مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام $19B برای کمک به کشاورزان و مواد غذایی و کمک های مالی

مارس 17 (UPI) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه پرده برداری از یک $19 میلیارد برنامه برای کمک به ایالات متحده کشاورزان و دامداران و کانال محصولات خود را به بانک های مواد غذایی به عنوان coronavirus اثرات مواد غذایی کشور در زنجیره عرضه.

اکثر بودجه — 16 میلیارد دلار — را به صورت مستقیم پرداخت به تولید کشاورزی تحت تاثیر رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این مردم بزرگ بزرگ آمریکایی و” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این کشور تولید کشاورزی است. “هرگز شکایت — آنها فقط به انجام آنچه آنها باید انجام دهید.”

ایالات متحده کشاورزی منشی سانی Perdue گفت: اداره خواهد شد و همچنین با توزیع کنندگان منطقه ای به خرید 3 میلیارد دلار از محصولات تازه لبنی و گوشت برای ارسال به این کشور شبکه ای از بانک های مواد غذایی. او گفت: این تلاش خواهد شد نسبت به جبران ضرر و زیان مالی توزیع کنندگان مواجه شده اند به عنوان رستوران ها و هتل ها و مدارس و کسب و کارهای دیگر که تا به حال به نزدیک میان شیوع.

“نیاز به تخلیه شیر یا شخم تحت سبزیجات به بازار آماده است نه تنها از نظر مالی ناراحت کننده اما آن را دلخراش و همچنین به کسانی که آنها را تولید می کند” پردو گفت: در روز جمعه در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه.

کالیفرنیا زندگی در COVID-19 همه گیر

دو مرد صبر کنید برای عبور از خیابان در مقابل یک سوار کردن Pottery Barn در پاسادنا کالیفرنیا در مارس 16. عکس جیم Ruymen/مهر | مجوز عکس

در اوایل این ماه لبنی و کشاورزان گفت: آنها شروع به آزادسازی بیش از حد شیر پس از بسته شدن ناگهانی از مدارس و رستوران ها. حدود نیمی از محصولات لبنی تولید شده در ایالات متحده خریداری شده است توسط سازمان غذا و خدمات صنعت.

فروش مواد غذایی از محصولات لبنی را افزایش داده اند به عنوان یک آمریکایی صرف زمان بیشتری را در خانه و طبخ وعده های غذایی خود را در میان coronavirus پناهگاه در محل سفارشات. اما کسانی که خرید فله کاهش یافت.

بسیاری از پردازنده های که عرضه لبنیات برای صنعت مواد غذایی خدمات انجام این کار در مقادیر زیاد. آنها نمی باید تجهیزات لازم برای سوئیچ به کوچکتر بسته بندی اندازه.

در علاوه بر این به 19 میلیارد دلار تلاش Perdue گفت: وزارت کشاورزی ایالات متحده با استفاده از یکی دیگر از $873.3 میلیون نفر در بخش 32 بودجه و حداقل $850 میلیون از یک محرک تصویب در ماه گذشته برای کمک به بانک های مواد غذایی.

“آمریکا عرضه مواد غذایی و زنجیره ای مجبور به انطباق با آن باقی می ماند امن و قوی و همه ما می دانیم که شروع می شود با امریکا کشاورزان و دامداران,” پردو در بیانیه ای گفت. “این برنامه نه تنها ارائه تسکین فوری برای ما کشاورزان و دامداران, اما آن را نیز اجازه می دهد تا برای خرید و توزیع کشاورزی ما به وفور به کمک دوستان آمریکایی ما نیاز دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im