مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید روش های غربالگری برای مسافران از ‘معرض خطر’ کشورهای

1 مارس (فردا) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید روش های غربالگری برای مسافران ورود به ایالات متحده از کشورهای با رشد خوشه COVID-19 روز یکشنبه پس از این ملت تجربه اول آن مرگ به این ویروس بیش از آخر هفته.

“علاوه بر غربالگری مسافران قبل از سوار شدن’ از خاص تعیین شده در معرض خطر کشورها و یا مناطق در داخل این کشورها آنها را نیز به نمایش در زمانی که آنها می رسند در امریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه اعلام کرده بود که coronavirus-آمار کشور از جمله ایتالیا و کره جنوبی ایران و مرکز coronavirus چین را افزایش غربالگری برای مسافران ترک برای ایالات متحده است.

کتی میلر سخنگوی معاون رئیس جمهور مایک پنس با سی ان ان گفت دولت به دنبال گسترش محدودیت های بیشتر در صورت لزوم.

“در حال حاضر وجود دارد غربالگری برای کسانی که از آمدن به ایالات متحده برای کسانی که شده اند در چین در 14 روز گذشته میلر گفت:”. “این خواهد شد گسترش به ایتالیا و کره جنوبی. علاوه بر این ما در حال حاضر در خروج غربالگری از کره جنوبی و ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی به عنوان مورد نیاز است.”

پنس بود که منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته به سر ایالات متحده در پاسخ به این ویروس گفت: یکشنبه وجود دارد می تواند بیشتر مرگ و میر پس از واشنگتن تایید مرگ یک مرد در اواخر 50s در روز شنبه.

“برای بسیاری از افراد که قرارداد coronavirus آنها را بهبود می یابند. آنها را در مقابله با یک بیماری تنفسی ما آنها را درمان,” او گفت: با استناد به اطلاعات دریافتی از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci. “اما برای افرادی که شرایط دیگر که militate به سمت یک نتیجه بدتر از آن ما می تواند بیشتر. ما می تواند بیشتر غمگین اخبار. اما مردم آمریکا باید بدانند خطر برای آمریکا به طور متوسط پایین باقی مانده است.”

وجود دارد و 22 نفر تایید و presumptive موارد مثبت این ویروس در ایالات متحده از شنبه, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. وجود اضافی 47 مورد از مردم عودت به ایالات متحده از الماس شاهزاده کشتی کروز و ووهان چین.

Presumptive موارد باید به تایید توسط CDC تست.

از موارد افراد نمی عودت نه در حال فرد-به-فرد گسترش از جمله سه نفر را تایید کرد, به گفته CDC. برخی از این موارد در نظر گرفته “جامعه گسترش” به معنی آنها ندارد مربوط به سفر و یا سابقه قرار گرفتن در معرض خود را به دیگری شناخته شده بیمار با COVID-19. اولین مورد از این نوع تایید شد دوشنبه در کالیفرنیا است.

نیویورک و پادشاه شهرستان بهداشت عمومی نیز تایید کرد اولین عفونت ویروس در روز یکشنبه.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تایید دولت اول COVID-19 عفونت در یک بیمار که به تازگی به ایالات متحده بازگشت از coronavirus زده ایران.

کومو اعلام کرد بیمار یک زن در 30s تایید شد شما با COVID-19 در بیانیه ای توضیح بود نه در بیماری جدی شده است و در “کنترل اوضاع” پس از ورود به نیویورک.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای تعجب — این بود که انتظار می رود,” او گفت:. “به من گفت: از ابتدا این موضوع که اگر وجود خواهد داشت یک مورد مثبت از رمان coronavirus در نیویورک است.”

به طور کلی خطر ابتلا به نیویورک ساکنان کم است, او گفت:, گفتن, عمومی “وجود دارد هیچ دلیلی برای بی اضطراب است.”

پیش از این نیویورک شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: آن بررسی دو فرد مشکوک به عفونت ویروس.

سیاتل و پادشاه شهرستان بهداشت عمومی اعلام کرد دو تایید موارد COVID-19 در شهرستان کینگ ساکنان هر دو مردان در 60s خود را با شرایط بهداشتی اساسی.

یکی است “در بحرانی اما با ثبات وضعیت” و از سوی دیگر در شرایط بحرانی است.

تعداد کل موارد در دولت هستند و شش از جمله مرگ و میر.

واشنگتن وزارت بهداشت سخنگوی کتی راس گفت: دو مورد اعلام کرد روز یکشنبه در ارتباط نیست به زندگی در مرکز مراقبت بلند مدت مرکز بهداشت در ارتباط با موارد دیگر در دولت که در آن بیش از 40 ساکنان و کارکنان در حال تجربه علائم و تست خواهد شد برای کوروناویروس.

رود آیلند وزارت بهداشت اعلام کرد دولت اول presumptive مورد COVID-19 روز یکشنبه شناسایی این فرد به عنوان یک فرد در 40s خود را که تا به حال در سفر به ایتالیا در اواسط فوریه.

اواخر روز شنبه, ایلینوی وزارت بهداشت و طبخ شهرستان, وزارت بهداشت اعلام کرد که یکی ایلینوی بیمار آزمایش مثبت برای COVID-19 و در انزوا.

قبلا ایلینوی تا به حال دو مورد و هر دو بيمار ساخته شده و بهبودی کامل با توجه به وضعیت سلامت سازمان است.

پنس روز یکشنبه در پاسخ به نگرانی ها در مورد عدم تست کیت برای این ویروس گفت: 15,000 کیت منتشر شده است با برنامه ای برای ارسال بیش از سه بار بیشتر است.

“FDA تایید کرده است یک تست رژیم است که دولت و مقامات محلی را می توان با استفاده از” او گفت:. “و فراتر از آن است که ما در واقع در حال کار با یک تجاری ارائه دهنده جدید تست چارچوب به ارسال یکی دیگر از 50,000 کیت ،

در میان کمبود ماسک در سراسر کشور ایالات متحده جراح عمومی دکتر جروم آدامز گفت: مردم باید از خرید آنها.

“به طور جدی مردم – توقف خرید ماسک!,” او پست شده در توییتر در شب شنبه. “آنها موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!”

او گفت: فوری خطر سلامت در نظر گرفته شده است و پایین وجود دارد “مراحل ساده” برای سالم ماندن.

این جراح عمومی گفت: نشانه ها و علائم تب و سرفه و تنگی نفس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>