.”

حدود 25 میلیون آمریکایی از دست داده اند و یا از دست بدهند کارفرما-ارائه بیمه درمانی. آمریکا شکننده مهد کودک سیستم است در معرض خطر سقوط و در نتیجه صدها نفر از هزاران نفر از پدر و مادر نمی خواهد بود قادر به بازگشت به کار حتی اگر شغل در دسترس هستند.

چه تهمت و روحانی در پاسخ به این بلندی فاجعه ؟ هیچ چیز. جمهوری خواهان مجلس سنا در تلاش هستند تا رم از طریق یک $740 میلیارد لایحه دفاعیه در حالی که نادیده گرفتن قانون برای تامین مسکن و مواد غذایی تسکین.

آنها حاضر به تمدید اضافی مزایای بیکاری فراتر از ژوئیه گفت: مزایای نگه داشتن آمریکایی ها از بازگشت به کار. در فقدان شغل.

مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام یک چیز ، او پرسید: دیوان عالی کشور به اعتصاب کردن قانون مراقبت مقرون به صرفه. اگر دادگاه موافقت آن به پایان خواهد رسید بیمه درمانی برای 23 میلیون بیشتر آمریکایی ها و به ثروتمندترین 0.1% کاهش مالیات در حدود $198,000 یک سال است.

این دیوانگی محض است. اولویت باید به کنترل این بیماری همه گیر و کمک به آمریکایی ها برای زنده ماندن آن از نظر جسمی و مالی. هر چیزی کمتر از نظر اخلاقی غیرقابل دفاع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de